probleme cu Java - nu pot sa vad free-ul pe Jasmin

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Încuiat
Avatar utilizator
miruna
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 22 Ian 2005, 15:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am incercat toate setarile posibile , java, tot nu merge... nu pot sa vad fetele care sa afla in free chat pe jasmin,nu ma pot vedea nici pe mine macar...daca intru ca guest,bineinteles
Jasmin nu e singurul site pe care nu pot vedea fetele, in afara de flirt4free unde merge fara probleme sa vad orice performer, pe celelalte site-uri care ofera free video nu mi se incarca imaginea, chatul da

Nu mai stiu ce sa mai fac; aveti vreo idee? Mai e careva care sa aiba asemenea problema?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2712
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 83 times
Contact:

Este ciudat ce se intampla, normal nu ar trebuie sa se cpmporte asa pe setarile de baza ale windows... este posibil odata sa ai setari de securitate setate la maxim, sau vreun program gen firewall sau activex blocker etc care sa opreasca incarcarea video, dar tu ai spus ca chatul se incarca...

Incearca sa instalezi chestia asta pe care o da livejasmin .. dar nu intainte sa dezinstalezi tot ce tine de java , inclusiv programul care il da flirt4free http://www.livejasmin.com/SOFTWARE/msjavx86.exe

Mergi deasemnea la setarile din internet explorer si vezi ce setari sunt la securitate ... daca sunt la maxim da-le pe medium
Incearca deasemenea sa accesezi siteurile care nu merg cu alt tip de brower cum ar fi Firefox
http://download.mozilla.org/?product=fi ... lang=en-US

Ar trebuie sa mearga fara probleme
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
NN_IRA
Mesaje: 3
Membru din: 08 Apr 2005, 20:45
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Instaleaza softurile de pe siteul jasmin (performer login, downloads, java virtual machine) .... problema asta am avut-o si eu. Aaaa .....si pe joyourself identic. :D Succes! :D
Încuiat

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”