Discutii despre Ice Challenge

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Cu cea mai mare parere de rau , ma vad nevoit sa-ti spun :Nu ai inteles nimic ! Si nu vei intelege in veci!

Ba mai mult esti in stare sa te contrazici cu toti de aici , dovedind de fiecare data ca pur si simplu esti incapabila sa intelegi .Si nu ar fi nici macar asta o problema .Problema apare doar cand nu realizezi asta si incerci sa convertesti pe fiecare care-l prinzi ca te contrazice, cu ceva cat de mic .
Mi-am dat seama ca esti in stare sa o tii mult si bine cu ideile astea ! Eu recunosc -ma declar invins- numai sunt dispus sa fac risipa de talent incercand sa-ti explic . Am citit undeva ca neuronii se mai regenereaza (in timp si stimulati corespunzator :wink: )...dar risipa de talent /vorbitul ca Moise in pustiu /vorbitul la pereti ..tot risipa ramane si nici nu se regenereaza !
Ai mai si dat citate lui Win cum ca ai inteles tot .Inutil sa mai spuneam ca daca intelegeai si doar 10 % numai apareau explicatiile abracadabrante ,pentru fiecare user in parte .
Cum scria si selby@ sau poca@ (sau amandoi ,diferit ca exprimare ) continui si eu sa ma mir ca se pot naste astfel de discutii -de acest gen- pe acest forum ! E incredibil ...e fabulos ...e sarea si piperul !
E ca si cum as citi continuarea romanului 'Romeo & Julieta " ..toate bune si frumoase stim la ce sa ne asteptam ,dragoste pura -dragoste pana la sacrificiul suprem - dragoste si iar dragoste .Numai ca in volumul II ,sa zicem ..cel cu continuarea povestii aflam ca ea de fapt nu a murit ..si-a revenit neasteptat continuandu-si viata- devenind prostituata si servind la o manastire franciscana -in aceeasi perioada ....pana la adanci batraneti .Abia peste doua secole cand franciscanii vroiau sa o beantifice, ca pilda pentru sacrificiul ei suprem(esuat totusi ) cat si pentru viata exemplara- monahala -de o rara puritate si bunatate sufleteasca autoritatile orasului Verona au descoperit in scriptele lor dovezi clare de netagaduit despre viata ei dubla .
Pai nu-ti vine sa rupi in mii de bucatele volumul initial , primul ? Si sa strigi in gura mare spre orice cuplu de indragostiti din Verona : Bai frate ,nu pune botul la ce te minte ! Prostituata va deveni ca si Julieta !! :oops: :!:
Comic burlesc !! :D :D :D
PS : Cred ca e buna ideea Win@ ,de a splitui .Nu de sters ! Nu se sterge nimic .Peste ani si ani cand voi fi retras la o manastire si eu , vreau sa-mi pot reciti postarile ! Sa vad cat de pacatos am putut fi si sa ma intareasca sa devin si mai evlavios . Amin !
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

SFG2707 scrie:
BrattyPrincess scrie:E funny că ai aterizat taman dupa video-ul lui LittleRedBunny. Fata asta muncind atâtea ore pe Jasmin habar nu avea ce e Ice Buket ...
Eram convinsa ca nu stie si nevazand cu ochii ei despre ce e vorba, impactul problemei e mult diluat.
Ai intuit bine. Am aterizat dupa video-ul ei nu pentru ca m-ar fi deranjat al tau...
Putina decenta... am cerut prea mult in opinia ta. Nu cred ca scopul nu ar fi fost atins daca se pastrau anumite limite. La urma urmei suntem tot noi, putem convinge si printr-o atitudine putin mai decenta.
Stiu ca ai inteles ce am vrut sa spun. Limitele tolerantei noastre sunt diferite. That's all...
Atenție, te rog. Nu îmi scoate din context jumătate de propoziție. Nu a ştiut despre campanie până în momentul în care am provocat-o. Aşa cum nici tu şi nici alte milioane de oameni nu ştiau până ce campania nu a devenit virală. Prin donație şi entertainment şi-a adus aportul de mii de ori mai bine decât tine care stai pe youtube şi compătimeşti.
Şi crede-mă am fost foarte decentă în exprimare, n-ai idee. Nu ştiu despre ce păreri spui tu că susții şi in viața reala, pentru mine eşti un user al unui forum adult care de fiecare dată când a avut ocazia a făcut pe mironosița, din neputință poate - mai puțin pe topicurile cu squirt, acolo îți plăcea să te fandoseşti.
De măicuțe care mai de care mai starețe sunt sătulă...

P.S. - Nu se mai şterge nimic :lol:
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

@Bratty,
Sincer, nu am nici cea mai vaga idee la ce te referi :mrgreen:
La topicurile cu squirt scriam doar la misto din cate imi amintesc ( e adevarat ca nu-mi amintesc si ce anume scriam ).
Stiu ca pentru tine sunt doar un user, acelasi lucru esti si tu pentru mine. Partea cu sustinerea IRL nu-ti era adresata.
Asta cu maicutele si staretele nu m-ai nimerit, eu neavând nici o legatura cu aceasta parte a "bisericii"."Legatura" mea cu divinitatea nu are intermediari.
Tind sa cred ca nu m-ai citit prea atent, ca nu m-ai nimerit nici cu mironosita si fandoseala. Am fost întotdeauna exact opusul a ceea ce ai putea cataloga drept mironosita. Nici gand sa fiu falsa, sa fac pe nevinovata, sa spun lucruri frumoase pentru a face pe "sfanta", drept dovada ca m-am si certat pe aici cu o gramada de useri. As spune ca sunt mai degraba certareata si foarte putin toleranta, in mai orice ... si nu ascund asta! ceea ce e oarecum opusul mironositei.

PS: E bine ca ai hotarat TU ca nu se mai sterge. Nu-mi amintesc când a fost ultima data ( sau daca a fost vreodata ) când sa-mi fi fost rusine cu ce am scris iar asta sa fie motivul pentru care as schimba ceva in ceea ce am scris. Sunt convinsa ca in acest topic nu-mi voi schimba parerea si nici nu-mi va fi vreo data rusine cu ceea ce am scris.

@Googlefun iti spun cu toata sinceritatea ca te-as baga in seama si pe tine daca as intelege ce pacatele mele vrei sa spui. Fii putin coerent daca vrei sa lamuresti ceva cu mine ca oricat m-as stradui nu reusesc sa te urmaresc.
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

@Googlefun iti spun cu toata sinceritatea ca te-as baga in seama si pe tine daca as intelege ce pacatele mele vrei sa spui. Fii putin coerent daca vrei sa lamuresti ceva cu mine ca oricat m-as stradui nu reusesc sa te urmaresc.

Lasa-ma nebagat in seama de tine .Nu tin neaparat sa interactionez cu mironosite fandosite cu pretentii de stareta in devenire :wink: . În mod cert abilitățile tale de relaționare cu "congregația" forumului au fost grav afectate .
Am doar o banuiala :ca mai postezi si pe forumul postului TV -Trinitas- iar din graba /pasiune/incrancenare e posibil sa mai incurci forumurile .Din partea mea ,poti sa-ti iei inapoi cele 3 videos si sa le postezi la ei pe forum . :D .Vei face senzatie si te vor privi foarte respectuos de acum in colo .
Te rog verifica ce ai postat la ei .Sa nu fi facut greseala ca lor sa le fi trimis nistre grozavii cu tenta sexuala :wink: .
loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
Slavit sa fie Domnul !!
Oastea Domnului ,i-ti ureaza o zi in pace .Pace sufleteasca .
Amin .
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

googlefun scrie: Lasa-ma nebagat in seama de tine .Nu tin neaparat sa interactionez cu mironosite fandosite cu pretentii de stareta in devenire :wink: .
Am tot incercat dar continui sa mi te adresezi si in "mironoseala" mea nu am vrut sa apara o pata pe neprihanirea-mi, sa se creada ca nu-mi aplec privirea si spre nevorbitul in deriva al acestui forum. Iti sunt recunoscatoare ca imi permiti luxul de a te ignora fara ca asta sa aduca atingere inchipuitei mele imagini de imaculata.

Ps. Avand in vedere ce/cat ai inteles din primul meu mesaj nici nu vreau sa ma gandesc ce vei intelege din asta ....
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Am tot incercat dar continui sa mi te adresezi si in "mironoseala" mea nu am vrut sa apara o pata pe neprihanirea-mi, sa se creada ca nu-mi aplec privirea si spre nevorbitul in deriva al acestui forum. Iti sunt recunoscatoare ca imi permiti luxul de a te ignora fara ca asta sa aduca atingere inchipuitei mele imagini de imaculata.

Ps. Avand in vedere ce/cat ai inteles din primul meu mesaj nici nu vreau sa ma gandesc ce vei intelege din asta ...


Asa este precum spui ,fecioara neprihanita .Cel de Sus , martor i-mi este :? .Cuvintele tale ma atrag ca un magnet acum ! Combinatia de messy girl & church child/girl e aur curat ,dar cred ca mai mult in room-ul tau privat e indicat .Poti incerca si aici , probabil vei reconverti suficienti useri fugiti ca amenintati cu ........ crucifixul :D :D !
loooooooooooooooooooool
Bye4now ..imaculato :wink:
P.S. Doar o mica pilda vreau sa-ti reamintesc :Jucarioarele tinute langa Biblie semnifica blasfemie !
Pastreaza cel putin 1,5m intre ele si nimeni nu va comenta nimic/niciodata . :wink: Daca intelegi ce vreau sa spun .....
P.S.2 Avand in vedere ce/cat ai inteles din mesajele mele nici nu vreau sa ma gandesc ce vei intelege din asta ... :wink:
P.S.3 God bless you !Amin .
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1566
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 35 times
Been thanked: 56 times

Nu pot sa citesc tot ce sa scris aici, este prea mult! Va rog nu îl mai provocați pe winxp ca iar scrie o epistola și ar fi un soc pentru capacitatea multora de a înțelege.

Googlefun ma incanta faptul ca ești tare activ în discuțiile referitoare la icebucket... Încă nu ai onorat provocarea,

pe când?
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Salutare ,
Da, ai dreptate am cam intarziat .Nu vreau si eu sa spun ca astept fulgii de nea ca sa folosesc apa calda .Stiu ca regula era pana in 24 de ore pentru a accepta sau declina provocarea , dar luat cu altele urgente am neglijat sa fiu sincer ,sperand si sa treaca termenul sa se prescrie ! :D .Credeam ca suntem oameni seriosi si respectam termenele !!! !
LOOOOOL
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”