4 IULIE 6 ORE ONLINE 40$ pe LJ !!!!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Este de tot rasu in 6 ore 40$ , azi in 3 ore 20 sa ma pis pe lj si tot ce e vdc pt astea de 40 de ani la revedere chat s a terminat ! Tre job real !!!puteam sa stau si in maini degeaba! In 6 h de obicei faceam cam 200$ . Asta e s a dus pe pula chatu pt adtea trecute de 40 !!
SoulCams Models Studios wanted
Valery
Mesaje: 3
Membru din: 09 Ian 2014, 12:57
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Se poate,probabil ca esti tu putin stresata acum.... Stiu cum e , cunosc senzatia ....si mie mi s-a intamplat sa am zile foarte bune si zile praf .
Capu sus, relaxeaza-te putin si.....revino cu forte proaspete😊
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Se vede o oarecare decadere a chat-ului , dar oare chiar sa nu mai mearga deloc?
Sunt cam in aceeasi problema si nu am 40- oricum nu cred ca e vb despre asta ...nu?poti sa ai succes si la 60 daca ai acel fler. nu?
Avatar utilizator
OneSecret
Mesaje: 35
Membru din: 24 Sep 2010, 18:22
Localitate: One(top)Secret, Romania
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0
Contact:

Cred ca trebuie sa respiri putin si sa privesti din alta perspectiva. Cum spunea mai sus Valery, probabil esti putin stresata si mai ales frustrata.....dar sa nu ne pierdem asa cu firea, in industrie reusesc doar cele cu tarie de caracter....stiai asta deja, nu? Asa ca nu, eu zic ca nu conteaza varsta atata timp cat arati ingrijit si ai acel..."fler," acel "nu stiu ce"....cat timp ai incredere in tine ca poti. SI sa nu uitam, sunt zile si zile....unele mai proaste, altele mai excelente. :)

success in continuare daca te hotarasti sa continui ;)
Sweet taste of freedom!
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

OneSecret scrie: 06 Iul 2022, 15:14 Cred ca trebuie sa respiri putin si sa privesti din alta perspectiva. Cum spunea mai sus Valery, probabil esti putin stresata si mai ales frustrata.....dar sa nu ne pierdem asa cu firea, in industrie reusesc doar cele cu tarie de caracter....stiai asta deja, nu? Asa ca nu, eu zic ca nu conteaza varsta atata timp cat arati ingrijit si ai acel..."fler," acel "nu stiu ce"....cat timp ai incredere in tine ca poti. SI sa nu uitam, sunt zile si zile....unele mai proaste, altele mai excelente. :)

success in continuare daca te hotarasti sa continui ;)
Sunt intradevar foarte suparata !!! Mersi frumos pt vorbele frumoase♥️
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”