Epassporte probleme cu VISA!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Maddy
User Activ
User Activ
Mesaje: 238
Membru din: 28 Sep 2005, 13:51
Localitate: Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Eu sunt convins ca toti o sa isi primeasca banii de pe epassporte , voi aveti impresia ca VISA o sa ii lase sa ii pateze numele ? La nivel de banca si la nivelul care a fost epassporte credeti ca nu au depus garantii ? ca nu au fost obligati sa asigure banii de pe carduri ? O sa dureze ceva timp , dar ei nu au cum sa opreasca banii sau sa faca vreo inginerie , nu ai cum sa pacalesti Visa International asa usor , VISA nu e statul roman sau oamenii creduli de la FNI ...
SoulCams Models Studios wanted
Curly
Mesaje: 19
Membru din: 12 Ian 2010, 23:05
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Maddy scrie:Eu sunt convins ca toti o sa isi primeasca banii de pe epassporte , voi aveti impresia ca VISA o sa ii lase sa ii pateze numele ? La nivel de banca si la nivelul care a fost epassporte credeti ca nu au depus garantii ? ca nu au fost obligati sa asigure banii de pe carduri ? O sa dureze ceva timp , dar ei nu au cum sa opreasca banii sau sa faca vreo inginerie , nu ai cum sa pacalesti Visa International asa usor , VISA nu e statul roman sau oamenii creduli de la FNI ...

Ma bucur ca inca mai sunt oameni care cred...doar ca eu, una, mi am pierdut orice speranta, pana acum era bine de cei care aveau banii in Wallet, acum ...cei cu banii in Wallet nu au nici o veste in timp ce cei care aveau banii pe Visa, ii primesc:)). Prea mare incurcatura, si faptul ca nu mai poti accesa nimic pe pagina de epass chiar ma face sa cred ca nu voi mai primi nimic. Wire transfer request a fost acceptata pe 9 sept si banii nu au ajuns nici acum in cont. Cat exista epass, tot explicau ca sunt multe cereri, acum nici macar nu mai raspund la email:))
blondytoy
User Activ
User Activ
Mesaje: 255
Membru din: 21 Feb 2010, 02:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

a fost cineva sa butoneze bancomatele?sau asteptam ora de deschidere a bancii de acolo?
Avatar utilizator
world2chat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 189
Membru din: 04 Feb 2009, 22:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

eu am incercat de cateva ori ieri la un atm dar nu am reusit sa scot cea mai mica suma . am sa incerc si azi dupa ora 14 sa vedem daca e adevarat ceea ce se vb pe aici . asa ca abia astept sa vad bucurie pe chipul vostru si in mesajele voastre .
Avatar utilizator
geovi24
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 137
Membru din: 15 Apr 2008, 14:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Si eu am incercat sa scot bani de 2 ori dar nu am reusit
Nu renunta niciodata la optimism pentru a deveni cel mai bun!
blondytoy
User Activ
User Activ
Mesaje: 255
Membru din: 21 Feb 2010, 02:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pai ieri nu aveai cum.ptr ca abia de azi din data de 7 au anuntat ca ne putem accesa fondurile.si eu am spus ora 14 ptr ca atunci e ora 8 dimineata la ei (atlantic standard time), si am considerat ca ora de deschidere a bancii ar fi cea mai indicata,chiar daca data de 7 incepe de la ora 0:00. si eu ard de nerabdare sa vad daca e adevarat.succes
blondytoy
User Activ
User Activ
Mesaje: 255
Membru din: 21 Feb 2010, 02:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cand ai incercat geovi?azi dimineata?
blondytoy
User Activ
User Activ
Mesaje: 255
Membru din: 21 Feb 2010, 02:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am incercat si eu acum o ora si tot blocat e cardul.si se pare ca la ora 15 ora romaniei e ora 8 am in St.Kitts and Nevis.poate dupa aceasta ora se pot accesa fondurile.a mai sunat cineva la ei?
Avatar utilizator
HotCamStudio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 145
Membru din: 13 Ian 2007, 01:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

hai fuga la bancomate, sa vin cu ''pisica'' pe voi :))
Avatar utilizator
helenne
Mesaje: 14
Membru din: 07 Dec 2008, 14:25
Localitate: iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

happy...ATM-ul da bani :D
serena
Mesaje: 2
Membru din: 07 Oct 2010, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

happy day , am desfigurat bancomatu :)))
la shopping toata lumea
Avatar utilizator
unknown23
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 23 Mar 2007, 18:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu am fost si nu am putut sa scot
cica operatiune neautorizata
eu sincer continui sa ma indoiesc ca am sa mai vad banii
mi.am luat gandul de la ei
si daca o sa mearga, ii donez pe toti!...lu´ mama si lu´ mama soacra(Fifty fifty)
aveam mai bine de 2500 usd acolo oare o fi din cauza asta?
baddboy
User Junior
User Junior
Mesaje: 53
Membru din: 26 Sep 2008, 00:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dupa cum a scris si KittenS, cei care au peste 2000$ vor trebui sa trimita niste acte aditionale. Trimite-ti mail la ei si veti rezolva
Avatar utilizator
unknown23
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 23 Mar 2007, 18:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

le-am dat mail azi dimineata.... ma rog.. am asteptat atat.. mai astept fara nici o problema..
singura grija pe care o am e ca in noiembrie imi EXPIRA CARDUL!!!!!!!!!!!!!!
Asa ca din punctul asta de vedere , daca tot au de gand sa imi dea banii ... sa se grabeasca :))
ca dup-aia nu mai am eu cu ce sa ii scot
best-pc
Mesaje: 16
Membru din: 06 Feb 2005, 14:02
Localitate: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

a mai incercat cineva sa scoata banii?
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

unknown23 scrie: singura grija pe care o am e ca in noiembrie imi EXPIRA CARDUL!!!!!!!!!!!!!!
Asa ca din punctul asta de vedere , daca tot au de gand sa imi dea banii ... sa se grabeasca :))
ca dup-aia nu mai am eu cu ce sa ii scot
Solutii se vor gasi. Sunt multi carora le-a expirat cardul in septembrie si epass chiar daca a luat banii pt card nu l-au mai si emis. Si va exista solutie si pt acestia.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

best-pc scrie:a mai incercat cineva sa scoata banii?
Cool-laptop a mai incercat dar nu a reusit inca. Incearca si maine. Ne va tine la curent.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Video-Angels
Mesaje: 24
Membru din: 30 Dec 2009, 13:00
Localitate: Bacau
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Fetele au scos ieri si astazi bani de la atm BRD in limita a 320 usd/ zi fiecare. Din contul business inca nu am putut retrage si nu stim deocamdata in cat timp va putea fi accesat.
Speram cat mai curand.
Bafta!
Of all the things I've lost, I miss my mind the most
Avatar utilizator
Sins-Shop
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 29 Mar 2010, 19:27
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

http://www.chrismallickscam.com


''Remember Oxymoron Entertainment took a loan of 20 Million Dollars to shoot
the movie "Middle Man", which seems to be a fiasco! And he used the money in
our wallets as the loan ensure when we never gave Mr Mallick the right to do so!''
Avatar utilizator
Sins-Shop
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 29 Mar 2010, 19:27
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:


Chris Mallick profund afectat de faliment :


http://sites.google.com/site/chrisjmallick/
blondytoy
User Activ
User Activ
Mesaje: 255
Membru din: 21 Feb 2010, 02:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

LOL.practic sefu de la epass a garantat imprumutul cu banii din wallet,motiv ptr care a infiintat banca,dar banii nefiind asigurati ptr ca nu erau ai lui..uite de aici frauda.de aici eu inteleg ca de fapt SKNAB a sesizat problema celor de la visa care au suspendat fara advertisment cardurile si de aceea nu puteai sa transferi in wallet si invers banii.ca urmare contractul cu SKANB a fost reziliat si fondurile au ramas in jurisprudenta SKNANB.asa are logica...numai ca necazul cel mare se lasa asupra celor cu banii in wallet,s-ar putea sa-i vada foarte tarziu sau deloc,asta e motivul ptr care foarte multi inca asteapta transferul wire.daca asta e adevarul pe care l-am inteles eu...e super nasol ce a facut Mallick.sper sa nu se apuce si payoneer de facut filme...
Curly
Mesaje: 19
Membru din: 12 Ian 2010, 23:05
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

October 20, 2010,

Dear Account Holders,

Please login to your ePassporte Account to review your Account Balance and complete the wire disbursement and Account Closure form.

Please DO NOT contact the offices of United bank or Mr. Gregory Elias. Correspondence sent to these parties will slow down the process ePassporte controls. There are also a number of websites posting contact information for people who are not longer employed by ePassporte. Contacting or harassing these individuals will delay your request.

We would like to assure each and every Account Holder that all funds will be returned. We are also working to restore the ability to view balances and submit documents online. We hope to have this functionality available before the end of the week and will post updates on our home page when available. Please continue to check the ePassporte.com website daily for new messages or information.

If you have funds on your Visa Virtual Account, please contact St. Kitts-Nevis-Anguilla National Bank. Their contact information and messages about these balances are available on their website: www.sknanb.com.

ePassporte
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”