Vinde cineva ieftin un Lush?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Lolly19
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 134
Membru din: 26 Apr 2007, 23:06
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Buna am observat ca pe jasmin se tot deconecteaza Lush ul deci il tin pe birou merge cum il apropii de mine cum se deconecteaza. Am cumparat si un prelungitor pt bluetooth si tot a fel. Deci caut un Lush ieftin dar functional sau idei sa nu mi se mai deconecteze. Multumesc
Lolly
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand: Salut!

Sunt niște bile destinate antrenării mușchilor vaginali - exerciții Kegel. Aceste bile arată ca un Lovense Lush, doar că dimensiunile diferă un pic, ceea ce nu se observă pe cameră. Și atunci jucăria Lovense Lush o ții în continuare conectată pe birou, și folosești jucărioara pentru exercițiile Kegel, că nu știe nimeni. Ei văd că jucăria este conectată, și asta este tot ce contează.
Sunt și pe alte culori, dar cred că roz ar fi cele mai potrivite.

O altă observație, dacă vrei să cumperi jucării erotice, cel mai indicat este să le cumperi din magazine de specialitate, nu de la oameni de pe forumuri.

Mult succes!
Salutând nemurirea printre muritori...
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

""O altă observație, dacă vrei să cumperi jucării erotice, cel mai indicat este să le cumperi din magazine de specialitate, nu de la oameni de pe forumuri."""

Mult succes!

poate fi folosita si poti lua diverse boli.........
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”