Ajutor cont studio pe site-ul RivCams.com

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
scx2014
Mesaje: 14
Membru din: 14 Noi 2014, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna. Are cineva cont de studio pe site-ul RivCams.com? Daca da, as aprecia un ajutor, si anume cum adaugi modele. Contactul lor lasa de dorit, ba cand raspund, ba cand nu.
SoulCams Models Studios wanted
scx2014
Mesaje: 14
Membru din: 14 Noi 2014, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hai mă...românași...nimeni nimic incă?
Nu pot să cred, din 3.000 de studiouri declarate câr are Ro nu a făcut nimeni niciun cont de studio pe acest site? De 72 de ore nu am niciun răspuns de la ei, nici de aici...ne ajutăm au ba?
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu nu am cont de studiou , am avut cont de model independent , trafica cam slabut , pvt uri scurte eu sincer nu am fost impresionata de el ca si site asa ca l -am abandonat f repede , nu am avut rabdare sa satu sa afc minimul de bani pe el , din ce am auzit de la alte modele independente , sunt cam tepari

nu stiu daca este adevarat , nu am probe , am auzit insa din 2/3 surse diferite si fara nici o legatura intre ele

bafta
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
scx2014
Mesaje: 14
Membru din: 14 Noi 2014, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

A trecut o luna jumate si am trimis de atunci vreo 5 e-mailuri pt contact, pentru indrumare din partea lor, referitor la cum sa inregistrezi un cont de model, intr-un cont de studio.
Niciun raspuns. Nu recomand RivCams din aceasta privinta.
As ruga, cine doreste si are un studio, din curiozitate sa inregistreze un cont de studio pe acest site si sa incerce sa adauge modele. Poate, fara ajutorul lor, imi e de folos ajutorul vostru, din comunitate.
Am luat site-ul cap-coada de mai multe ori si, cred ca imi scapa ceva. Nu imi dau seama ce.
As fi recunoscator comunitatii.
Multumiri.
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Nustiu de ce tii mortis sa te inregistrezi pe site-ul ala , Rivcams este un site italian ( defapt o clona al ragazzeinvendita.com WhiteLabel facut special pentru traficul non italian) si nu are traffic deloc doar cateva sute de vizitatori zilnic , bineinteles modelele care lucreaza pe el benificiaza si de traficul ragazzeinvendita ! Ca sa faci bani pe el trebuie sa stii italiana la un nivel ceva peste mediu si totusi lucrurile se misca foarte greu chiar si asa ! Nu am cont de studio sau de model dar cunosc site-ul , nu pot sa te ajut cu problema ta dar nu cred ca poate fi foarte complicat ... sau cine stie ! Eu personal te sfatuiesc sa renunti la el nu ai nimic de castigat daca il folosesti doar iti irosesti timpul !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
scx2014
Mesaje: 14
Membru din: 14 Noi 2014, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nord scrie:Nustiu de ce tii mortis sa te inregistrezi pe site-ul ala
Pentru ca, am fost model pe el si am castigat destul de bine. Ulterior am facut cont de studio unde, intampin probleme in a adauga modele.
Nord scrie:Ca sa faci bani pe el trebuie sa stii italiana la un nivel ceva peste mediu si totusi lucrurile se misca foarte greu chiar si asa !
Relativ. Nu inteleg referinta "se misca greu".
Nord scrie:Nu am cont de studio sau de model dar cunosc site-ul , nu pot sa te ajut cu problema ta dar nu cred ca poate fi foarte complicat ... sau cine stie !
Am rugat ca, cineva sa isi faca un cont de studio si sa imi spuna cum sa adaug modele pt. ca evident mie imi scapa ceva.
Mai exact, cand dau click pe butonul Add New Model nu se intampla nimic. Am curatat cookies, browser, etc.
Te rog incearca si tu si zi-mi daca ti se pare simplu.
Avatar utilizator
spia
Mesaje: 23
Membru din: 26 Noi 2014, 19:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

scx2014 scrie:A trecut o luna jumate si am trimis de atunci vreo 5 e-mailuri pt contact, pentru indrumare din partea lor, referitor la cum sa inregistrezi un cont de model, intr-un cont de studio.
Niciun raspuns. Nu recomand RivCams din aceasta privinta.
As ruga, cine doreste si are un studio, din curiozitate sa inregistreze un cont de studio pe acest site si sa incerce sa adauge modele. Poate, fara ajutorul lor, imi e de folos ajutorul vostru, din comunitate.
Am luat site-ul cap-coada de mai multe ori si, cred ca imi scapa ceva. Nu imi dau seama ce.
As fi recunoscator comunitatii.
Multumiri.
Vizitand site-ul am vazut ca majoritatea modelelor (foarte putine oricum totalul a fost vreo 11 online), nu isi arata fata, plus pozele de proasta calitate scoase cu camera web iti dai seama ca nu sunt modele profesionale. Zici ca e o vecina care s-a pus acolo sa faca broacast pentru ca se simte horny cand nu e sotul ei acasa. 0 profesionalism. Si unde mai pui ca e italian site-ul, italienii sunt praf abia daca cheltuie 5 euro. Nu mai zic nimic de spanioli. Se cred ca daca te-au platit 2 euro trebuie sa ii dai marea cu sarea. Eu le dau cu flit la toti aia, daca imi intra in privat ii aburesc para pleaca nici nu ma dezbrac. Nu se merita.

Cred ca scopul postului tau este sa faci publicitate site-ului si sa faci rost de fete mai bune decat mediocrele alea de pe site. Multe fete de aici, modele profesionale ca mine (nu amateur ca acelea) nici nu o sa te bage in seama. Probabil cateva care castiga foarte putin pe jasmin, o sa muste momeala si o sa se inscrie acolo pentru ca asa nu va avea rivale.
scx2014
Mesaje: 14
Membru din: 14 Noi 2014, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

spia scrie:
scx2014 scrie:A trecut o luna jumate si am trimis de atunci vreo 5 e-mailuri pt contact, pentru indrumare din partea lor, referitor la cum sa inregistrezi un cont de model, intr-un cont de studio.
Niciun raspuns. Nu recomand RivCams din aceasta privinta.
As ruga, cine doreste si are un studio, din curiozitate sa inregistreze un cont de studio pe acest site si sa incerce sa adauge modele. Poate, fara ajutorul lor, imi e de folos ajutorul vostru, din comunitate.
Am luat site-ul cap-coada de mai multe ori si, cred ca imi scapa ceva. Nu imi dau seama ce.
As fi recunoscator comunitatii.
Multumiri.
Vizitand site-ul am vazut ca majoritatea modelelor (foarte putine oricum totalul a fost vreo 11 online), nu isi arata fata, plus pozele de proasta calitate scoase cu camera web iti dai seama ca nu sunt modele profesionale. Zici ca e o vecina care s-a pus acolo sa faca broacast pentru ca se simte horny cand nu e sotul ei acasa. 0 profesionalism. Si unde mai pui ca e italian site-ul, italienii sunt praf abia daca cheltuie 5 euro. Nu mai zic nimic de spanioli. Se cred ca daca te-au platit 2 euro trebuie sa ii dai marea cu sarea. Eu le dau cu flit la toti aia, daca imi intra in privat ii aburesc para pleaca nici nu ma dezbrac. Nu se merita.

Cred ca scopul postului tau este sa faci publicitate site-ului si sa faci rost de fete mai bune decat mediocrele alea de pe site. Multe fete de aici, modele profesionale ca mine (nu amateur ca acelea) nici nu o sa te bage in seama. Probabil cateva care castiga foarte putin pe jasmin, o sa muste momeala si o sa se inscrie acolo pentru ca asa nu va avea rivale.
Gandesti total eronat. Te si autointitulezi model "profesional" :) Chiar sper sa nu ma bage in seama, eu doar cer ca cineva sa isi faca cont de studio sa imi arate dreq cum sa adaug modele. Daca mie mi-a mers pe acel site, normal ca nu la toate "profesionalele" le merge.
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”