crazy pvt

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Leeacams
Mesaje: 26
Membru din: 21 Mai 2024, 12:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

hey all am zis sa impart cu voi un pvt care inca il am in minte cu toate ca sa intamplat acum ceva timp ... so imi incepusem eu munca linistita cand un membru ma intreaba daca imi place c2c , bineinteles raspunsul meu a fost da toate bune si frumoase intra el in pvt imi da camera si vad un barbat slab la vro 40 kg ud si cu frigideru in brate , il intreb eu ce ar vrea sa vada imi spune incepem actiunea totul bine pana aici , partea ciudata a inceput cand si-a dat drumu , am uitat sa precizez ca a stat in picioare in timpul masturbarii , isi da el drumu frumos si dint-o data il vad ca incepe sa se clatine si se pune pe scaun il intreb daca e bine nimic nici un raspuns , ma uit mai atenta pe camera si ce sa vezi ochii inchisi in capul meu a fost gata asta a dat coltu , il mai intreb de cateva ori daca e bine nimic nici o miscare dupa vro jumatate de ora il vad ca incepe sa miste si imi scrie "imi pare rau nu am vrut sa te speri dar am adormit instant" , initial am zis ca face misto de mine zic cum dracu sa adormi instant asa i mean come on really , ai spun ca nu e nici o problema si imi spune ca vrea show iara , ok ne apucam iar de treaba el iara in picioare langa scaun isi da drumu si ce crezi iar incepe sa se clatine si poc pe scaun iar nu mai misca sincer nu stiu cand sa trezit de data asta ca sa intrerupt pvt inainte sa se trezeasca a ramas fara bani . Inca imi amintesc pvt ca si cum a fost ieri cu toate ca sa intamplat acum vro 2 ani , a fost cu siguranta unul dintre cele mai bizare pvt-uri care le-am avut.

Let's all share our crazy pvts sau cel putin unu care ne-a ramas in minte



good luck to you all and make some money !
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”