un site la fel de bun ca imlive?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Încuiat
andreea
Has thanked: 0
Been thanked: 0

as dorii sa stiu daca exista un site video chat la fel de bun ca imlive...cand spun bun ma refer la trafic.. pt ca, daca exista trafic se fac si bani. :wink: Am incercat si altele cum ar fii JASMIN...CTV... SI ALTE "mici" care, dupa parerea mea, sunt niste site-uri pline cu "looseri" :D (ma refer la membrii)
V-as multumii enorm daca as avea un raspuns.
SoulCams Models Studios wanted
shiva
Mesaje: 7
Membru din: 04 Feb 2005, 19:37
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Incearca:www.ifriens.com. si www.camcontacts.net.
Primul are o procedura destul de greoaie de inscriere dar are cel mai bun trafic,iar cel de-al doilea nu mai face inscrieri dar aici te pot ajuta eu.
sunt interesat de informatii despre aceasta activitate.
vizitator
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cum Cum Cum ?????????Ajuta-ma si pe mine te rog :cry:
Si + ca nu am pasaport sau permis auto(deocamdata).Va rog spuneti-mi si mie niste siteuri unde pot sa ma inscriu doar cu buletinu',va rog eu frumos.
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2712
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 83 times
Contact:

Incearca pe LiveJasmin si Joyourself merge doar cu buletinul si daca sti cum sa abordezi siteurile o sa ai rezultate bune.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
shiva
Mesaje: 7
Membru din: 04 Feb 2005, 19:37
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

vizitator scrie:Cum Cum Cum ?????????Ajuta-ma si pe mine te rog :cry:
Si + ca nu am pasaport sau permis auto(deocamdata).Va rog spuneti-mi si mie niste siteuri unde pot sa ma inscriu doar cu buletinu',va rog eu frumos.
Pentru cam nu am nevoie decit de buletin.Eu am screen-uri facut deja dar trebuie sa le trim it actele tale.Pentru procedura trimite-mi un mesaj pe shiva6977@yahoo.com
sunt interesat de informatii despre aceasta activitate.
Avatar utilizator
BestStudio
User Junior
User Junior
Mesaje: 73
Membru din: 18 Mar 2005, 21:39
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hehehe bun pentru pentru cine?Pentru buzunarele lor ?35% fara free chat ?Stai si sforai sa astepti sa iti intre cineva mai stai sa iti pierzi vremea cu el sa incerci sa il bagi in private pe 35% din 1.46 sa speri ca iti da rating bun?!Ifriends?Iubiti birocratia?Iubiti badjocura in acte?Mai nou te pun sa faci si flim INCREDIBIL sa pozezi din profile ca la politzie cand te amprenteaza?!ADEVARAT dar INCREDIBIL !
Avatar utilizator
blondyynu
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 12 Mar 2005, 19:25
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ei bine nu e chiar asa greu cu ifriends!!! Daca citesti cu atentie toate cerintele lor nu e chiar asa greu sa te inscrii! Si dupa ce ai terminat cu tot chiar merita sa petreci cat mai mult timp pe site pt ca se pot face f multi bani!:)
Singurul lucru nasol la ei este ca platesc prin cec :( si la cum proceseaza cecurile bancile din Romania :roll: ......
Avatar utilizator
costin
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 31 Ian 2005, 21:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

www.dxlive.com
www.exshot.com
www.247live.com
www.itchlive.com
poate va sunt cunoscute, mai ales dx-ul, dar poate ca nu...pana la urma sper sa-mi fi adus contributia la acest forum :wink:
sunt tare curios daca o sa mai apara si alte nume de site-uri
:?: in afara celor care deja exista
LaviMad
Mesaje: 3
Membru din: 22 Mar 2005, 20:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

daca tot ai dat numele siteurilor poate ne spui si cum ne inregistram, sint destul de complicate ...
fara text inteligent
Avatar utilizator
Ericssson
User Activ
User Activ
Mesaje: 266
Membru din: 10 Sep 2004, 06:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0
Contact:

Dear Costin ... ca sa zic asa,
Siteurile pomenite de tine ... au fost pomenite, deseori .. itchlive cel putin e pomenit mereu de admin , recemandat fiind pt incepatori

Dxlive nu ami accepta hosturi din romania momentan.


Iar in ceea ce priveste concurenta ....hai sa fim seriosi, nu cred ca se poate vorbi de concurenta
Don't worry i haven't lose my mind ... it is backed-up on a CD somewhere
www.joyandvision.com
Avatar utilizator
Leeah
Mesaje: 16
Membru din: 26 Feb 2005, 03:17
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Itchlive te arunca in dirtyschoolgirl.com care contine "real florida schoolgirls" cu interfatza professional, uhmmm...no comment :lol:
Leeah
gil uratu
Mesaje: 10
Membru din: 07 Ian 2005, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Poate cineva sa dea 4-5 siteuri pentru incepatori care nu fac plata prin cec si au alte modalitati?
Avatar utilizator
Leeah
Mesaje: 16
Membru din: 26 Feb 2005, 03:17
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

gil uratu scrie:Poate cineva sa dea 4-5 siteuri pentru incepatori care nu fac plata prin cec si au alte modalitati?
worldclassvideochat faceau plata prin ikobo acum ceva timp, presupun ca nu au schimbat sistemul.
livejasmin epassporte(daca nu ma insel)
netlife247 au optiune e wire transfer, etc etc.
cybermate.tv western union (daca esti norocos si nu iei tzeapa cu banii)
Dar tu ce intelegi prin site-uri pt incepatori? Alea mici cu trafic redus unde ai 2 membri in 2 ore? :lol:
Leeah
Avatar utilizator
costin
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 31 Ian 2005, 21:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

...dar io cred ca se merita sa faca screen (uri) pe exshot... 247...si chiar itch...ceva am auzit si io in l€egatura cu dxl€ive...dar daca incearca nu pierde nimic 8)
Avatar utilizator
costin
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 31 Ian 2005, 21:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Leeah scrie:
gil uratu scrie:Poate cineva sa dea 4-5 siteuri pentru incepatori care nu fac plata prin cec si au alte modalitati?
worldclassvideochat faceau plata prin ikobo acum ceva timp, presupun ca nu au schimbat sistemul.
livejasmin epassporte(daca nu ma insel)
netlife247 au optiune e wire transfer, etc etc.
cybermate.tv western union (daca esti norocos si nu iei tzeapa cu banii)
Dar tu ce intelegi prin site-uri pt incepatori? Alea mici cu trafic redus unde ai 2 membri in 2 ore? :lol:
incearca sa intri prin proxy sa iti faci o idee :wink:
Încuiat

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”