Inchiriez/Vind studiou in Bacau!

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
everest_4u
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 21 Aug 2006, 01:32
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

asa cum spune si titlu vind inchiriez studiou in orasul bacau zona centrala apartament 4 camere mobilat si finisat luxos doua conexiuni internet ..toata aparatura necesara portabile toshiba ,camere hd sony ,pan tilt-uri ebra trepede masina de spalat cptor cu microunde si alte timpeni folositoare intr-un apartament...care este propietate ...14 modele care lucreaza in studio(conturi,membri formati ) si pe care le va prelua viitorul administrator,apartamentul este mobilat atit pt lucru dar se poate transforma foarte usor in spatiu locuibil find amenajat cu mult cap in maxim jumatate de ora nici nu vei sti ca acolo a fost un studio de videochat....se vinde se inchiriaza cu fara aparatura cu fara modele sint multe variante...mobilat nemobilat....eu as prefera sa il vind pe tot la cheie dar ...stiti voi socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din tirg...studioul genereaza venituri..deci nu este unul falimentar asa ca stati linistiti ...motivul vinzari este unul simplu...ma-m cam saturat sa fac naveta bucuresti -bacau si retur..si drept sa spun nici nu prea mai am tragere de inima sa fac ceva sa mearga..ma cam plictisit activitatea asta si ma bate gindul sa incep ceva cu totul nou ..domeniul asta nu-mi mai ofera sadisfactia necesara si as incerca si eu alceva mai ortodox sa zic asa

doritori mesaj privat si aranjam o vizionare..pe dvd daca persoana se afla in bucuresti sau la fata locului in bacau daca este din bacau
pretul cum spuneam..acum depinde de ce vrea fiecare...ramine sa negociem orcum e in bacau nu bucuresti lol
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
everest_4u
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 21 Aug 2006, 01:32
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

as ruga macar o saptamina sa nu mai primesc oferte de inchiriat..sint deja 20.. si de cumparat vreo 5 . deja am inceput sa incurc persoanele intre ele..deocamdata se mai accepta doar oferte pt cuparat care le agreez mai mult..iar cele de inchiriat sa se gindeasca de doua ori inainte find vorba de mobilier si partea IT+electronica in valoare 60000€ iar fara garanti nu discutam o inchiriere.....acum incerc sa imi dau seama citi membri seriosi are forumul asta si citi care in loc sa munceasca isi fac de lucru pe forum
Scrie răspuns

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”