Epassporte probleme cu VISA!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
DigitalEra
Mesaje: 23
Membru din: 04 Sep 2010, 17:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am o prietena care a reusit sa scoata din wallet completand cele 3 formulare si uplodandu-le pe site ..
mare atentie , ca dupa ce ati uplodat cele 3 formulare (cel cu request money , extrasul bancar din contul de $ , si agreement-ul pt a inchide contul dupa ce se face viramentul , trebuie sa mai printati odata un formular , sa il semnati , scanati , si trimiteti pe acel mail(walletrequest@epassporte.com)

eu am omis pasul asta ...si deaceea sta contul meu pe "pending " de 2 saptamani..sper :-)
10 zile a durat pana i-au intrat banii in cont .. bafta

(simteam nevoia sa sheruiesc asta ;-) )
SoulCams Models Studios wanted
josephine_love
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 107
Membru din: 24 Sep 2010, 15:27
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DigitalEra scrie:Am o prietena care a reusit sa scoata din wallet completand cele 3 formulare si uplodandu-le pe site ..
mare atentie , ca dupa ce ati uplodat cele 3 formulare (cel cu request money , extrasul bancar din contul de $ , si agreement-ul pt a inchide contul dupa ce se face viramentul , trebuie sa mai printati odata un formular , sa il semnati , scanati , si trimiteti pe acel mail(walletrequest[at]epassporte.com)

eu am omis pasul asta ...si deaceea sta contul meu pe "pending " de 2 saptamani..sper :-)
10 zile a durat pana i-au intrat banii in cont .. bafta

(simteam nevoia sa sheruiesc asta ;-) )
Pai nu zice nimic ca trebuie sa le trimiti formularul si pe mail. Astia-s cretini? Pai nu trebuia sa se mentioneze asta pe undeva, ori oi fi eu chioara.
Si ma rog de ce trebuie sa-l mai printez o data, sa-l scanez si sa-l trimit pe mail, nu port sa-l trimit pe acelasi pe care l-am uploadat din contul de epaassporT? Cum isi dau aia de la epass seama ca e acelasi forumlar pe care l-am uploadata sau e altul.

Eu oricum le-am trimis e-mail spunandu-le de ce documentele pe care le-am uploadat de 2 saptamani su statusul ,, not received yet'' si iata ce mi-au raspuns: Hello,

Thank you so much for contacting ePassporte, we have received your documents. We are currently reviewing all requests and should have all wire disbursements completed. ePassporte is currently down to a small core of employees who are finalizing all wire disbursement requests. Once this wire has been initiated, you will receive an e-mail notification.
I am sorry I am unable to provide a specific time frame, however please be rest assured we are working diligently to have these requests completed as soon as possible.
We appreciate your patience and understanding,
ePassporte Wire Disbursement Department''

Presupun ca daca trebuia sa le mai trimit ceva pe mail imi spuneau asta, nu?
jasph
Mesaje: 11
Membru din: 08 Ian 2008, 17:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DigitalEra scrie:Am o prietena care a reusit sa scoata din wallet completand cele 3 formulare si uplodandu-le pe site ..
mare atentie , ca dupa ce ati uplodat cele 3 formulare (cel cu request money , extrasul bancar din contul de $ , si agreement-ul pt a inchide contul dupa ce se face viramentul , trebuie sa mai printati odata un formular , sa il semnati , scanati , si trimiteti pe acel mail(walletrequest[at]epassporte.com)

eu am omis pasul asta ...si deaceea sta contul meu pe "pending " de 2 saptamani..sper :-)
10 zile a durat pana i-au intrat banii in cont .. bafta

(simteam nevoia sa sheruiesc asta ;-) )
eu am uploadat cele 3 documente si de 10 zile nici macar nu le-a verificat apare ``not verified yet``
Avatar utilizator
Maddy
User Activ
User Activ
Mesaje: 238
Membru din: 28 Sep 2005, 13:51
Localitate: Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

A postat cineva numarul la care pot fi contactati cei de la banca in legatura cu marea problema a banilor , cine il stie si a sunat pe numarul ala e dragut sa il posteze ? Va multumesc .
StudioBuc
Mesaje: 9
Membru din: 11 Noi 2010, 11:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

blondytoy scrie:LOL.practic sefu de la epass a garantat imprumutul cu banii din wallet,motiv ptr care a infiintat banca,dar banii nefiind asigurati ptr ca nu erau ai lui..uite de aici frauda.de aici eu inteleg ca de fapt SKNAB a sesizat problema celor de la visa care au suspendat fara advertisment cardurile si de aceea nu puteai sa transferi in wallet si invers banii.ca urmare contractul cu SKANB a fost reziliat si fondurile au ramas in jurisprudenta SKNANB.asa are logica...numai ca necazul cel mare se lasa asupra celor cu banii in wallet,s-ar putea sa-i vada foarte tarziu sau deloc,asta e motivul ptr care foarte multi inca asteapta transferul wire.daca asta e adevarul pe care l-am inteles eu...e super nasol ce a facut Mallick.sper sa nu se apuce si payoneer de facut filme...
Jurisprudenta are cu totul alt inteles. Totusi, legat de filmul ala, am tot cautat sa il vad si eu cumva, dar nu l-am gasit pe niciunde. Oricum, tipului i s-a urcat la cap cu filmu lu peste.
Avatar utilizator
aaresis
User Junior
User Junior
Mesaje: 85
Membru din: 25 Iun 2006, 23:30
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Cum ati recuparat banii daca cardul a expirat?
respect
VIP
VIP
Mesaje: 255
Membru din: 06 Iun 2005, 11:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

aaresis scrie:Cum ati recuparat banii daca cardul a expirat?
EXPIRED CARDS:
For those cardholders whose cards have expired, only the virtual card can be used. For those persons whose virtual card expired in September, we have extended the expiry date to December 2010 (12/10) at no cost. Please note that this will have changed the CVV2. Please contact us at the number below if you need any further information in this regard.

If you have any general questions or concerns regarding your SKNANB prepaid card, please contact SKNANB at vcprepaid@sknanb.com. In addition, cardholders can call +1-869-466-9733 to contact the cardholder services centre between the hours of 8am and 4pm Atlantic Standard Time. Please note, the call volume could be quite large, as such, there may be extended wait times.
respect
VIP
VIP
Mesaje: 255
Membru din: 06 Iun 2005, 11:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Maddy scrie:A postat cineva numarul la care pot fi contactati cei de la banca in legatura cu marea problema a banilor , cine il stie si a sunat pe numarul ala e dragut sa il posteze ? Va multumesc .
In addition, cardholders can call +1-869-466-9733 to contact the cardholder services centre between the hours of 8am and 4pm Atlantic Standard Time.
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

da am sunat de multe ori la nr ala si am vbit la banca.
de regula iti raspund intre orele 3:00pm si 6:00pm orele noastre. Asa am observat eu cel putin.
Avatar utilizator
DigitalEra
Mesaje: 23
Membru din: 04 Sep 2010, 17:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

In legatura cu WIRE TRANSFER a banilor din Walet ...
de pe 25 oct le-am trimis , si inca scrie "not recieved yet"
la ultima rubrica
"Step 3: Check The Status of Your Request

Wire Status "

daca dau click imi zice
Your wire request for $3800.43 is currently: Pending

You will need to print, sign and re-upload the request form along with supporting documention in order for your request to be fulfilled.



Return to Main Menu.

asta imi arata de pe 25oct , chiar daca am reprintat,semnat rescanat si trimis pe mail acea cerere a2a oara ...

as vrea sa posteze cineva un caz concret in care a primit banii prin wire ... sa mai speram si noi ceva
sweetkid
Mesaje: 5
Membru din: 23 Noi 2010, 19:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

deci..si la mine spune la fel..si cre ca atrecut 1 luna jumate
a primit cineva bani pe wire?
Curly
Mesaje: 19
Membru din: 12 Ian 2010, 23:05
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Asta e un raspuns de la ei pe data de 8 nov:Hello,

Thank you for submitting your wire request documents. We have received them and there is no need to re-upload them. We are currently reviewing all requests and should have all wire disbursements completed. ePassporte is currently down to a small core of employees who are finalizing all wire disbursement requests. Once this wire has been initiated, you will receive an e-mail notification.

I am sorry I am unable to provide a specific time frame, however please be rest assured we are working diligently to have these requests completed as soon as possible.

We appreciate your patience and understanding,

ePassporte Wire Disbursement Department


Iar asta e alt raspuns de pe data de 17 nov:


Hello,

We apologize for the delay but there is no update at this time regarding your wire request. We are working diligently to have wire requests completed as soon as possible for over 50,000 account holders, so it is taking longer than expected. However, you will receive an email notification once your wire has been initiated.

Regards,

ePassporte Team



In concluzie ...asteptam ...
Rosse
Mesaje: 6
Membru din: 13 Ian 2009, 16:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

A mai primit cineva banii de pe Epassporte ?
bubulinaxox
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 146
Membru din: 08 Iul 2007, 11:09
Localitate: usa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[b][/b]eu nu,acelasi mesaj
Curly
Mesaje: 19
Membru din: 12 Ian 2010, 23:05
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nici eu ...n am primit nici banii, nici vreun alt email de la ei!
vitez0man
Mesaje: 2
Membru din: 28 Aug 2009, 16:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nici eu .. Nici banii.. Nici Email.. PENDING!!!!
Speed
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

Asa e si la mine....eu de mult am trecut peste...e sfatul meu...asta e...

Bafta
Avatar utilizator
DigitalEra
Mesaje: 23
Membru din: 04 Sep 2010, 17:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

hmmm ... cred ca o sa sun la acel numar mai sus mentionat...intre 3-6 pm..parca...
sunt curios ce au de spus cei de acolo.. probabil ca tot ce be tot dau replay in mailuri..
fedmozzy
Mesaje: 11
Membru din: 13 Sep 2009, 14:22
Localitate: Timisoara
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

oameni buni,inca 2 luni si ceva de la ultimul post aici...nimeni nimic? nici o miscare prin conturi?
Camstudio Timisoara
camstudiotimisoara@yahoo.com
alexis379
Mesaje: 1
Membru din: 26 Noi 2010, 14:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sant din R Moldova si mi-au ramas in wallet peste 4000$ le-am dat mai multe emailuri dar nici un raspuns.. Am aflat ca cineva din R moldova inka in decembrie 2010 au primit transferuri din wallet..
Avatar utilizator
DigitalEra
Mesaje: 23
Membru din: 04 Sep 2010, 17:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sa fie primiti ...
sweetkid
Mesaje: 5
Membru din: 23 Noi 2010, 19:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu a mai scos nimeni banii de pe epasporte din wallet?
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”