Intalnire VCH 2012

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Dupa cum o spune si titlul topicului mi-a revenit onoarea ca acest an sa anunt eu mare intalnire anuala a tuturor chathostilor si studioaielor din RO. Cum toate intalnirile precedente au fost un succes culminand cu cea de anul trecut anuntata de Svideo, sper ca si aceasta sa fie miez de sfarc.

Pentru ca la editiile trecute ale intalnirilor a fost inghesuiala ca la rugby anul acesta propun o taxa de inscriere de 100 euro. Sper ca altfel sa mai triem si sa vina doar cei cu adevarat doriti de socializare. Nu de alta dar si mama cand a auzit de aceste intalniri si-a aratat intentia de a veni, nu ca nu ar fi bine venite MILF-urile, dar e multa carne macra in domeniu ce trebuie cunoscuta.

So, as vrea sa nu mai fiti asa timizi ca anul trecut sa veniti sagalnic cu S-urile, vreau sa fie aroganta si opulenta afisata ostentativ. Sa aduceti tot ce detineti, acte de propritate, minorele din dotare, sclavii ce va servesc, vreau sa se vada ca tara e in criza. Desigur si independentele cu calcaiul lacuit si cu pojartierele hermes ;), eventual si cu pularaul obedient, deci vreau sa fie fita de fita.

Pentru Svideo, Markus, United, Poca taxa va fi de 200 euro ca ei e mari, pentru Sad ca e tartorul VCH-ului 300e si pentru fetish 400e ca ea vine cu sotul. Pentru Joe voi achita eu taxa.

Pentru detalii: locatie, sloboz etc., pe PM ca se poarta, sau discutam liber aici ca avem castigat dreptul. Deschis la propuneri!

Primavara fie cu noi!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
SoulCams Models Studios wanted
mirely
User Activ
User Activ
Mesaje: 205
Membru din: 20 Apr 2011, 01:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WinXPfather ,sa traiesti multi ani fericiti...ai fost guru pt mine o lunga perioada de timp....hhhmmmm....acum sa inteleg ca se face selectie pt intalnire pe bani?Ce bat eu campii aici? Sigur ca e pe bani.....anul trecut am intrebat multe persoane cand va fi intalnirea,unde va fi si nu am aflat nimic pana ieri cand am citit postul tau.Recunosc ca nu folosesc des PM,nu am SL dar traiesc din vdc din 2001 si traiesc bine .Sper sa va distrati super bine :)
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

N-ai cu cine.... Parerea mea si doar atat :wink:
Inteligenţa este aroganta educata.
Aristotel
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

De la masaje sa fie?:))))))Daca aveam 200 euro mai ma maritam odata dar am o imprimanta ultimul ragnet ,de la second hand,ar fi invidios si nenea ala de la banca mondiala pe mine.
Eu sunt anti intalniri plus ca se aude un zvon ca unii este rai in industrie si nu vreau sa ma ia la ochi :P
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
LadyAttitude
Veteran
Veteran
Mesaje: 542
Membru din: 24 Apr 2008, 18:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Off off,na,ca mai ratai o intalnire..Damn,ce face somnul din om :D si zici ca fita de fita sau nimic?...mai greu ,eu nu ma ridic la standarde inca,deci ma bag la somn si poate in 2013 ,poate poate!Fingers crossed!sunt mai visatoare na..

PS- cine imi plateste si mie intrarea? :shock:
The only way top deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existance is an act of rebellion.(A.C.
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Oh Lady, iertata sa-mi fie aparenta ignoranta, dar eu unul chiar am scuza pentru asta. Tu esti in inima mea, parte integranta deci nu puteai fi uitata in nici un caz. Tu esti invitata mea speciala! Si nu trebuie sa -ti faci griji cu imaginea, a avut Dzeu grija si continui eu:). Chiar acum ma uitam sa inchiriez o tableta pentru ziua speciala si sa ingradesc pe google map niste terenuri si sa fac pentru ele in word niste acte de proprietate. Pot face acelasi lucru si pentru tine numai sa-mi spui ce zone si suprafete ai dori sa detii.

Pentru ca cele 200 de locuri pe care mizasem initial s-au cam ocupat am hotarat sa suplimentam cu inca 100. Pana pe 1 mai as dori sa va faceti cunoscuta dorinta de participare. Acum e blocat inboxul de la sutele de PM-uri primite, asa ca pana rezolva Sad problema puteti sa confirmati pe messenger.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
LadyAttitude
Veteran
Veteran
Mesaje: 542
Membru din: 24 Apr 2008, 18:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

N-o sa ma crezi dar initial am vazut doar ''titlu proprietate'' si am simtit asa o stare euforica,batut din gene des si verificat telefon!Aiurea ca bagai de seama si mentiunea ''in word'' ...se narui lumea-n jurul meu.Nu te mai juca asa cu pulsul meu !pfff :lol:
Te iert doar pentru ca "Tu esti in inima mea, parte integranta deci nu puteai fi uitata in nici un caz. Tu esti invitata mea speciala! " si dau raspuns ca join sau ba abia peste 7 zile,sa simti ca traiesti!Eu inca sper sa vad elasticul de la Armani...
The only way top deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existance is an act of rebellion.(A.C.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Iar am ratat intalnirea..DAMN
Bagati si voi impresii ceva,care-i ramase mertzanul mic,care-si agata vuitonul in usa?Ceva combinatii ,asocieri,divorturi??Nimic domne`,ce secretosi :roll:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
LadyAttitude
Veteran
Veteran
Mesaje: 542
Membru din: 24 Apr 2008, 18:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Din ce am auzit eu,Wulpit(z)a a facut furori la party ...si-au mai fost cateva starlete,numai ca n-am acordat importanta,nefiind vorba de un contact direct macar pe forum... :)
The only way top deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existance is an act of rebellion.(A.C.
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Poca, pare rau ca nu ai putut ajunge. Chiar s-au discutat chestii interesante. A fost un succes. S-a discutat de la tranduri in vch pana la "daca dimensiunea chiar conteaza". Cand sa ajungem la un rezultat a facut svideo surprinzatorul anunt ca vinde tot. Chiar si florareasa online. De aici s-au aprins spiritele si a inceput chiar si o licitatie. Eu am oferit fara numar pentru partea svideo iasi pentru ca doar atat imi permiteam, dar nu se da separat ci doar pachet complet. Asa ca m-am resemnat si am lasat colegi mai vigurosi sa faca oferte.

In concluzie au fost fitele preconizate dovada certa a fortei din domeniu. Sa ne vedem mai burtosi la intalnirea de gratie din 2013.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”