We have the pussy we make the rules?:))

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
kytycat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 123
Membru din: 11 Mar 2013, 14:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

de-a lungul timpului am intalnit pe site si in viata de zi cu zi tot felu de specimene de barbati,pe site-uri de exemplu membriilor agresivi verbal le raspund:'''i have the pussy i make the rules si dispar in neant''eh ce bine ar fi sa fie asa usor si in viata de zi cu zi:))
de curand am trecut printr-o experienta nu tocmai placuta,am ales sa o impartasesc cu voi:eu sunt dintr-un judetul mai mic,mai fac naveta la Cluj-Napoca cateodata cu autobuzul si cateodata cu ''ia-ma nene''
dupa cum bine stiti sunt acei ''pirati'' neautorizati care se gasesc la periferia oricarui oras care fac pe taxi(adica asteapta sa li se umple masina si dum dum)
Ajung la locu faptei stau la ia-ma nene si nu dupa mult timp mi se pune si oferta pe tava:
'' domnisoara haide-ti ca va duc eu la Cluj ne intelegem noi''stiind ca la bani se refera si neavand bani de aruncat in ziua respectiva zic ''nu am bani de masina la scara''el insistent nu nu haideti ce ne-om intelege noi,no haideti no ca io io ma grabesc si bine a fi''
grabindu-ma si eu nu am mai stat pe ganduri si m-am urcat in masina,nu apucam bine sa mergem 1 km ca domnul de vreo 55 de ani ce imi putea fi bunic ma si ''flateaza'' citez:''vai ce ne-om mai distra noi,asa stau hainele alea pe tine fix cum imi place mie,nu ti le dai jos?''
nu a apucat bine sa zica nenea ca io deja eram cu spreyu paralizant in mana injurandu-l de mama focului
ma lasat jos tot injurandu-ma si el si am stat nevoie mare 3 ore si am astept autobuzu ca invatura de minte sa nu mai vorbesc cu strainii :lol: :))
Ma enerveaza ca ma enerveaza atatea lucruri si ca mi-e scarba cand ar trebui sa fiu indiferenta:))
Din ce in ce mai multi barbati devin afemeiati, gay, transexuali, s.a.m.d.dar eu cu cine votez...

nu imi vine sa cred ca si un bade de 55 de ani sufera de "mutatii genetice"preluate din mediul inconjurator.mai poarta cineva sprey paralizant la indemana in jungla carre traim ?
SoulCams Models Studios wanted
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

kity kat mai fato tu pe la stiri te mai uiti asa din cand in cand?? pe ce lume traiesti sau crezi ca si in real life apesi kick si rasufli usurata ??
sa zici mersi si sa aprinzi si o lumanare ca ai scapat asa usor,cum dreacu sa te urci in masina cu un om necunoscut in 2013 ???? daca eram maicata iti smulgeam paru din cap sa te inveti minte ,sper ca nu mi o iei in nume de rau,dar chair m a intrigat postu tau ,auzi nu aveai bani pt transport nu e vorba ca nu aveai bani ,e vorba ca nu ai respect fata de tine si sa inveti sa te iubesti mai mult si sa nu te mai expui in situatii penibile ,daca nea ala era un pericol te p-sai pe el de spray paralizant ca ti l insuruba undeva cu totu...

cred ca ai ranjit si tu asa fericita ca te duce gratis ce oi fi zis hai ca-l fac pe fraier comparai situatia probabil cu vreun pvt lol ,hmm unde duce calicia asa in general..in ce situatii penibile se pun unele d-soare :evil:

ps nu nu purtam sprayuri paralizante ,invatam mai bine codul bunelor maniere sa nu ne expunem pericolului si sa ne ferim de situatii jenante fie ca avem sau nu bani !!!!! daca o iei ca dilaila pe arătură sa stii ca sprayu nu e gandit sa te scoata din orice situatie :? ,bafta !
kytycat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 123
Membru din: 11 Mar 2013, 14:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna sweet
ma uit la stirile de la ora 5 in fiecare zi :D sunt doza mea de umor negru
am mai mers cu taximetristi pirati si nu mi sa mai intamplat
am mers mereu pe premiza ca romania e o tara saraca si oamenii umbla sa isi castige painea ca nu pot f**e pe stomacul gol .
.si nici eu nu am vrut gratis doar cu un pret normal nimic nu e moka.pana si soarele rasare doar daca il platesti
aparentele inseala de multe ori....cert e ca de acum sigur nu voi mai urca decat in autobuze :lol:
daca nici in taximetrsti nu mai pot avea incredere e grav.
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

kytycat scrie:Buna sweet
ma uit la stirile de la ora 5 in fiecare zi :D sunt doza mea de umor negru
am mai mers cu taximetristi pirati si nu mi sa mai intamplat
am mers mereu pe premiza ca romania e o tara saraca si oamenii umbla sa isi castige painea ca nu pot f**e pe stomacul gol .
.si nici eu nu am vrut gratis doar cu un pret normal nimic nu e moka.pana si soarele rasare doar daca il platesti
aparentele inseala de multe ori....cert e ca de acum sigur nu voi mai urca decat in autobuze :lol:
daca nici in taximetrsti nu mai pot avea incredere e grav.

tu ai spus ca nu era taximetrist autorizat ,deci printre neautorizati se pot strecura si psihopati ,nu cred ca ecelasi lucru cand apelezi o firma cunoscuta de taxi si intr un fel sau altul sunt monitorizati din dispecerat si nici cu aia nu e normal sa te dai la glume...

stirile sunt realitati nu umor negru ,umor in nici un caz ,i se poate intampla oricui...
kytycat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 123
Membru din: 11 Mar 2013, 14:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Stirile de la ora 5 au devenit un fel de sf pt mine
multe din ele mi se par fake,regizate ,pline de lucruri negative,violuri,morti,saracie rar apare cate o stire unde se pune accentul pe ceva bun,reporterii au tendinta de a pune accentul pe saracie si drama queen.pot sa iti dau exemplu de stiri de genul asta daca vrei.
nu ma interesat ca-i neautorizat sincer ,nici unu autorizat nu imi poate oferi siguranta,l-am luat drept taximetrist si pe asta ,acum fac haz de necaz el avea 40 de kg eu am 70... :))
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

kytycat scrie:Stirile de la ora 5 au devenit un fel de sf pt mine
multe din ele mi se par fake,regizate ,pline de lucruri negative,violuri,morti,saracie rar apare cate o stire unde se pune accentul pe ceva bun,reporterii au tendinta de a pune accentul pe saracie si drama queen.
nu ma interesat ca-i neautorizat sincer ,nici unu autorizat nu imi poate oferi siguranta,l-am luat drept taximetrist si pe asta ,acum fac haz de necaz el avea 40 de kg eu am 70... :))
pai da pun accentu pe saracie cand de fapt majoritatea ro traieste ca la las vegas...

pai atunci autorizat neautorizat tine o tot asa lol ,asteptam picanteriile de la sf de drum daca mai apuci sa povestesti , :lol:
kytycat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 123
Membru din: 11 Mar 2013, 14:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu imi place presa din romania
imi e scarba de ce sunt in stare sa difuzeze doar ca sa fie urmariti nu contest ca ''la toti ni greu'' dar decat sa le bag la depresie mai bine le bag la umor negru , Poate ca-s eu mai gingasa de de felul meu… :D
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Mai fetita te cam spargi in declaratii, te indoi la interogatoriu. :)) Mai pisi-pisi, dar ia zi tu, ce cauti tu la Cluj? Tu stii ca ala e un oras mare? Hai recunoaste si tu numai putin asa ca-ti plac si tie cei cu colacul in mana. Hai povesteste-ne ca doar nu a fost primul tau drum la Cluj. Zi-ne drumurile la Cluj cu cate opriri le faceai? Daca ai facut multe drumuri trebuie sa stii ca unii soferi se dau cu spraiul tau in gura in incercarea de a diminua respiratia candind de viciu. Sau poate chiar asta te excita pe drum si s-a nimerit ca soferul asta sa-ti fi vorbit frumos de mulaciunile trase pe tine.

Uite, mie nu mi-a mai zis o fata DA de la gradinita. Invariabil NU. I-o in gura, i-o-n cur, inghite tot, etc... nein, nein, nein! Pai daca era sa ma iau dupa ele ramaneam cu coaile-n gat. Apai m-am folosit de ele si mi-am facut toate poftele perverse. NU, NU, NU...Ah, baga-mi-o toata. Dar stii ceva? Dupa asta tot nu au invatat sa spuna DA cu altii. Eu ce sa inteleg de aici? :))

Asa ca pisoias, eu nu cred ca nu ti-a placut. Si acum serios. Nu vrei tu sa schimbi liga? Sa vii tu in liga mare aici la Bucuresti? Taticutu' e aici si te indruma. Da un PM daca vrei sa cunoasti joaca mare.

Pupu
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
kytycat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 123
Membru din: 11 Mar 2013, 14:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

LOOOOOL
In primu rand am vrut sa dau un exemplu ca in viata reala nu le putem da kick asa usor misoginiilor !
Catee drumuri faceam la Cluj?faceam destule am locuit acolo si acum mai fac naveta din cand in cand,imi place socializarea si imi place sa ma plimb intre uameni nu animale.
dar sa nu mai vorbim de chestii elevate sa vorbim despre futut
cine devine misogin sau isi alimentează dispretul fatta de femei cand aude povesti de genul asta e un cretin
.mi-ar placea sa fi avut parte de o poveste ca ceea din filmu ''pretty women ''dar tataie nu a fost Richard Gere si nici eu clona lui Julia Roberts si am fost nevoita sa il refuz.
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

kytycat scrie:mi-ar placea sa fi avut parte de o poveste ca ceea din filmu ''pretty women ''dar tataie nu a fost Richard Gere si nici eu clona lui Julia Roberts si am fost nevoita sa il refuz.
Pai asta zic si eu mai pisoias nu a fost ce trebuie ca ziceai tu da;) , cum poate ai mai zis cand ai dat peste cate un Gere. Deci nu abordarea a fost problema ci omul. De aici si recomandarea sa schimbi liga. Vino la capitala, eu chiar cred in potentialul tau, si aici numai Geri exista.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
kytycat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 123
Membru din: 11 Mar 2013, 14:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu ma cerut inca nimeni de nevasta sa zic da :D
noroc ca am descoperit videochatul si nu tre sa il caut pe gere.... doar in filme
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

kytycat scrie: ... imi place socializarea si imi place sa ma plimb intre uameni nu animale.
Noi aici ni-s oameni cu O nu cu U :shock: :D ... just saying :lol:
kytycat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 123
Membru din: 11 Mar 2013, 14:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

intentionat am scris cu U
barbatii ie porci ..inchei aici posibil sa fi postat pe forumul nepotrivit intamplarea ,va doresc succesuri.
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Sigur ca asa ai intentionat ca doar nu esti atat de analfabeta ...
kytycat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 123
Membru din: 11 Mar 2013, 14:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ma bucur ca ti-ai dat seama ca am scris dinadins.
si sper sa iti dai seama pe viitor ca nu-i frumos sa te bagi in seama ca chilotii in cur cu si fara rost mai in gluma mai in serios just saying.
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Hai mai copii sa nu ne certam pe cuvinte, normal ca asa a vrut sa scrie, dar nu asta e subiectul. Pisi nu o lua personal pls, eu chiar sunt interesat de subiect ca invat multe. Ne situam oarecum pe pozitii antagonioste. Tu ai facut navete, eu am luat navetiste. Am aflat ca unele din ele pot avea sprai paralizant, si ca daca nu l-au folosit inseamna ca sunt un Gere salvator.

Uite eu cand iau navetista ii pun din scurt mana la mij. Chiar daca e mai retardatica, trebuie sa o fac ca sa salvez onoarea sexului ce incerc a-l reprezenta. Sau candeala de sobolan plouat ce iesea dintre coapse. Stii de cate ori am auzit...uite fraierul nu mi-a facut nimic. Asa ca ma sacrific, mai bine risc o poseta sau un sprai in nas decat sa fiu luat de looser. Asa ca pun mana la mij si urmez cursul firesc al ostilitatilor. Singurele probleme intampinate sunt nervii si injuraturile atunci cand nu-si da drumul. De abia aici intervine misoginismul. Atunci cand nu-mi ne pasa de slobozirea ei :).

So, eu zic sa te gandesti, e pacat sa te irosesti in provincie. Eu sunt dispus la echipa, gandeste-te dar vino, eu sunt serios.

Pupici!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
kytycat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 123
Membru din: 11 Mar 2013, 14:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dragul meu
cred ca tu ai luat mai mult navetiste de prin Judetul Vaslui chiar stiu ca e campion in violuri gen''nu sariti ca imi place''
nu tre sa ne bagi pe toate in aceeasi oala :D
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

kytycat scrie:Ma bucur ca ti-ai dat seama ca am scris dinadins.
si sper sa iti dai seama pe viitor ca nu-i frumos sa te bagi in seama ca chilotii in cur cu si fara rost mai in gluma mai in serios just saying.
Nici nu ma asteptam la o replica mai inteligenta.
Go back to your office ... acolo pe centura.
kytycat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 123
Membru din: 11 Mar 2013, 14:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dohhhh... tot hotzu striga mereu hotzu:))))
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Vezi cum presupui gresit... Cu totii avem de invatat din asta. Eu chiar scot din oala, cam asta fac si acum. Eu am inteles exact situatia, tu esti victima. Nu sunt nebun sa te acuz de ceva, incerc salvarea ta.

Barbatii sunt afemeiati ca e natura lor (scuza), gay...inca e controversata problema (genetica vs. dobandire), transexuali wtf? Eu vroiam sa-ti prezint alte variante care tu le-ai trecut la etc. Ie porci, asta e clar, ca li se pune troaca in fata :).

Eu sunt efeminatul, atat cat trebuie sa fiu doar efeminat, nici gay, nici TS. Ma pensez la salon, unghiile le dau cu lac acasa, mai fac si dus si mai dau si un ceai de iasomie dupa. Un adevarat Gere. Ce nu inteleg eu la navetiste... Sunt mandre ca o fac mare (confirmarea ca sunt inca femei) dar apoi cand sa inghita, scuipa. Si ma acuza pe mine ca am mancat la KFC aripioare picante in loc sa fi papat la Pizza Hut salatica si ca are gust naspa. Si asa te simti obligat sa dai un ceai...

Acum si barbatii sunt bulangii, ca daca tot stiu unde au mancat ar trebui sa pregateasca niste servetele, ceva acolo... Si apoi se enerveaza cand li se pateaza pielea din masina. Ar trebui sa stie si ei ca exista consecinte ale faptelor lor. I-am auzit injurand pe aceea ce a facut batatura dupa ceafa de la volan, ca a gasit sotia lor par de navetista in cada. Cand sotia vine cu proba in penseta luata din cada, tot ei sunt revoltati. Uita ca in miezul actiunii fire de par cad si se prind de traspiratia lanceda si le intra pana in gaoaza. Ii acuz!

Crede-ma pisi ca nu e usor sa faci fata unei navete. Uite, eu sunt convins ca mie mi-ai zice DA! Si ai fi si incantata chiar daca ti-as lua banii de drum. Da-mi PM daca vrei mai mult de la viata. Jur!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
kytycat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 123
Membru din: 11 Mar 2013, 14:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

da chiar asa toate femeile ce fac naveta sunt curve stau la p..a?sau care-i faza?:)))))
io doar am spus o intamplare ..... prea dramatizezi totul chiar si intr-un stil ironic.
eu nu consider ca m-am pus in gura lupului am mers pe incredere dar uneori aparentele inseala.
inchei subiectul in sine aici pt ca site-ul e concepul pt alt gen de subiecte.
am vrut sa transmit un mesaj pe care nu l-ai inteles sau nu ai vrut sa il intelegi si nu am de gand sa-ti desenez'''' :D
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Vai, nu pisoias, doar ca le place sa li se umble la varzavoiaca in timpul cursei. Cred ca e natural.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”