Cum pot pastra niste screenuri?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Elle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna. In primul rand o mica observatie. Aici intra patroni de studiouri si chathosts "de acasa". N-am vazut pe tot forumul un comentariu postat de o fata care lucreaza pentru cineva. Oare patronii evita ca fetele sa stie de xistenta acestui site ca sa nu devina brusc prea "destepte"?

Asa. Problema mea. Pana saptamana asta am lucrat -timp de aproape un an- la un studio. Nu are importanta de ce nu mai lucrez, ideea e ca am plecat in relatii amiabile cu patronii, nu au fost probleme din partea nimanui.
Dar peste vreo luna as vrea sa reincep activitatea, cred ca pe cont propriu. Ceea ce vreau eu sa stiu este cum as putea folosi in continuare screen-name-urile mele sau cum mi-as putea pastra vechii clienti in alt mod. Daca ar fi sa cumpar screen-name-urile de la fostii patroni, cam cat ar fi corect sa coste acestea? Merci anticipat.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Ericssson
User Activ
User Activ
Mesaje: 266
Membru din: 10 Sep 2004, 06:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0
Contact:

Spune-ne si despre ce siteuri este vorba ca sa iti putem da un raspuns concret.
Don't worry i haven't lose my mind ... it is backed-up on a CD somewhere
www.joyandvision.com
Elle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

IFriends in principal. Si Jasmin.
Avatar utilizator
Ericssson
User Activ
User Activ
Mesaje: 266
Membru din: 10 Sep 2004, 06:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0
Contact:

Pe ifriends va trebui sa dezlege id card tau 18 +, de Vch representativ cardul pe care il avea patronul tau ... si totul este rezolvat.

La jasmin, mai greu, poate sa solicite patronul tau eliberarea unui card e passporte doar pt contul tau , si sa itiintre banii direct tie.

Daca altcineva stie o solutie mai buna ....sa o spuna.
Don't worry i haven't lose my mind ... it is backed-up on a CD somewhere
www.joyandvision.com
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”