Teapa de 500$ pe ePassporte

Discuții despre diferite tipuri de fraudă în Industria Adult și activitatatea de videochat; fraudă cam siteuri, fraudă Vizitatori, Clienți, Modele, Studio-uri, Agenții Onlyfans și așa mai departe! ✋🚫🛑⛔🏛️
valretea
Mesaje: 7
Membru din: 11 Oct 2006, 09:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

La jumatatea lui Decembrie cand am primit bani in contul de pe epassporte, in acceasi zi, cineva a transferat 500$ in contul lui printr-un transfer p2p(peer to peer - intre 2 conturi de epassporte).
Cand am primit cardul asta sponsorizat, am fost instiintat printr-un email ca nu sunt posibile transferurile intre conturi epassporte, nu poti primi bani decat de la sponsor si nici nu poti plati tu pe altcineva. Se pare ca intre timp regulile s-au schimbat si se pot face transferuri p2p.
M-am prins a doua zi de lipsa banilor, dar a fost prea tarziu. Am dat telefon la ei, am blocat contul, am trimis fax cu formlarele lor de "dispute" dar finalitatea a fost : nu mai erau bani in contul respectiv si l-au terminat. Eu m-am ales cu paguba.
A mai patit cineva asa ceva? Nu e normal sa ma instiinteze si pe mine ca au schimbat regulile si se pot face transferuri p2p(as fi cerut eu blocarea contului sau ceva)? Unde pot sa fac o sesizare, ca la ePassporte mi-au dat cu flit...
Epassporte asta nu e card VISA? nu au si ei o asigurare de frauda pt despagubiri ? Pentru 500$ sunt dispus sa ma zbat putin, nu sa o las moarta,asa....
SoulCams Models Studios wanted
Ynzahaos
Mesaje: 2
Membru din: 11 Feb 2007, 07:39
Localitate: Chicago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut
Ti-ai pierdut banii pentru ca ai un virus de tip keylogger in computer care monitorizeaza ce tastezi tu si cel care tia furat user si parola de la contul tau de epassporte tia dat tie programul pe care lai rulat tu.
Pe viitor sa stii
Salut
sierra
Mesaje: 24
Membru din: 08 Sep 2006, 16:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am avut si eu un keylogger in calculator dar cand am gasit lista cu bancile (site-urile) la care putea avea acces, nu am vazut si Epassporte.
Deci....se pare ca epassporte nu e o metoda prea sigura,nu?
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

sierra scrie:Am avut si eu un keylogger in calculator dar cand am gasit lista cu bancile (site-urile) la care putea avea acces, nu am vazut si Epassporte.
Daca ai putea traduce intr-o limba de circulatie cat mai larga ar fi superb. Preferabil ar fi in romana, ca e sectiunea in romana a forumului. Astfel sunt sanse sa inteleaga cat mai multi ce zici.

Thx.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
sierra
Mesaje: 24
Membru din: 08 Sep 2006, 16:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WinXPfather scrie:
sierra scrie:Am avut si eu un keylogger in calculator dar cand am gasit lista cu bancile (site-urile) la care putea avea acces, nu am vazut si Epassporte.
Daca ai putea traduce intr-o limba de circulatie cat mai larga ar fi superb. Preferabil ar fi in romana, ca e sectiunea in romana a forumului. Astfel sunt sanse sa inteleaga cat mai multi ce zici.

Thx.
Deci, incercam sa intru la mine in cont pe Epassporte, dar nu-mi recunostea datele de logare. Asa ca m-am gandit sa scanez calculatorul si am gasit un virus de tip keylogger (asa era prezentat de catre antivirusul respectiv).Am cautat pe Internet date despre acel virus si am gasit o lista cu bancile pe care poate intra (avand datele mele de logare, pt ca asta face un keylogger). Insa pe acea lista cu banci nu se afla si Epassporte.
Am sunat la banca si m-au pus de vreo 3 ori sa bag diferite parole noi, cu conditia sa le introduc manual, fara copy-paste, iar prima literasa fie mare.
Din pacate nimic nou. Pana la urma au spus ca o sa contacteze departamentul tehnic si ca in cateva zile or sa rezolve problema. Cand le-am spus ca am un keylogger in calculator,si ca el poate fi cauza faptului ca nu-mi sunt rcunoscute datele de logare, au spus ca nu are nicio legatura. Atat....nu au stat de vorba.
Iar in cateva zile am primit mail cu o alta parola cu care am putut intra si gata, am avut acces.
Nu mi se pare normal sa trimiti parola unui cont intr-un mail.
Inr est n-am avut probleme sa-mi dispara banii...etc.
Avatar utilizator
Nemessis
Mesaje: 35
Membru din: 04 Feb 2006, 12:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sierra scrie:Am avut si eu un keylogger in calculator dar cand am gasit lista cu bancile (site-urile) la care putea avea acces, nu am vazut si Epassporte.
Deci....se pare ca epassporte nu e o metoda prea sigura,nu?
Total eronat. Un keylogger pastreaza ORICE tastezi. De unde pana unde faza cu "site-ul nu era in lista"? Keyloggerul logheaza ce taste apesi si cand zici asl pls pe messenger, sau joci un joc etc.

Epassporte e foarte sigur atata timp cat stii sa te feresti de probleme, la fel ca orice alt cont bazat pe username si parola. Daca cineva te fura, 99% este vina ta nu a lor.
Romanian Security Team
--> http://rstcenter.com <--
Coca-Cola
Mesaje: 41
Membru din: 21 Feb 2007, 13:14
Localitate: In banci,in seifuri,si pe unde se mai umbla;;)
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hai frate k deja va dati in alte discutii..fata aia saraca i`au disparut banii si voi va intreceti care mai de care in cunostinte despre keylogger`uri ,calculatoare si alte dracii!In loc sa va faceti folositori voua va arde de certuri de parca impresionati pe careva!
Si mai sunt cate unii care se fac ei baieti destepti si cu replici gen...VORBESTE DOMNE IN ROMANA...pai poate ar trebui tu sa citesti in romana daca nu intelegi?!
Anyway..gagico..citeste si tu la epass pe site daca sa schimbat vreo regula.yo unu nu stiam de asa ceva pana acum :wink:
si daca ai avut keylogger in calc asa cum a spus cineva pe aici..da,key`u iti inregistreaza tot ce faci pe calc...poate ai avut si`un key pe calc.si ti`a facut repede clona de pe epassu tau si`a scos banii..sau cine stie..
Coca-Cola,Cold As Ice,Sa mor yo;))
sierra
Mesaje: 24
Membru din: 08 Sep 2006, 16:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nemessis scrie:Total eronat. Un keylogger pastreaza ORICE tastezi. De unde pana unde faza cu "site-ul nu era in lista"? Keyloggerul logheaza ce taste apesi si cand zici asl pls pe messenger, sau joci un joc etc.

Epassporte e foarte sigur atata timp cat stii sa te feresti de probleme, la fel ca orice alt cont bazat pe username si parola. Daca cineva te fura, 99% este vina ta nu a lor.
Si daca nu stii sa te feresti de probleme inseamna ce? Hai sa nu fim egoisti. Treaba ta daca le stii pe toate.Nu toti le stiu.
Acum ce sa fac? Sa nu mai descarca crack-uri pt jocuri? Sa nu mai descarc filme cu Bitcomet (ca de acolo l-am luat) sau ce? D-aia am Internet, sa iau tot ce se poate.
Sa-ti mai spun o data...am cautat pe Internet date despre acel Keylogger si am gasit aceste informatii. O lista de banci care erau target-uri. Pur si simplu. In antivirus imi aparea numele programului, tipul (keylogger) si gradul de risc, da? Daca te uiti pe net gasesti detaliii despre orice tip de virus, troyan...etc. O sa incerc sa gasesc un exemplu si sa-ti arat.
Stiu ca inregistreaza ce taste apesi,dar poate acel keylogger e in legatura cu altceva...care are acces la site-uri...sa nu o luam chiar mot a mot.
Avatar utilizator
shao
User Junior
User Junior
Mesaje: 51
Membru din: 17 Ian 2006, 00:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

si mie pe data de 18 feb miau disparut din cont 34$ epasport pare sa aiva probleme zicea ceva de genul ca au o problema si ca ami apare 0$ sa stau linistitit ca se va remedia prob si ami vor aprea bani ceva de genul asta va apare si vou dupa ce va logati pe epassporte scrie cu rosu va rog reply thx
Avatar utilizator
gogu4u
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 176
Membru din: 10 Mai 2006, 10:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hai frate k deja va dati in alte discutii..fata aia saraca i`au disparut banii si voi va intreceti care mai de care in cunostinte despre keylogger`uri ,calculatoare si alte dracii!In loc sa va faceti folositori voua va arde de certuri de parca impresionati pe careva!
Nu, frate manca' aia alu matale da a zis careva ceva?Nu vezi ca toti sta smirna?Da cin' tea inervat asa rau belitz'ash cocoshelu lu matale?Astia na aflat ca keilogeru in spania nu mai face 2 pesos?Si ce facem cu frati nostri de acolo ii lasam sa arza carduri sa sen calzeasca cu ele?Eee dracia dracului daca noi nu putem atuncea cine?
Cand oamenii sunt lasati sa faca ce vor de obicei se imita unii pe altii.
Coca-Cola
Mesaje: 41
Membru din: 21 Feb 2007, 13:14
Localitate: In banci,in seifuri,si pe unde se mai umbla;;)
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

gogu4u scrie:
Hai frate k deja va dati in alte discutii..fata aia saraca i`au disparut banii si voi va intreceti care mai de care in cunostinte despre keylogger`uri ,calculatoare si alte dracii!In loc sa va faceti folositori voua va arde de certuri de parca impresionati pe careva!
Nu, frate manca' aia alu matale da a zis careva ceva?Nu vezi ca toti sta smirna?Da cin' tea inervat asa rau belitz'ash cocoshelu lu matale?Astia na aflat ca keilogeru in spania nu mai face 2 pesos?Si ce facem cu frati nostri de acolo ii lasam sa arza carduri sa sen calzeasca cu ele?Eee dracia dracului daca noi nu putem atuncea cine?
sa ai pofta :lol: :lol: :lol:
Coca-Cola,Cold As Ice,Sa mor yo;))
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Coca-Cola scrie:gen...VORBESTE DOMNE IN ROMANA...pai poate ar trebui tu sa citesti in romana daca nu intelegi?!
Anyway..gagico..citeste si tu la epass pe site daca sa schimbat vreo regula.yo unu nu stiam de asa ceva pana acum :wink:
si daca ai avut keylogger in calc asa cum a spus cineva pe aici..da,key`u iti inregistreaza tot ce faci pe calc...poate ai avut si`un key pe calc.si ti`a facut repede clona de pe epassu tau si`a scos banii..sau cine stie..
Coca-Cola, tu esti un nou retardat care ai aparut pe acest forum. Tu esti acela care nu stii nimic, dupa cum singur afirmi mai sus, dar cum prostul nu-i prost destul pana nu o si demonstreaza, a trebuit sa te conformezi. Spui ca nu stii ce s-a schimbat pe siteul epassporte, s-a schimbat, si de mult, pt o perioada s-a putut face p2p, de asta a si anuntat adminul acestui site inclusiv prin email pe utilizatori sa fie atenti.

Nemessis are 100% dreptate, a avut un kl, a avut acces la user si pass si apoi usor au facut transferul intr-un alt cont au scos banii si nu ia mai interesat ca acel cont a fost inchis. Tu, Coca-Cola aberezi cu clonare etc...nu stii pe ce lume traiesti.

Am zis sa vb in romana ca a zis o prostie, si toti care stiu bine ce si cum au inteles ca e o exprimare fff proasta, dupa cum si Nemessis afirma "total eronat". Sfaturi nu pot fi date pentru ca nu se mai poate absolut nimic, nu e singurul caz, si pe viitor iar nu mai are nevoie de sfaturi ca problema s-a rezolvat prin restrictionarea de catre epassporte.

Epassporte a scos din nou p2p-ul din cauza ca putea fi usor speculat tocmai datorita nestiintei unora. Cineva care trateaza cu superficialitate problema poate fi o victima usoara. Cineva pe topicul unde sad atentiona userii de problema intreba cum se poate face, chiar nu e dificil, multi o stiu, eu, Nemessis, sad si poate multi altii...dar nu si tu ...

Stai departe de bine user Coca-Cola, acolo unde-ti este locul, e a 2 a bagare in seama (pe un alt topic unde comentai de cei cu numarul mare de posturi), esti prea mic, cauta-ti loc de joaca pentru nivelul tau, la urmatoarea abatere voi "abera" si despre mama ta si nu vrem asta nu?.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Coca-Cola
Mesaje: 41
Membru din: 21 Feb 2007, 13:14
Localitate: In banci,in seifuri,si pe unde se mai umbla;;)
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Se pare k sa incins taratza in tine WIN...ori tu ai ceva cu mine :wink: ,daca ai ceva cu mine dc nu o faci si publica,si de ce nu,ZI`MI SI`N FATZA :wink:
si k sa-ti zic ceva spre marea ta dezamagire,cand patrulam pe site`u asta,probabil k tu de abea te apucai sa vb cu RDS sa-ti tragi net la studio,deci,K SA INTELEGI,SUNT NOU PE FORUM CU USERU ASTA!si sa-ti mai zic ceva..o`i fi tu mai mare,.si repect pt asta,dar calmeaza-te si tu putin k la unele capitole Eu sunt ala care te invata pe tine :wink: sa-ti dau exemple?epass ar fi unu din ele,daca eshti baiat destept intelegi tu..asa k las`o mai moale si cu invataturile tale,si vorbele care`ti ies pe gura...gen retard si ce-ai mai zis tu k oricum nu m`am obosit sa citesc :wink:
Coca-Cola,Cold As Ice,Sa mor yo;))
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

sierra scrie:
Nemessis scrie:Total eronat. Un keylogger pastreaza ORICE tastezi. De unde pana unde faza cu "site-ul nu era in lista"? Keyloggerul logheaza ce taste apesi si cand zici asl pls pe messenger, sau joci un joc etc.

Epassporte e foarte sigur atata timp cat stii sa te feresti de probleme, la fel ca orice alt cont bazat pe username si parola. Daca cineva te fura, 99% este vina ta nu a lor.
Si daca nu stii sa te feresti de probleme inseamna ce? Hai sa nu fim egoisti. Treaba ta daca le stii pe toate.Nu toti le stiu.
Acum ce sa fac? Sa nu mai descarca crack-uri pt jocuri? Sa nu mai descarc filme cu Bitcomet (ca de acolo l-am luat) sau ce? D-aia am Internet, sa iau tot ce se poate.
Sa-ti mai spun o data...am cautat pe Internet date despre acel Keylogger si am gasit aceste informatii. O lista de banci care erau target-uri. Pur si simplu. In antivirus imi aparea numele programului, tipul (keylogger) si gradul de risc, da? Daca te uiti pe net gasesti detaliii despre orice tip de virus, troyan...etc. O sa incerc sa gasesc un exemplu si sa-ti arat.
Stiu ca inregistreaza ce taste apesi,dar poate acel keylogger e in legatura cu altceva...care are acces la site-uri...sa nu o luam chiar mot a mot.

Ai perfecta dreptate, de pe calculatorul unde intrii in conturi de banca nu navighezi pe situri necunoscute, nu dai jos muzica, filme sau fisiere, nu cauti crack-uri, nu deschizi attach-uri, nu ...
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Coca-Cola scrie:Se pare k sa incins taratza in tine WIN...ori tu ai ceva cu mine :wink: ,daca ai ceva cu mine dc nu o faci si publica,si de ce nu,ZI`MI SI`N FATZA :wink:
si k sa-ti zic ceva spre marea ta dezamagire,cand patrulam pe site`u asta,probabil k tu de abea te apucai sa vb cu RDS sa-ti tragi net la studio,deci,K SA INTELEGI,SUNT NOU PE FORUM CU USERU ASTA!si sa-ti mai zic ceva..o`i fi tu mai mare,.si repect pt asta,dar calmeaza-te si tu putin k la unele capitole Eu sunt ala care te invata pe tine :wink: sa-ti dau exemple?epass ar fi unu din ele,daca eshti baiat destept intelegi tu..asa k las`o mai moale si cu invataturile tale,si vorbele care`ti ies pe gura...gen retard si ce-ai mai zis tu k oricum nu m`am obosit sa citesc :wink:
Hai ca e loc de cafteala!!!
Ca de mult nu am mai avut scandal pe forum, vad ca asta cloceste bine de tot aici!
Cmmon guys!!! Dont let me Down!!
Kick the shit out of it si noi restul o a urmairim cu mare interes ;)

.. or NOT ;)
Populus Romanus Fuckum Est
Avatar utilizator
Nemessis
Mesaje: 35
Membru din: 04 Feb 2006, 12:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sierra - in primul rand am explicat ce inseamna cu adevarat un keylogger pentru a nu induce oamenii in eroare cu acea explicatie data de catre tine. Daca stiu incerc sa ajut si citeste foarte bine posturile mele si vei vedea ca incerc sa ajut userii acestui forum atat cat pot in domeniile in care ma pricep. Daca tu nu vrei sa fii ajutat/ajutata este treaba ta. Completarea am facut-o pentru userii care iti pot citi postul in care ai dat o explicatie total eronata. Faptul ca tu ai internet ca sa le faci ziua mai frumoasa celor care stiu sa foloseasca un amarat de keylogger sau troian te priveste, dar sunt sigur ca majoritatea celor aflati pe siteul asta folosesc calculatoarele si pentru a accesa informatii private si ar dori sa stie cum sa se fereasca de anumite probleme. Am citit ce ai postat mot a mot exact asa cum o fac si altii si inteleg gresit anumite lucruri. Oricum poftim niste informatii pentru tine pentru a intelege mai bine ce inseamna keylogger - http://en.wikipedia.org/wiki/Keylogger sau chiar si la categoria frauda la postarea sticky pentru o lista mai amanuntita de probleme ce pot aparea. Stiu ca e cam lung acel post si am talentul sa scriu povesti nemuritoare dar daca toti ar citi ce am scris acolo ar fi mult mai atenti pe viitor la ce li se poate intampla.

Coca-Cola - cu WinXPFather nu am nici o treaba si nu am discutat niciodata cu el dar totusi nu compara cunostintele unui om care stie ce inseamna calculatorul cu cele ale unui om care a facut/face sau cunoaste oameni ce se ocupa de frauda. Poate ca a fost el putin mai acid dar totusi sa nu exageram. Pana acum a dat destule indicatii folositoare userilor de aici in nenumarate probleme. Evita flame-ul pentru ca aici este o comunitate ce incearca sa se ajute reciproc nu sa se dea rotund fiecare cu ce cunostinte detine. Din cate am vazut cei care o cauta cu lumanarea pe forum sunt marginalizati de restul asa ca este pacat sa nu poti contribui cumva in bine la discutiile de aici. Chiar si o intrebare bine pusa poate deschide un subiect ce ii poate ajuta pe multi cum este si in cazul acestui topic.

Oricum sfatul meu (nu pentru sierra, pentru ca nu pare o persoana interesata de asa ceva) este sa nu downloadati fisiere in care nu prezentati incredere din locuri ce nu ofera nici o siguranta. Ca o faceti de pe un pc de "tavaleala" e altceva. Dar sa nu va logati din greseala pe cine stie ce cont de la acel pc si sa aveti surprize dupa aceea.

Numai bine
Romanian Security Team
--> http://rstcenter.com <--
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Coca-Cola scrie:Se pare k sa incins taratza in tine WIN...ori tu ai ceva cu mine :wink: ,daca ai ceva cu mine dc nu o faci si publica,si de ce nu,ZI`MI SI`N FATZA :wink:
Nu am ce sa am cu tine ca nu te cunosc, doar cu userul Coca-Cola, care e provocator, si limba romana e o nebuloasa pentru el.
Coca-Cola scrie:si k sa-ti zic ceva spre marea ta dezamagire,cand patrulam pe site`u asta,probabil k tu de abea te apucai sa vb cu RDS sa-ti tragi net la studio,deci,
Asta mi-a smuls un zambet

Coca-Cola scrie:K SA INTELEGI,SUNT NOU PE FORUM CU USERU ASTA!si sa-ti mai zic ceva..o`i fi tu mai mare,.si repect pt asta,dar calmeaza-te si tu putin k la unele capitole
Pai de ce ai schimbat user? Cei ce se ascund isi schimba identitatile.
Coca-Cola scrie:Eu sunt ala care te invata pe tine :wink: sa-ti dau exemple?epass ar fi unu din ele,daca eshti baiat destept intelegi tu..:
Se pare ca nu sunt asa de istet. De ce oare nu puteti fi concreti in afirmatii? Sa zici asa: "mai baiatule, nu poti fi capabil de a da tu sfaturi pentru ca eu x sunt mai capabil pentru ca eu, te-am invatat pe tine." Si concret asta, asta si asta. Si abia atunci vei putea face afirmatii despre caracterul meu, daca voi recunoaste sau nu ajutorul. Dar din pacate nu poti fi tu acela, pentru ca o singura persoana m-a ajutat de pe acest forum, cel putin sa vad lucrurile si din alt unghi, si acela e Sad.
Sigur ca nimeni nu s-a nascut invatat, desigur si eu am invatat in timp de la zeci de persoane probabil, in varii domenii, dar toti stiau limba natala bine :). Dar dupa afirmatia cu RDS-ul si epass, esti un altul care incearca marea cu degetul cu stilul acesta, insinuant.
Coca-Cola scrie:asa k las`o mai moale si cu invataturile tale,si vorbele care`ti ies pe gura...gen retard si ce-ai mai zis tu k oricum nu m`am obosit sa citesc :wink:
Ramane valabil apelativul, cel putin pana atunci cand vei face afirmatii concrete, e greu sa-mi amintesc o persoana care ar putea sa-mi reproseze ceva. Eu stilul nu mi-l voi schimba niciodata, asa sunt cladit.
Astept, dar vreau sa aud si altceva inafara de comunist...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Coca-Cola
Mesaje: 41
Membru din: 21 Feb 2007, 13:14
Localitate: In banci,in seifuri,si pe unde se mai umbla;;)
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

K sa fie clar in special pt WIN..n`am nika cu tine si cu nimeni altcineva..nu ma cunosti si nu te cunosc,nu`mi arde de scandaluri sau alte prostii pe net,nu ma falesc k sunt mare cunoscator in ale netului,dar poate la unele capitole stiu mai bine k tine sau k altcineva!stiu si cunosc,este cum a zis si NEMESIS o comunitate unde oamenii incearca sa se ajute unii pe altii..e normal si f frumos din partea mea..pe mine ma derajant sau poate cel putin mi sa parut mie,felul cum ai vb prima oara...iar a 2a oara..nush cum poate cineva cu "scoala",cineva care cica se respecta,sa foloseasca cuvinte gen RETARD pe un forum in care ma repet,comunitatea incearca sa se ajute..ma rog,poate tine si putin de educatie sau poate cine stie..stai mai slab cu nervii din pacate pt tine!
Userul l`am skimbat pt k ..sa zic asa..m`am saturat de userul care l`am avut inainte...oricum o sa-l intrebi pe sfatuitorul tau SAD ce nick am avut inainte..neinteresant oricum...
Cam atat am avut de spus...si repet inca odata..daca prin unele cuvinte am dat de inteles k as avea ceva cu cineva nu e asa,si`mi cer scuze daca am jignit pe cineva.....fara motiv :wink:
Multa bafta si respect pt toti :!:
Coca-Cola,Cold As Ice,Sa mor yo;))
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Pana mea, vorbeam de ePassporte si securitate si unde am ajuns :)))
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
sierra
Mesaje: 24
Membru din: 08 Sep 2006, 16:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nemessis am inteles ideea si multumesc pt clarificare. Despre keylogger-i nu am cum sa mai vorbesc pt ca nush cum sa expun ceea ce am inteles si cred. De 2 zile ma gandesc sa nu mai intru in contul epassporte din calculator. O sa ma duc direct la bancomatul BRD pt ca imi afiseaza suma din cont si gata. Am formatat iar calculatorul dar tot cu morcovu' am ramas si cum inca n-am gasit un antivirus de incredere si care sa nu afecteze videochat-ul....mai astept.....
Acum o sa intru pe link-ul de care vorbeai.
Coca-Cola
Mesaje: 41
Membru din: 21 Feb 2007, 13:14
Localitate: In banci,in seifuri,si pe unde se mai umbla;;)
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Svideo scrie:Pana mea, vorbeam de ePassporte si securitate si unde am ajuns :)))
la asta ma gandeam si io cand am recitit totu pe aici :? :lol:
Coca-Cola,Cold As Ice,Sa mor yo;))
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Si daca tot ai recitit sper ca ai vazut si cine a inceput. Sigur ca si eu regret unele replici, mi-ar placea sa pot sa nu le dau, dar niciodata nu am inceput eu, sau fara vreun motiv.
Nu ma intereseaza ce alt nick ai avut, si niciodata nu-l voi intreba pe Sad, motive multe, dar unul e ca nu va da detalii nimanui despre alti utilizatori a forumului.
Alt replay asteptam de la tine dupa postul insinuant de mai sus, dar se pare ca nimic nou, ma obisnuiesc de acum, cu acest stil. Si acesta e adevaratul stil comunist, al vostru, nu al meu, bazat pe "dupa cum se stie, bla bla".

PS: Oricum tin sa multumesc LiveJaminului si tie pentru ajutorul oferit pentru procurarea unui card epassporte.

Bafta!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Fraude în domeniul Adult”