Excelent forum! - Importanta dispozitivelor pan/tilt

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
jayxflash
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 109
Membru din: 10 Iun 2005, 21:21
Localitate: CJ
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am gasit forumul asta intimplator, cautind "chathost" pe google :) E fantastic cata cantitate de informatii utile este postata aici... de cateva zile tot citesc de nebun posturile.

Vroiam sa incerc cu prietena mea sa ne "jucam" de-acasa pe videochaturi si sa mai si facem extra money daca tot se poate... deocamdata insa nu stiu exact cat voi mai ramane in orasul in care locuiesc acum, asa ca nu trec la actiune decat dupa stabilizarea situatiei. Ideea este ca ma mira, sincer, ca exista oameni care skimba idei intre ei, intr-un domeniu in care se pare ca concurenta este foarte acerba (doar pe camcontacts am vazut ca sutn peste 800 de conturi din rom). marele ghinion este ca mi s-a ars ccd-ul la camera digitala si reparatia e mai scumpa decat camera :)... fuck jvc, next time i'll buy a sony. Oricum, am dedus ca in cazul meu investitia ar fi minima, deoarece am deja un computer, mai trebuie sa rezolv camera video, eventual ceva surse klumea d elumina. Am citit si despre trackerpod si camzoomer. Sunt chiar asa importante ? Altceva nu mai am de intrebat pentru moment, ma mai delectez cu posturile din site, inca n-am terminat de citit tot... :)

PS. cunosc destul de multe despre hardware si software (configurari). Daca aveti nevoie de sfaturi, dati un pm.

Keep on doin' the good job!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2713
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 83 times
Contact:

Salut jayxflash, bine ai venit pe forumul AdultVideoChat.
Sistemele pan/tilt DA sunt importante dar nu la nivelul de inceput,nu asta este prima ta prioritate, la inceput trebuie sa va axati pe modul in care va desfasurati activitatea online. Lucruri de perceptie a activitatii, comportamentul pe site, conversatie, intretinerea clientilor etc. Eu zic ca pentru asta iti trebuiesc cateva luni bune.
De retinut ca briz-brizurile tehnice sunt degeaba oriunde daca Modelul nu a inteles perfect care este rolul ei/lui in aceasta activitate.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
chatstudio
Mesaje: 10
Membru din: 31 Iul 2005, 12:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Siteul este foarte bun , feliciatari SadEyes pentru ceea ce ai realizat cu forumul acesta , multa bataie de cap dar cineva trebuia sa o faca :)
Acest forum m-a ajutat foarte mult in activitatea aceasta .

Bravo

Best Regards !
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”