MEMBRII DERANJATI CA LE AM TRIMIS VIDEO DE PROMOVARE

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Zici sa te promovezi ca sa ai trafic etc fac un video premium chiar nu aveam si trimit membrilor din lista pe jasmin recomandati de sait bineinteles si ia auziti voi aici IMI VIN MEMBRII DERANJATI CA DE CE LE AM TRIMIS VIDEO ATENTIE PRIMU MEU VIDEO TRIMIS NU LE AM TRIMIS FUTUI IN GURA NICIODATA SI IMI VIN CATIVA NERVOSI SA MA IA LA INTREBARI CA UNDE MORTII LOR I AM GASIT !! PAI CE PULA MEA CHEF SA MAI AI CE TRAGERE DE INIMA SA MAI AI SA LUCREZI

E curios faptul ca din sute de membrii la care am trimis decat 3-4 membrii au platit sa vada video si tot aceiasi membrii care sunt zilnic la mine in room deci niciunul nou ( pret setat 3-5-10 credite ).continut premium dar ce vor ei sa vada de fapt daca nici asa cu porcarii nu le convine ce cauta ei de fapt pe jasmin .... au venit cativa membrii vechi care ma stiau demult sa mi ureze de bine ca vai ce de timp a trecut si au amintit ca exist acum ca le am trimis video bineinteles ca n au purchaise nimic si intrebarea este unde au fost ei pina acum adica in plm eu nu sunt vizibila pe sait sau cum fac astia vechi imi ocolesc roomul de ani de zile il sar asa intentionat de ani si ani de zile ca sa nu mi vada moaca ,ca e clar ca ei sunt tot prezenti pe sait ... cum e posibil asa ceva este foarte straniu ce se intampla pe acest sait


Am incercat pe grupuri de 30-40 membrii la unii am trimis cu 3 credite sa vad care platesc deci nici 3 credite nu se îndura sa plateasca pt video , e ceva sinistru ce se intampla
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2712
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 83 times
Contact:

Incearca OnlyFans mai bine, cred ca o sa te intelegi mai bine cu sistemul ala... esti prea nervoasa cu jasminu asta
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”