Ma poate ajuta cineva cu trafic pe chaturbate?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Eada
Mesaje: 1
Membru din: 21 Iul 2022, 07:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,
Am lucrat in domeniu in urma cu 6 ani si ieri am avut prima zi de munca si cam rau mi-a mers. Ma poate ajuta cineva cu trafic pe chaturbate si mai multe informatii despre asta? Sau o colaborare ? Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 155
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 47 times

Eada, s-a mai raspuns la intrebarea asta, nu esti prima care viseaza sa ii cada bani din cer fara efort . Nu exista trafic pe chaturbate sa faci bani decat traficul pe care il ofera situl si pentru care tu trebuie sa muncesti , sa stai ore si zile si ani in sir on sa ti-l creezi. Chaturbate inchide conturile celor care aduc trafic fake cumva, a spus Shirley clar , si se inchid f multe conturi, vezi pe Amber forum cate conturi zilnic inchise . In alta ordine de idei, acest trafic fals nu aduce decat users fake, nu persoane reale inregistrate pe site , deci nici nu te urca in pagina, nici bani nu it da nimeni si urmeaza si contul inchis . Vrei sa faci bani, stai on 8 ore pe zi, zi de zi, luni, ani, atrage membrii si o sa faci.
Este f bine ca chaturbate inchide conturi celor care cauta altfel de trafic si idei, nu ar fi corect pentru noi modelele care muncim de ani de zile non stop sa ne mentinem locul pe prima , a doua pagina prin sudoarea muncii, sa vina altele ca tine care din prima zi vor sa fie locul 1 la trafic fara nici un efort . No Offence
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”