este posibil ca ifriends sa nu fie seriosi?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Încuiat
oly
Mesaje: 8
Membru din: 27 Mai 2005, 00:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Poate cineva sa-mi spuna daca ifriends sunt seriosi? la bani ma refer. Am auzit ca multi au banii blocati in cont...nu prea am inteles prea bine,e ceva legat de asterisc. Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
KISSMENOW
Mesaje: 4
Membru din: 14 Iun 2005, 11:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

EU LUCREZ PE IFR DE 3 ANI..SI NU AM AUZIT ASA CEVA..DOAR DAK..NU PREZINTI CEVA SERIOZITATE PTR EI...TAKEALIVE
Avatar utilizator
Ericssson
User Activ
User Activ
Mesaje: 266
Membru din: 10 Sep 2004, 06:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0
Contact:

Nu exista bani blocatio in contul ifr, steluta la cer te referi, in paymentul ifr , certifica faptul ca banii sunt incasati de la membru.
Don't worry i haven't lose my mind ... it is backed-up on a CD somewhere
www.joyandvision.com
oly
Mesaje: 8
Membru din: 27 Mai 2005, 00:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am facut 100$ si nu vad nici o steluta :(. Le-am scirs si nu mi-au raspuns, asta ce inseamna ca nu primesc banii si de ce? Mai faci un efort sa-mi explici si mie te rog.:)
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

citeste atent pe site ei explica totul acolo.............fara asterix IF "inca nu i-a incasat" . se vor incasa in cateva zile sau de loc (daca a fost un hacker)
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

nu exista posibilitatea de IF sa iti dea teapa ... nici la calcule nici la trimis ... mai se pierde cecul, mai un hacker ma rog, dar sunt atatea mii de hosti care lucreaza pe el si nu am auzit de nici o situatie sa nu vrea situl sa te plateasca ... mai bine citeste atent ce scrie pe monitor ...
Încuiat

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”