Cont banat

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Masha
Mesaje: 1
Membru din: 29 Sep 2023, 09:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bunaa ! Am probleme cu cb … mi au banat contul permanent pe motiv ca am incalcat reguluie .. blackmail etc ..! Faza e ca nu am facut asta :)) nu fusesesm logata vreo 3 zile .. apoi m am logat .. am stat cateva ore bune .. nu prea am avut trafic .. si avusesem o sessiune cu un tip si cam atat ! Apoi ma trezesc ca astia mi au banat contul ! Le am trimis email sa imi trimita dovezi unde si cand am facut bm … Dar normal ca nu am primit niciun raspuns ,si nici nu cred ca voi mai primii .. am incercat sa fac al cont dar l au banat instat si pe ala ! Ati fost in cazul meu ? V-ati recuperat contul ?? Ar trebuii sa le mai dau mesaje ?? ( ei spun ca e permanent ) … as putea sa imi fac un cont nou cu pasaport ? Asta care l au banat a fost facut cu buletinul .. astept sfaturi .. Multumesc !!
SoulCams Models Studios wanted
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 155
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 47 times

buna! de regula daca e banat permanent nu mai sunt sanse sa faci altul , ce poti face este sa intri pe ambercutie.com forum, sa postezi acolo prblema ta si sa dai tag lui @punker barbie , cel putin raspunde si verifica ...toti procedeaza asa , cu suport nu vei rezolva nimic ..
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”