Căutarea a găsit 5 rezultate

Return

de alexiss
07 Mar 2022, 21:12
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sfaturi Livejasmin

In primul rand fii consecventa. Daca o ora esti zambareata si ora urmatoare esti bitchy sau godesa ... nu e ok. Gaseste-ti un stil care crezi ca te reprezinta cel mai bine si dezvolta-l. A schimba cate ceva de la o ora la alta nu o sa dea rezultate. In al doilea rand multa rabdare , daca lucrurile p...
de Mery24
18 Mai 2022, 07:29
Jump to forum
Jump to topic

Re: Streamate trafic

:writing_hand: Salut, Ariadne! Da, Streamate.com este un site bun care merită încercat, îndrăznesc să afirm că Streamate.com reprezintă unul dintre cele mai bune și sigure site-uri de videochat în aceste vremuri tulburi și incerte. Părerile, vezi tu, sunt împărțite, fiecare cât poate și cât știe, de...
de alexiss
01 Iun 2022, 14:15
Jump to forum
Jump to topic

Re: Un singur display name pe lj

Pe fix exemplul dat (Jessie lucreaza la noi la NightProwl Studio) e doar schimbare de nume, nu e cont nou. Dar sunt niste cerinte pe care Jasmin le are (vechime cont , castiguri in ultimule cateva luni, etc) pentru a considera o schimbare de nume + account management (suportul clasic de pe site nu t...
de Mery24
13 Noi 2019, 15:45
Jump to forum
Jump to topic

Re: Membru (fost) regular nu imi mai intra in pvt, doar in free

:writing_hand: Ehh, "și-a pierdut interesul", pentru că primește atenție gratis. Iar când vede că primește atenție gratis și ești la dispoziția lui, pentru ce să mai plătească, pentru ce să mai lupte? Și la o adică dacă chiar și-a pierdut interesul cu adevărat, păi să plece atunci, nu să s...
de Mery24
16 Noi 2019, 06:32
Jump to forum
Jump to topic

Re: Membru (fost) regular nu imi mai intra in pvt, doar in free

:writing_hand: sa ii faci sa isi doreasca sa te ajute financiar. Din punctul meu de vedere "ajutor" e mult spus. Că nu e organizație de caritate ca să fie ajutor, e o gamă de servicii. Că și ei unii tot asta vor să pretindă, că te ajută. Nu, nu te ajută, plătesc pentru un serviciu, indispe...