info despre ikobo si epassport?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
w00x
Mesaje: 26
Membru din: 08 Sep 2004, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am o mare nelamurire cu, conturi le de ikobo sau epassport. poate sa imi zica shi mie cineva ce sunt ele, la ce te ajuta. cu iti poti face.? plsss :oops: Multumesc.
SoulCams Models Studios wanted
keen
User Junior
User Junior
Mesaje: 95
Membru din: 22 Dec 2004, 04:50
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Sunt carduri gen Visa,Mastercard...numai ca astea se numesc altfel,si se folosesc,bineinteles,la tranzactii.Exemplu:Livejasmin efectueaza plati catre modele prin card-uri Epassporte.Mai multe detalii vei gasi pe site-urile lor oficiale.
Avatar utilizator
w00x
Mesaje: 26
Membru din: 08 Sep 2004, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am intrat pe site-ul epassporte shi am vazut ca sunt mai multe tipuri de carduri... pt activitatea de video chat de care trebuie sa imi fac? personal, commerce .....?
keen
User Junior
User Junior
Mesaje: 95
Membru din: 22 Dec 2004, 04:50
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Site-urile de videochat care accepta plata prin card Epassporte,iti vor trimite ei card-ul.Nu stiu de care iti trebuie dar te sfatuiesc sa iti faci prin intermediul unui site de acest gen pentru ca e free,altfel card-ul nu e gratis.S-a mai discutat pe acest forum cat costa acest card.La Ikobo stiu ca e free dar au o modalitate de plata mai greoaie.
Avatar utilizator
w00x
Mesaje: 26
Membru din: 08 Sep 2004, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am inteles eu cate ceva. va trebui sa mai sap eu singur putin dupa niste informatii. multumesc mult keen! :)
keen
User Junior
User Junior
Mesaje: 95
Membru din: 22 Dec 2004, 04:50
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Intotdeauna cu placere 8)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”