pace

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
studio legal
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 118
Membru din: 17 Dec 2005, 18:10
Localitate: Bucharest 3
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

xman si videochatfather va propun sa facem pace si sa nu mai deranjam lumea pe public cu intepaturile noastre..nu asa dovedim ca suntem buni.
Va propun o lupta de idei bune ptr siteul comunitatii si impreuna cu prietenii si afiliatii vostri s aincercam sa facem o echipa democratica.
Cred ca este de ajuns cat ne am intepat si cred ca va dat seama ca nu o scoateti cu mine la capat in stilul asta asa ca va rog hai sa facem ceva cu timpul nostru productiv cum zicea si vecinul vb.Hai s adam dovada de maturiatte ca se sperie lumea de noi...va rog =din suflet
Cei foarte buni lucreaza cu cei mai buni!
SoulCams Models Studios wanted
MASTERofSEX
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 191
Membru din: 25 Apr 2005, 03:39
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

studio legal scrie: Va propun o lupta de idei bune ptr siteul comunitatii si impreuna cu prietenii si afiliatii vostri s aincercam sa facem o echipa democratica.
Cred ca este de ajuns cat ne am intepat si cred ca va dat seama ca nu o scoateti cu mine la capat in stilul asta asa ca va rog hai sa facem ceva cu timpul nostru productiv cum zicea si vecinul vb.Hai s adam dovada de maturiatte ca se sperie lumea de noi...va rog =din suflet
Ce ai ma studio in cap ? In curand o sa ramai singurel ....totzi sunt ori pe aici ceausisti pt tine ori novici .sa stingi lumina tata :) Daca nu ai aprins-o macar sa o stingi .........chiar nu intzeleg de ce esti asa agitat.
Parca nu ne-ar deranja ca unii se urca pe umerii nostri ci faptul ca apoi ne mai bat si la cap !
Marco_RZ
Mesaje: 25
Membru din: 05 Ian 2006, 12:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

e chiar nasol sa ai asa mult timp liber :P
studio legal
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 118
Membru din: 17 Dec 2005, 18:10
Localitate: Bucharest 3
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

MASTERofSEX scrie:
studio legal scrie: Va propun o lupta de idei bune ptr siteul comunitatii si impreuna cu prietenii si afiliatii vostri s aincercam sa facem o echipa democratica.
Cred ca este de ajuns cat ne am intepat si cred ca va dat seama ca nu o scoateti cu mine la capat in stilul asta asa ca va rog hai sa facem ceva cu timpul nostru productiv cum zicea si vecinul vb.Hai s adam dovada de maturiatte ca se sperie lumea de noi...va rog =din suflet
Ce ai ma studio in cap ? In curand o sa ramai singurel ....totzi sunt ori pe aici ceausisti pt tine ori novici .sa stingi lumina tata :) Daca nu ai aprins-o macar sa o stingi .........chiar nu intzeleg de ce esti asa agitat.
Nu incepe si tu acum te rog...
Cei foarte buni lucreaza cu cei mai buni!
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Pace si prietenie ... asa imi place si mie ... :lol:

Semnat,

Videochat Father

:twisted:
studio legal
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 118
Membru din: 17 Dec 2005, 18:10
Localitate: Bucharest 3
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

:)
Cei foarte buni lucreaza cu cei mai buni!
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Svideo scrie:Pace si prietenie ... asa imi place si mie ... :lol:

Semnat,

Videochat Father

:twisted:
si eu si eu
Populus Romanus Fuckum Est
MASTERofSEX
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 191
Membru din: 25 Apr 2005, 03:39
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

gica_care_este scrie:
Svideo scrie:Pace si prietenie ... asa imi place si mie ... :lol:

Semnat,

Videochat Father

:twisted:
si eu si eu
BINE TATA BINEEEEE SA FIE LA VOI ACOLO .......POATE SE IA LA TOATA LUMEA :) vA PUPA TATAAAAAAA
Parca nu ne-ar deranja ca unii se urca pe umerii nostri ci faptul ca apoi ne mai bat si la cap !
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”