De unde pot cumpara DvDriver?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
July
Mesaje: 1
Membru din: 28 Iul 2005, 00:23
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutare. Am si eu o intrebare: cum pot cumpara eu din Romania programelul asta DvDriver? L-am incercat si merge super. Si ar mai fi o chestie. Am o camera video Sony HandyCam si am conectat-o la PC prin FireWire. Mentionez ca PC-ul meu are pe placa de baza port FireWire. Parerea mea este ca se vede destul de bine, dar va intreb daca s-ar vedea mai bine daca as cumpara o placa de caputra Pinnacle Studio 9 SE DV?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Firewire este o solutie excelenta, evident ca o placa de captura de calitate are optiunile ei, dar nu vad cu ce te-ar putea ajuta intrucat nu faci mixaje deosebite ...
Avatar utilizator
Rowan
Mesaje: 6
Membru din: 28 Iul 2005, 12:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

July scrie:Salutare. Am si eu o intrebare: cum pot cumpara eu din Romania programelul asta DvDriver? L-am incercat si merge super.
Programelul Dvdriver se poate cumpara de la urmatoarea adresa https://secure.eagletron.com/TCam/purch ... S_DVDRIVER
Tot ce iti trebuie este un card de dolari - MASTERCARD (atasat la un cont de dolari) de preferabil cel de la Raiff. Bank
Am incercat si a mers ff bine! Am primit produsul si nici nu este foarte scump. Instalarea este extrem de simpla.

In legatura cu cea de a doua problema iti recomand o placa de captura cu posibilitate de intrare SVIDEO. Cu toate ca firewire are o calitate mai buna reglajele de culoare si luminozitate nu o sa le poti face decat cu placa de captura.(recomand TV TUNER Winfast DV2000 - care are si port firewire si intrari SVIDEO si COMPOSITE)
Avatar utilizator
Marlboro
User Activ
User Activ
Mesaje: 223
Membru din: 01 Iul 2005, 09:53
Localitate: Neighborhood
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Este bun DVdriver... dar mai bun este camzoomer.
Este mult mai accesibil atunci cand folosesti webcamul sau camcorder analog.
DVdriverul poti face zoom doar cu mouse-ul prin click, pe cand camzoomer-ul merge si din tastatura cu +, -, si tastele numerice din dreapta tastaturii.
Intradevar, poti face zoom optic din mouse daca ai un DV cam, dar totusi... cat de indemanatic este un mouse fata de o telecomanda?!?... sa fim seriosi (cu o telecomanda poti face minuni sau cu tastatura)
Papa mai putine resurse si pe deasupra poti face rost de el fara sa-l platesti.
Daca-mi dai emailul tau, ti-l dau eu...
chatstudio
Mesaje: 10
Membru din: 31 Iul 2005, 12:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Imi potzi spune te rog , pentru camerele video sony care program de split imi recomanzi ? adica care da randament mai mare .

O zi buna !
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2713
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 83 times
Contact:

chatstudio scrie:Imi potzi spune te rog , pentru camerele video sony care program de split imi recomanzi ? adica care da randament mai mare .

O zi buna !
iti recomand DvDriver
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
chatstudio
Mesaje: 10
Membru din: 31 Iul 2005, 12:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc , SadEyes
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”