Buna tuturor

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
Stela
Mesaje: 2
Membru din: 22 Mar 2018, 09:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ma numesc Stela si vreau sa fac chat pe cont propriu. Pentru inceput as avea nevoie de cineva sa ma ajute cu configurarea laptopului, nu stiu cat de dificil sau usor este, dar stiti cum e...atunci cand nu ai cunostinte totul ti se pare greu.Sunt destul de dezorientata in ceea ce priveste partea tehnica ':) si as aprecia mult daca aici printre voi as gasi pe cineva care m.ar putea ajuta in privinta asta.
Mersi mult de sfaturi si eventualele raspunsuri!!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
MassEffect
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 112
Membru din: 10 Iun 2017, 06:44
Localitate: Bucharest
Has thanked: 14 times
Been thanked: 9 times

daca esti din BUcuresti te pot ajuta eu
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand: Într-o postare anterioară Cătălina Streamate recomanda următoarele configurații (viewtopic.php?f=29&t=17159):

Imagine

Personal eu recomand următorul model: https://www.emag.ro/laptop-gaming-acer- ... DF3Z0HBBM/

Dacă studiezi cu atenție vei observa că există mai multe tipuri de stocare. Tipul de stocare al laptopului ales de mine este SSD (Solid State Drive/Disk), ceea ce nu este întâmplător. Practic SSD-ul este un dispozitiv foarte rapid pentru stocarea datelor. Inițial zici că nu-i mare lucru, dar abia atunci când îl folosești vei vedea diferența și vei înțelege ce anume înseamnă, tocmai de aceea eu recomand SSD. În plus, dacă te uiți pe ofertele furnizorilor de internet (RDS, UPC) vei vedea că la abonamentele cu viteze mai mari, pentru o funcționare optimă, sistemul tău trebuie să îndeplinească anumite cerințe printre care și existența SSD-ului.

Acest tip de laptop poate fi utilizat cu succes pentru 2-3 site-uri, poate și mai multe doar că nu am experimentat ca să pot spune cu certitudine.

Doamne, dă-ne viteză! Mult succes!
Salutând nemurirea printre muritori...
Stela
Mesaje: 2
Membru din: 22 Mar 2018, 09:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mersi de sfaturi, o sa incerc sa vad ce pot face, iar de nu...revin la voi :slightly_smiling_face: Chiar am ce invata de aici.Mersi inca o data si spor in tot ceea ce faceti!!
consiliere_vch
Mesaje: 14
Membru din: 07 Apr 2017, 07:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ma poti contacta pe mail pentru suport

Cod: Selectaţi tot

Adresele de email nu sunt permise decat in categoria reclama - multumesc 
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”