BucharestCams Event

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Am spus-o si o mai spunem odata: Bucharest Cams a fast pentru noi o surpriza neasteptat de placuta! Asteptam si (mult) mai mult in 2017!
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
SoulCams Models Studios wanted
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

ElittaStudio scrie: Inca un lucru pe care l-am apreciat a fost ca nu s-a facut reclama pe partea de studio-uri, nu au fost o suta de logo-uri si pamflete cu StudioX si StudioY. Pur si simplu a fost un respiro placut si mie mi-a dat un feeling de neutralitate din punctul asta de vedere. Toata lumea a fost egala.
Da-mi voie sa te contrazic cu un alt punct de vedere . La multe dintre evenimente toata lumea apasa butonul de FREE registration , desi poate e unul si de PREMIUM registration . Atunci aceste studiouri ar trebui sa le vezi , prin bugetele care le aloca , ca pe sustinatori ai unui eveniment , oferind oportunitatea tuturor sa participe , sa invete , sa faca business in cele mai bune conditii posibile .
Business-ul nu se face pe sentimente si frustrari . Hai sa judecam drept , sa fim mai cuminti si linititi intr-un 2017 care o sa fie destul de agitat si confuz .
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Sper ca discuțiile sa decurgă în limitele normalului și sa fie legate strict de subiectul topicului și anume Bucharestcams, aprecieri, sugestii, reclamatii și tot asa, ce este off topic o sa fie mutat.

Discuțiile care au deviat și nu aveau legătură cu subiectul au fost mutate aici:

materie-antimaterie-vorba-dulce-posibil ... 16728.html.

Mulțumesc.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”