Black friday in RO o mizerie!

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Sa va fie rusine teparilor! Atat am avut de spus. Daca esti brand mare si te simti lezat da-ma in judecata poate asa vei explica printscreenurile facute. Mizerabil!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1566
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 35 times
Been thanked: 56 times

Cu siguranta este o mare teapa si o nebunie dar cum spiritul de turma functioneaza foarte bine in romania, cu un pic de reclama promovand "fabuloase reduceri" de pana la 70 % ( in realitate fiind de 10-15% din pretul care a fost ridicat special pentru FraierDay ) poti aduna clientii care sa dea din coate la usa magazinului sau sa dea refresh din secunda in secunda pentru ca serverul e picat.


http://www.carcotasii.ro/faze-tari/blac ... y_348.html
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu sunt din categoria clientilor multumiti , am luat o tableta de la Flanco , cam la jumatate de pret de cat era in mod normal , stiu ca am urmarit-o de pe 15 nov sa o cumpar , si exact pretul pe care il stiam l -au discountat , ce e de spus ca al meu sot s-a bulucit la usa lor cand au deschis vineri , cred ca pana in jur de ora 12 erau deja cu stoc epuizat la tabletele reduse

mai stiu de asemnea ca au avut un disc de vreo 200-300 de ron la tv uri , stiu pt ca stiam preturile originale , si nu nu le-au marit ca sa le discounteze

eu am ami luat pantofi si niscaiva toale cu discount , de asemena erau urmarite stiam ce preturi au

elefantul si libris au disocuntat ff ok preturile la carti si ebook uri
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

libris da,vineri am asteptat miezul noptii special pt a comanda carti,stiam de anul trecut(cand am mai comandat la ei) ca au reduceri bune la carti.A meritat.Acum imi astept coletelul :lol:
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

Eu am luat bilete la Scorpions cu 30% off. Chiar pe bune, ca erau 400 de lei si le-am luat cu 280.
Videochatul este cea mai bine platita munca grea si cea mai prost platita munca usoara.
http://www.easyvideochat.ro
Avatar utilizator
Smart
VIP
VIP
Mesaje: 369
Membru din: 19 Noi 2013, 19:18
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times
Contact:

Hmm...au fost oferte...eu am cumparat 2 produse cu reduceri reale:
1: kit tastatura si mouse...un model care nu se vinde..dar nu ma intereseaza..: cel mai mic pret de care stiam eu 350 ron...pret afisat la evomag:400...pret de BF: 160
2: un proiector pentru o scoala...pret cu care scoala mai luase unul: 1600...pret minim gasit de mine: 1300...pret de BF: 1000 la emag
Probabil au fost intercalate ofertele bune cu ofertele false..dar oricum nu este ca in state unde iti iet tv de 1000$ cu 100-200$..asa ca statu la coada si bataia in magazin nu isi au rostul...
www.smartchat.ro - We are not the best...That's why we try harder!
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”