Parere despre SkyPrivate

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
Ladymillion
Mesaje: 3
Membru din: 29 Oct 2015, 12:23
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

:?: Buna ,
Imi poate da cineva un sfat despre SkyPrivate?
Am inteles ca cei de la Skype au facut un nou de site de videochat. Cer si eu o parere daca cineva crede ca ar fi indicat ca pe acest site sa se lucreze din studio.Sunt in dilema si nu stiu ce sa fac.

Multumesc!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Nu este un nou site de videochat, este o solutie de a iti muta membrii de pe situri pe Skype fara sa le dai datele tale reale de plata.
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Ladymillion@

Ba da ! Intradevar , cei de la Skype presimtind uriasul potential , s-au gandit foarte tarziu ce-i drept , sa puna in practica o platforma care oricum se folosea in draci si fara acordul lor ..explicit ! :lol: S-au prins , ca oricum lumea foloseste platforma lor la greu si s-au gandit ca nu ar fi rau sa opreasca si ei o parte din bani , motiv pentru care s-au affiliat unui procesator de plati , atata tot .Din acest punct de vedere , putem spune intradevar , ca nu sunt un nou site de videochat . Pot fi considerati , doar ca fiind sectiunea Adult , a celebrului Skype ...

Daca vei lua de bun ce scrie aici :
Studio20 scrie:Nu este un nou site de videochat, este o solutie de a iti muta membrii de pe situri pe Skype fara sa le dai datele tale reale de plata.
...Vei avea probleme serioase cu site-urile de videochat ! Daca vei fi prins cumva, ca vrei sa-ti muti membrii de pe siteurile unde lucrezi pe skyprivate , nu va functiona scuza ca ai vrut doar sa nu le dai datele tale reale de plata ! :) Mai exact spus , vor considera ca este o frauda grosolana ! Conturi inchise /bani opriti /etc !

Mai concret spus , nu este o solutie , ci este o platforma de VCH bazata pe Skype , asta nu inseamna ca site-urile de videochat se vor bucura daca incalci agrementul cu ei .... :wink:
Eu cred ca vor fi chiar furiosi , daca te vor prinde in plin proces de mutare .... :wink:
Cu pianul , sau cu membrul pe ..scari !! :lol:

Poti citi mai multe despre ei , aici : skyprivate-seriozitate-t15455.html?hilit=skyprivate ...... numai sa nu-i tratezi ca niste parteneri ai siturilor de VCH , pt ca nu sunt ! Sunt chiar concurenti , in ciuda faptului ca nu au traficul site-urilor consacrate .
Daca intrebarea ai pus-o din punctul de vedere al unui studio , da se poate , in speranta (iluzorie totusi in lipsa unei interdictii software ) ca vei tempera avantul nativ al modelelor ( chiar daca la propunerea membrilor ) de a trage membrii pe Skype ! :))
Avand Skyprivate , probabil vor renunta la adresa de acasa si tu vei continua sa ai controlul si pe Skype ! :))

P.S Ca o gluma , si totusi sa vezi ca si ei sunt exigenti : daca vei fi "prins" ca vrei sa fentezi sistemul ( Skyprivate ) in incercarea de ai "muta " pe banalul ....Skype , cred ca vei avea contul inchis ! Evident tot pentru ..frauda !!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ladymillion
Mesaje: 3
Membru din: 29 Oct 2015, 12:23
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Multumesc frumos "googlefun" pentru raspuns si mai ales pentru sfaturi.
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”