Întrebare despre un cont de model pe Stripchat?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Marcus88
Mesaje: 3
Membru din: 22 Mar 2024, 16:51
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Buna ziua! Am si eu o întrebare.Iubita mea si a facut un cont nou de model stripchat ,dar nu l a inchis pe celălalt,iar cand introduce detaliile de plata,i se spune eroare de cobfirmare . Am bagat cosmo pay ,bcr si ing si la toate mi s a spus același lucru .Ma puteți ajuta intr un fel va rog? Numele din buletin la scris cu Ă nu cu A, mă gândesc ca poate asta ar fi cauza, ca numele de pe card, nu are Ă. Si dacă asta ar fi problema cum pot schimba datele?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Marcus88 scrie: 23 Mar 2024, 18:46 Buna ziua! Am si eu o întrebare.Iubita mea si a facut un cont nou de model stripchat ,dar nu l a inchis pe celălalt,iar cand introduce detaliile de plata,i se spune eroare de cobfirmare . Am bagat cosmo pay ,bcr si ing si la toate mi s a spus același lucru .Ma puteți ajuta intr un fel va rog? Numele din buletin la scris cu Ă nu cu A, mă gândesc ca poate asta ar fi cauza, ca numele de pe card, nu are Ă. Si dacă asta ar fi problema cum pot schimba datele?
Salut Marcus, bine ai venit pe forum, procedura cea mai simpla este sa trimiți email la support cu toate detaliile și ar trebui sa te rezolve rapid. Adițional o sa ii atrag eu atenția lui Midar reprezenta pe România a StripChat, se rezolva rapid stai liniștit.

Un weekend plăcut 👍👍👍😇😇😇💯💯💯

Toate cele bune, Ionuț ❤️
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Uite aici link-ul spre profilul ei
memberlist.php?mode=viewprofile&u=22547

midar@stripchat.com

👍👍👍🌟🌟🌟🌈🌈🌈

Să nu uiți să ne anunți dacă ai rezolvat 👍
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Marcus88
Mesaje: 3
Membru din: 22 Mar 2024, 16:51
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Salut Ionuț, am rezolvat. Mulțumesc frumos pentru răspuns, mi-a fost de ajutor✌️
These users thanked the author Marcus88 for the post:
SAD^^EYES (25 Mar 2024, 15:11)
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Marcus88 scrie: 25 Mar 2024, 09:44 Salut Ionuț, am rezolvat. Mulțumesc frumos pentru răspuns, mi-a fost de ajutor✌️
Nu ai pentru ce Marcus, Toate cele bune O:-) O:-) O:-)
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Marcus88
Mesaje: 3
Membru din: 22 Mar 2024, 16:51
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Salutare! Mai pot crea un cont de stripchat,daca deja am 2 active .Unul single si unul la cuplu ? mulțumesc!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”