Căutarea a găsit 13 rezultate

Return

de MassEffect
27 Apr 2018, 21:17
Jump to forum
Jump to topic

Re: Probleme legate de plati 2018

mediachatstudio scrie: 27 Apr 2018, 21:03 Sunt foarte curioasa daca cineva a primit cardul Cosmo si daca a si reusit sa incaseze vreun ban.
tocmai mi-aui intrat bani in cosmo . am activat carul si am scos , merge ok
de Ana33
01 Mai 2018, 10:00
Jump to forum
Jump to topic

Re: ati primit bani in contul cosmo?

am inteles ca mai dureaza gen cateva zile, mi a zis suportul de la cosmo. La mine ma refer. Asta inseamna ca ajung deja la o sapt jumate dc nu chiar 2 de cand mi s au virat bani. Probabil au f multe tranzactii din toata lumea....va dati seama. Dar chipurile doar prima tranzactei ar fi asa mai lunga....
de SAD^^EYES
07 Oct 2013, 00:07
Jump to forum
Jump to topic

Video Chatul si fricile!

Salut tuturor, Azi voi fi spurcat la gura in lumea virtuala, ma voi manifesta cu limbaj de cartier, limbaj de ultima speta, dar sper eu cu ceva urma de invatatura. Tocmai ce am revazut filmul “I legend” si m-a scos afara din casa, am mai luat 2 pachete de tigari si un Red Bull si ma pun pe scris. In...
de eldiablo
04 Mai 2018, 14:18
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce program aveti?

Programul cel mai indicat trebuie sa tina cont dupa parerea mea de urmatoarele aspecte : - sa fie stabil si constant - macar in primele 3 luni de cont sa nu ai mai putin de 8 ore online/zi - pauzele luate rar nu din ora in ora - sa se plieze cat mai bine pe "tine ca om" ( daca ai insomnii ...
de manuela222
08 Mai 2018, 20:51
Jump to forum
Jump to topic

Re: sugestii de site-uri cu privat direct

https://www.visit-x.net/en

Daca am inteles bine intrebarea ta, iti recomand acest site!
de Ceecee
10 Mai 2018, 17:48
Jump to forum
Jump to topic

Re: PROBLEME CU PLATILE PE IFRIENDS!

Sunt in urma si ca optiuni, numai cosmo si check si chiar s-au miscat cel mai greu. Meh. Sincer, nu e vina celor de la support deci toate discutiile cu ei sunt cam pointless. O sa se rezolve, stiu ca e greu cu rabdarea dar cred ca o sa vedem banii zilele astea. Daca mai are rost sa ii dai o sansa sa...
de theselby
20 Iun 2018, 17:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Secondary Balance - Cosmo

Salutare, Minunea asta de Cosmo nu e chiar aparut peste noapte cum am citit pe aici prin raspunsuri. De exemplu, xlovecam l-a bagat in folosire (ca si fiind XLC card V2) inca din 17 ianuarie 2018, cu mult inainte de caderea firstchoice. Dar imi place cum pe necazul unora isi fac altii reclama... gen...
de DigitalMoney
05 Mai 2018, 13:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Postare de la Octav paxum.com in alt forum despre PAXUM

Buna Ziua, Cu aceasta ocazie as dori sa salut membri forumului si sa incerc sa ma introduct si sa raspund la cateva intrebari frecvente despre Paxum. Cu riscul ca nu este politicos sa enumerez in scris diferitele puncte o sa o fac pentru ca sa fie mai clar si sa incerc sa ajut cat mai multa lume. I...
de Mery24
31 Iul 2018, 09:29
Jump to forum
Jump to topic

Re: la ce banca sa-mi fac card pt paxum?

:writing_hand: Bună, Anna89! 1. Din momentul în care am trimis e-mail domnului Octav și l-am rugat să îmi verifice contul, a durat vreo 10 ore aproximativ până să fie verificat. 2. Da, banii din contul Paxum se pot transfera pe un card românesc. Modalitățile de transfer Paxum sunt: Withdraw Funds by...
de Nord
31 Iul 2018, 09:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: la ce banca sa-mi fac card pt paxum?

Cu email lui Octav contul mi-a fost aprobat intr-o ora de la deschidere si asta fix cand era nebunia aia! Cardul/contul trebuie sa fie pe numele tau! Eu am cont la BT si deocamdata totul merge ca pe roate! Nu am card Paxum si nici nu doresc sa-mi fac eu retrag banii fie prin EFT sau Wire asta in fun...
de manuela222
08 Aug 2018, 10:34
Jump to forum
Jump to topic

Re: Limita lunara/anuala de primit la Raiff pt a fi safe

Cred ca suma anuala maxima este de 10.000 euro. Si fiecare plata primita (daca nu vrei sa fii sunata) nu trebuie sa depaseasca 2500 euro.
de andromaca_mulge_vaca
09 Aug 2018, 07:15
Jump to forum
Jump to topic

Re: Limita lunara/anuala de primit la Raiff pt a fi safe

La 10.000 euro, e prea tarziu, esti deja in defect. Limita maxima este deci 9.999 euro pe an calendaristic , adica intre 1 ianuarie-31 decembrie , respectiv la cursul de vanzare al bancii in care au aterizat banii , din momentul aterizarii lor (cursul acela care valoreaza mai multi lei) Limita maxim...
de Ionela88999
23 Feb 2019, 21:46
Jump to forum
Jump to topic

Re: La ce banca sa-mi fac card pt paxum?

Am fost nevoita sa-mi fac cont la paxum acum, i-am dat si mail lui Octav , sper sa imi aprobe repede( la voi cat a durat aprobarea? ) dar am o nelamurire sa-i zic asa...am inteles ca poti transfera banii din contul paxum pe un card de ro(fiind cea mai rapida solutie)....1>Trebuie cardul de ro sa fi...