Fundraiser

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2713
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 83 times
Contact:

Nikalai scrie:Apropos Ionut. Poti adauga site-ului o optiune de notificare automata prin sms sau email, pentru mesajele noi de pe forum?
Salut Nikalai, exista deja, in partea de jos a sitelui vei gasi "Subscribe Topic"

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Multumesc inca odata tuturor celor ce au donat cauzei sustinute. Multumesc Ionut pentru gazduirea anuntului, pentru donatii si pentru sustinerea la locul faptei. :). Multumesc celor draguti ce se intereseaza de starea mea. Sunt bine, a fost o atmosfera minunata si sper sa continui.

@Nikalai, se mai pot face donatii pana pe data de 30 septembrie pe linkul dat de mine. Si nu conteaza suma, cred ca banii multi se pot strange cu donatii mici de la foarte multe persoane. A strange fonduri nu e asa de simplu pe cat pare. E adevarat ca nici eu nu m-am implicat mai mult, sa vin cu o poveste. Sa vand. Am fost jenat gandindu-ma la interpretari. Dar am inteles ca trebuie trecut peste asta. Lucrurile nu trebuie totusi fortate, trebuie sa simti sa donezi, nu sa te simti fortat. Asa ca nu e corect sa comentam sumele donate, din contra sa ne bucuram ca exista implicare oricat ar insemna asta. De la mine (voi) 4000 de la altul 4000 etc ei se aduna. Si incet incet se ajunge la mesajul din emailul primit de mine de la Hospice.

Hospice scrie:Incheiem mesajul cu o invitatie la hospice-ul pe care il construim in zona Colentina-Parcul Plumbuita, pentru ca e important sa vedeti pentru ce ati muncit si ati alergat in ultimele luni. E aproape gata si va invitam sa fiti printre primii care il vor vedea.

Joia viitoare, pe 12 septembrie, ora 19.15, va propunem sa ne intalnim in zona parcului Plumbuita (la McDonald’s, harta orientativa atasata) pentru un scurt tur al spitalului.
Succes si sanatate tuturor!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

WinXPfather scrie: ... Multumesc celor draguti ce se intereseaza de starea mea. Sunt bine, a fost o atmosfera minunata si sper sa continui...
Ma bucur sa aud ca esti bine! Ma pregateam sa te intreb daca vrei sa iti trimit o supica de pui ... ceva ... dar daca esti bine nu mai ai nevoie de nimic :mrgreen:
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Am foarte multe nevoi fara sa fac ceva special :). O supica oricand e bine venita. Singura mea performanta in viata e intre ale mancatului :). Tu ai fost donatorul numarul 1 si va trebui sa ma gandesc si la o premiere. M-am inspirat de la ceilalti strangatori de fonduri si am vazut ca-si premiaza cu cate ceva donatorii. Ma voi gandi si te voi anunta.

Inca odata thx!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Eu nu am donat nimic, deci premierea va trebui sa mearga la cea/cel care o merita :wink:
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

SFG2707 scrie:Eu nu am donat nimic, deci premierea va trebui sa mearga la cea/cel care o merita :wink:
Iti apreciez modestia, dar greu de crezut sa mai fie un alt SFG2707 :). Oricum thx!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Probabil cineva a avut chef de glume ...
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Dupa tot felul de evenimente trecute urmeaza unul interesant. Maratonul Reintregirii Neamului Romanesc care are loc pe 1 dec, deci cu simbolistica, e deja la a 3 a editie si se va tine in parcul IOR. Deci maine la ora 9am. Sa avem multi ani buni ca RO!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Run Forrest, run !!! :D
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Asa voi face :), plec in juma de ora sa fie bine ;). Multi ani RO! Ca ai nevoie :).
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2713
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 83 times
Contact:

WinXPfather scrie:Asa voi face :), plec in juma de ora sa fie bine ;). Multi ani RO! Ca ai nevoie :).
Bafta Marius
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”