DirectSex

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
Anomis
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 104
Membru din: 17 Noi 2009, 02:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vad ca accepta si modele independente :

DirectSex - Premium Adult Chat site is currently seeking new studios or individual models.
» SIGN-UP « to become Studio or Model on DirectSex


Dar pt 25 % eu cred ca nu prea se merita.
Join the dark side .... we have cookiez !
SoulCams Models Studios wanted
MeCristinna
Mesaje: 21
Membru din: 01 Iul 2012, 20:06
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

eu am lucrat 1 an junate si lucram 8 ore,nu 6,si daca intarziam mai mult de 5 min la intrarea in tura venea adminul si se lua de mine,aveam pauza fixa de 40 de minute, au program strict si din cate stiu eu se lucreaza doar cu studiouri pt ca la ei e "foc continuu" adica 24/7,cand lucram si vroiam liber era o fata care imi tinea locul pt ca nu se putea lasa tura goala ,membrii erau multicei,nu plateau toti la fel deci clar ne faceau la bani pt ca socotea toate minutele la acelasi tarif ( cel mai mic tarif) de fata cu noi si intradevar se sta cate 3 ore de vorba,chiar si mai mult...la ce tarif au m-i se pare normal oricum,in orice caz daca nu ai camera disponibila 24/7 si modele disponibile care sa lucreze doar pe DS nu cred ca il aproba,asa era acum mai bine 1 an de zile acum nu stiu cum o mai fi,oricum bafta
AnotherOne
Mesaje: 9
Membru din: 15 Oct 2013, 02:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Direct Sex:
- a enervat pe cineva ...
- a fost
- si-a revenit (dar nu de tot)

Imagine

DirectSex a fost "Hacked by Noface". Imaginea de mai sus reprezinta pagina pe care o arata DirectSex vizitatorilor din tarile neagreate ( http://exit.directsex.com/ )
Se pare ca mai multe pagini au fost afectate cu ceva timp in urma (Septembrie 2013)

Exista sanse ca atacatorul sa detina inca accesul la serverele DirectSex... deci ... cu grija.
Cine lucreaza cu acest site, ar fi bine sa isi schimbe parolele daca nu le-au schimbat in ultimele doua luni si sa repete procesul la cel putin doua saptamani pentru urmatoarea perioada... SI SA NU FOLOSITI ACELEASI PAROLE CA LA ALTE SITE-URI.
Avatar utilizator
SmartGirl
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 29 Feb 2012, 20:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am verificat si doar noi ca si tara , de exemplu, vedem asta... deci suntem o tara neeagreata , de exemplu UK vede siteul asa cum este... cu fete horny for fun... in conluzie si prin urmare inca o dovada clara ca suntem oaia neagra.
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Mai traieste? :)
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 372
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 25 times
Been thanked: 27 times

eu am int:)) sunt max 10 modele on si toate pe free
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”