Siteuri care ofera salariu fix.

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
darksunset
Mesaje: 2
Membru din: 03 Mar 2005, 04:30
Localitate: Craiova
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mi a a trecut pe la urechi acum ceva timp ca ar exista siteuri de videochat care ofera modelelor un salariu fix pe luna gen 200-300 $ pentru un numar de ore (nu stiu cate) online.Modelul are datoria ca atunci cat sta pe siteul respectiv sa vorbeasca cu membrii si sa le mai arate cate ceva din cand in cand .Are cineva idee despre ce vorbesc?Stie cineva vreun asemenea site?Astept raspunsurile voastre,nu fiti timizi :-)
darksunset
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
alex555
Mesaje: 25
Membru din: 21 Apr 2005, 18:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

darksunset scrie:Mi a a trecut pe la urechi acum ceva timp ca ar exista siteuri de videochat care ofera modelelor un salariu fix pe luna gen 200-300 $ pentru un numar de ore (nu stiu cate) online.Modelul are datoria ca atunci cat sta pe siteul respectiv sa vorbeasca cu membrii si sa le mai arate cate ceva din cand in cand .Are cineva idee despre ce vorbesc?Stie cineva vreun asemenea site?Astept raspunsurile voastre,nu fiti timizi :-)
sexynetshows.com
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”