Webcams 4k şi captura 4k - 2019-2024!!!

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Leeacams
Mesaje: 26
Membru din: 21 Mai 2024, 12:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

SAD^^EYES scrie: 22 Mai 2024, 20:27
Leeacams scrie: 22 Mai 2024, 19:24 hey sad eyes thank you for the topic singurul motiv pt care am stiu ce camera e ok a fost de la tine cu toate cam un pic probleme cu camera momentan nu stiu de ce am o linie de pixeli pe jumatate , pana acum vro saptamana a mers ca pe roate acum nu stiu exact ce sa intamplat camera este logitech brio 4k btw
Bună Leea,

Se mai strică, asta e, încearcă să găsești un centru de depanare sau să o duci, trimiți prin curier, la reparat în centrele lor de reparat, vei ieși mult mai ieftin decât să cumperi una nouă. Te pup, ai grijă e tine! ❤️❤️❤️☀️☀️☀️🙏🙏🙏✨✨✨✌️✌️✌️💯💯💯🦋🦋🦋🦋💐💐💐
Buna Ionut
merci mult de tot pentru raspuns o sa caut un centru cat mai aproape de mine sa o trimet la reparat :heart_eyes: :*
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”