Help - Cont MFC studio blocat

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
Alex.RF
Mesaje: 2
Membru din: 11 Oct 2014, 12:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,

De aproximativ doua luni am deschis un studio de videochat.
Toate bune si frumoase, investitie, alergatura, nopti pierdute, etc.

Ieri insa ne-am lovit de ceea ce se pare a fi prima mare, mare problema in activitate.
Contul de studio MFC pare a fi blocat, nu recunoaste userul si parola si pe orice device as incerca logarea afiseaza "Login Failed. Please click here to clear your cookies and try again."
Din pacate si conturile modelelor asociate studioului intampina aceeasi problema. Am trimis deja 3 mail-uri catre unica adresa de suport si fara raspuns.

Pe langa faptul ca momentan stau fara site-ul care era cel mai productiv pentru noi, intervine si problema banilor. Temerea mea este ca nici nu vom mai vedea cele cateva mii de dolari acumulate pe perioada aceasta, fapt care e o lovitura foarte grea.

Am cautat cu disperare informatii legate de o astfel de problema si am gasit forumul vostru.
Apelez la cei mai experimentati dintre voi, in speranta ca ma veti indruma catre o posibila cale de rezolvare.

Multumesc anticipat!
Alx.RF

P.S. Imi cer scuze moderatorilor daca topicul meu nu e incadrat la sectiunea adecvata.
“If life gives you lemonade... make lemons and life will be all like "whaaaaat?”
SoulCams Models Studios wanted
jasminestudio
Mesaje: 8
Membru din: 16 Oct 2014, 10:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Din pacate constat ca si Mfc ul a schimbat o serie de reguli si nu mai sunt atat de permisivi si deschisi ca la inceput. Si mie mi s-a intamplat ceva asemanator cu contul de studio fara explicatii prea multe si fara nici un raspuns la mail urile trimise.
Alex.RF
Mesaje: 2
Membru din: 11 Oct 2014, 12:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna tuturor,

Revin cu o noua problema legata de site-ul MFC.
Pentru a doua ora in decurs de doua luni m-am trezit cu conturile de studio banate fara nici o avertizare, fara nici un raspuns la mailuri si evident fara plata.

Deja parerea mea este ca o fac intentionat si efectiv fura pentru ca altfel nu pot numi o astfel de practica.

M-ar ajuta daca cineva stie cum si o alta modalitate de contact a adminilor MFC in afara de adresa de pe site.

Precizez ca nu am incalcat nici o regula. Stim exact conditiile lor de pe wiki si in plus, chiar daca ipotetic am fi incalcat ceva normal era sa primesc mail si amenda.

Sunt foarte dezamagit si inca sper sa gasesc o modalitate prin care sa iau legatura cu ei, altfel imi voi dedica tot timpul si banii pentru a le face reclama negativa.

Orice sfat ar fi binevenit,
Alex.RF

Cod: Selectaţi tot

Te rugam sa nu deschizi topicuri multiple cu acelasi subiect, poti posta in topicul deschis initial - Moderator forum 
“If life gives you lemonade... make lemons and life will be all like "whaaaaat?”
JohnMiles
Mesaje: 49
Membru din: 05 Iun 2014, 17:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

JohnMiles scrie:Fluxul de membrii care folosesc card-uri "furate" pe MFC a crescut in ultimele luni , de obicei cumpara skype showuri pt a propune modelelor o noua modalitate de a face bani usor , 50/50 din ce cheltuie. Daca unul sau mai multe modele de la voi a facut chestia asta , atunci e foarte clar de ce MFC v-a inchis conturile.Ei sunt cunoscuti ca nu dau explicatii pentru ce se inchid conturile , dar se ajunge aici doar din 2 motive, frauda sau show cu baiat.
Asta sau ai incercat sa deschizi conturi modelelor pe alt buletin si s-au bughit , ori ai pus un model nou pe contul unui model care ti-a plecat
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”