Blog povestiri videochat

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
bgmedia
Mesaje: 20
Membru din: 14 Mai 2013, 17:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

bgmediablog.wordpress.com

Aici puteti gasi un blog deschis de BGMEDIA.
Este un blog unde veti putea citi povestiri ale modelelor din timpul turelor de munca. Vom povesti chestii ingrozitoare sau hazoase pe care modelele de videochat le vad in fiecare zi de munca.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Puteai sa alegi nestingherit sectiunea reclama :) Otherwise si aici putem sa povestim foarte multe chestii funny sau mai putin funny....daca o sa ai vreodata rabdarea sa citesti acest forum cap-coada sau o mare parte din el ,o sa gasesti mii de povestiri:)
Pe acest forum,poti face reclama pe fata si este mult mai elegant :wink:

Bafta acolo!
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

pocahontas scrie:Puteai sa alegi nestingherit sectiunea reclama :) Otherwise si aici putem sa povestim foarte multe chestii funny sau mai putin funny....daca o sa ai vreodata rabdarea sa citesti acest forum cap-coada sau o mare parte din el ,o sa gasesti mii de povestiri:)
Pe acest forum,poti face reclama pe fata si este mult mai elegant :wink:

Bafta acolo!
+1 poca :)
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

@bgmedia:

inainte sa faci un blog pe care sa postezi impresii despre membri din care sa rezulte fie si din greseala dispret fata de ei , ca adica ce jmecheri suntem noi ca-i facem la lovele, imagineaza-te pe tine ca patron al unui magazin cu carne de mici si mezeluri unde daca nu intra REPEDE un client ti se strica marfa , o arunci si pierzi toti banii...intr-o asemenea situatie ai mai fi "superior" cu clientii ?

e adevarat ca rareori sunt cate unii realmente sonati dar e independent de ei, sunt bolnavi , victime ale societatii sau singuri in satul lor iar asta nu ne face pe noi cine stie ce smecheri naturali.
un alt lucru departe de a fi dispretuibil este ca circa 80% din membri au un nivel intelectual cu mult mai ridicat decat dickul, poate in timp unele din fetele tale iti vor confirma asta, poate nu.

cred ca e ok sa faci un blog cu intamplari hazlii (din studioul tau) dar nu e ok sa reiasa disrespect fata de membri.
zic asta, fiindca toate tarile de unde provin membrii nostri au ambasade si ofiteri de presa in Romania.
pentru orice afacere clientul este ca si gradinarul cu stropitoarea in mana fata in fata cu N ghivece: poate sa-ti dea din apa lui cat ai nevoie si cand ai nevoie sau sa o dea altcuiva.
uneori o opinie a unui simplu analist poate darama o piata ce parea eterna.
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
bgmedia
Mesaje: 20
Membru din: 14 Mai 2013, 17:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am gresit vis-a-vis de locul in care am postat topicul, lucru pt care imi cer scuze. Rog adminii, daca asa trebuie, sa il mute unde trebuie. Cat despre membrii, nu face nimeni misto de ei dar, am avut cateva feedback-uri, din care am tras concluzia ca ar trebui sa scriu aceste lucruri, pt. ca exista oameni care vor sa citeasca.
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”