Căutarea a găsit 4 rezultate

Return

de evaeva1
21 Feb 2019, 09:16
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sfaturi

Buna Lea Nu stiu cat de inspirată e alegerea site -ului xlove. Eu l am incercat ce e drept acum multi ani pt ca vb franceză la nivel avansat însă membrii mi s au parut cheap 😜 Poate gresesc ai lucrurile s au schimbat. Streamate ul in schimb e ok ca si site. Trf bun, cerințe nu ft mari in ceea ce pri...
de evaeva1
20 Mar 2019, 09:37
Jump to forum
Jump to topic

Re: incepatoare

Buna Lea Sunt atât de multe variabile cand vine vorba de rezultate in acest job. Ca idee da , fiind la inceput pot fi zile in care sa nu faci nici măcar un dolar însă dacă chiar se intampla asta pot fi si alte motive nu doar faptul că ești la inceput. Da conteaza orele si nu doar orele ci si constan...
de GlamChatStudio
20 Mar 2019, 09:39
Jump to forum
Jump to topic

Re: incepatoare

Buna Lea, la inceput este foarte greu spre diferenta de anii trecuti dar nu atat de greu, adica ceva este posibil sa nu fie in regula mai ales ca spui ca engleza este buna ar trebui sa ajute intr-o mare masura dar nu e suficient, acum intreb unele aspecte ca sa vedem cu ce te putem ajuta.Cum transmi...
de Mery24
21 Feb 2019, 13:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sfaturi

:writing_hand: Cat despre daca e worthy sau nu....munca si dedicarea ta o pot face worthy for sure. Dar asta nu ca fi peste noapte. Răbdarea este cheia pt început Mda...de ar înțelege asta toată lumea... Sites de tip Premium care pot fi combinate cu Streamate ar fi: Cam.Contacts, Cams.com(Streamray)...