Asa si? Caldura si erosul!

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
nhms
User Junior
User Junior
Mesaje: 63
Membru din: 12 Feb 2013, 21:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Asa, si?

....
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

nhms scrie:Asa, si?

....
...Eu cred ca a intentionat sa participe la concursul sponsorizat de Streamate !

Link : concurs-adultvideochat-sponsorizat-stre ... 17025.html

pe topicul Nr 2. Cum te-a facut videochat-ul o persoana mai buna?

Problema pe care eu o vad , este ca ar fi trebuit initiate deja de moderatori cele trei topicuri :

1. Care este cel mai nebunesc lucru pe care l-ai cumparat din banii incasati ca model?
2. Cum te-a facut videochat-ul o persoana mai buna?
3. Ce ai face daca ai fi la conducerea Streamate pentru o zi



iar doritorii sa scrie acolo . In caz contrar raman niste postari separate , greu de gasit si care par a nu avea nici o logica . Asa a mai postat si userul Mery24@ .
Linkul aici , mai jos :

mai-bun-fost-nebunie-t17036.html - iar cei care nu sunt la curent cu acest concurs pot ridica din sprancene .

P.S nhms@ Sa nu cumva sa participi si tu ( eu de frica asta nu o sa o fac ) - pt ca e posibil sa te alegi cu Locul 3: Jucarie virtuala OhMiBod :wink:
Ochelarii mai trea' ca mearga , dar cum ar fi sa ne trezim cu jucarioara ....Lol
Aici , din politete masculina ar trebui sa ne facem ca nu stim ca 1. SM nu are integrat in soft interactiunea cu OhMibod si 2 : SM tocmai din cauza ca nu vrea splitter a dezvoltat propriul encoder (deci exclus lucrul in paralel ) :)

Din aceste motive - eu cred ca - motivul real al oferii acestui premiu este urmatorul :



Lol

Later edit .
Mi-a atras cineva atentia ca se gasesc aici Link concurs-streamate-f52.html grupate ( doar intuisem ca a scris pentru concurs , nhm@ ) prin urmare retrag recomandarea initiala , totusi cu amendamentul ca ar fi bine sa fie pastrate topicurile generate de Catalina .

Eu unul o sa-l bag la favs , ca , la frecventa mea din ultima vreme , iar nu-l mai gasesc peste 2 weeks...
Avatar utilizator
Cata.Streamate
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 150
Membru din: 04 Ian 2016, 11:31
Has thanked: 30 times
Been thanked: 33 times
Contact:

Buna,

Acesta este un eseu postat pentru participarea la concursul organizat de noi ( Streamate ).

Daca este ceva ce nu intelegeti, ma puteti contacta oricand, fie aici prin PM sau pe email catalina@streamate.com

Toate cele bune!
Catalina
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Cata.Streamate scrie: ... Scrie un eseu in care sa ne dai detalii picante... da frau liber imaginatiei ...
Poate nu s-a inteles! :mrgreen:

"Asa si"-ul imi era si mie pe limba oarecum izvorat din lehamitea monotoniei propriei existente. Iar acum sunt "nevoita" sa o citesc si pe a altora? :roll: :lol:
Eu am vazut pe aici oameni cu potential pentru detalii picante, oameni cu imaginatie ... dirty asa... :oops:

Sau poate am inteles eu gresit cerintele ...

PS: Se accepta si donatii in cazul in care premiantilor le sunt "de prisos" premiile 8)
Avatar utilizator
nhms
User Junior
User Junior
Mesaje: 63
Membru din: 12 Feb 2013, 21:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Forum-ul asta a fost cumparat de streamate?

Eu am dat un reply. Acum vad ca reply-ul meu a devenit un nou topic, cu un subiect care n-are nici o legatura cu intentia mea.

In curand o sa mi se cenzureze mesajele sau, mai rau, o sa mi se modifice textul de catre moderatori ?
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Nu a fost cumparat. Intentia ta a fost offtopic. Povestea participa la concursul organizat de Streamate. Poate fi comentata, evaluata dar "asa si?" e offtopic. E ca si cum vazand Idiotul in librarie zic, asa si?

Nu se numeste cenzura ci ordonare, organizare.

O zi minunata!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”