mChat Archive

  • arabuDum Apr 29, 2018 7:36 pm
    Adika michela ?
  • betterthansexDum Apr 29, 2018 7:36 pm
    Cum se cheama ?:D
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:36 pm
    :D
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:36 pm
    Always Myscrew
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:35 pm
    Ham du lila ? :D
  • MichelaDum Apr 29, 2018 7:35 pm
    Deci, am vrut sa trimit ce am gasit pe celalalt forum, numai ca sunt prea multe caractere
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:35 pm
    :D :D :D :D
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:35 pm
    :P
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:35 pm
    AFWAN :*
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:35 pm
    Hahahahahaha
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:35 pm
    Atunci pot spune SUKRAN :*
  • betterthansexDum Apr 29, 2018 7:34 pm
    Ultima data cand a fost atata trafic pe forumul asta a fost ultima data cand au fost probleme cu platile
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:34 pm
    Da normal
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:34 pm
    Daca vorbesti limba araba
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:34 pm
    Adika ?
  • betterthansexDum Apr 29, 2018 7:33 pm
    De aia nici nu mai raspund "cei mari " haha
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:33 pm
    App vb araba ?
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:33 pm
    Si aici si forumvideochat unde esti si acolo
  • betterthansexDum Apr 29, 2018 7:33 pm
    Pacat ca unii vin pe aici doar cand sunt probleme :D
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:33 pm
    Da da
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:33 pm
    Am si postat in forum
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:33 pm
    Bine inteles asta ce spun si o cafe peste asta
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:33 pm
    Mare*
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:33 pm
    Am vz pe aici fete care nu stiu unde e butonul de send :))) e jale amre
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:33 pm
    Daca e 3.9 la curs te ai scos de aia 3%
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:32 pm
    RON
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:32 pm
    Perfect
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:32 pm
    Dar am folosit RON
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:32 pm
    Care e mai ok ?
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:32 pm
    Si eu la fel
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:32 pm
    Da in RON
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:32 pm
    Am si in usd si in ron
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:32 pm
    In ron ?
  • betterthansexDum Apr 29, 2018 7:32 pm
    Eu ama zuit de o ramda de probleme si cu paxum , deci care i mai problematica , naiba stie
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:32 pm
    Am curs dew 3.9
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:32 pm
    Tot la raiffesen am si eu
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:31 pm
    Si mai ok
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:31 pm
    Fac to external card cu ochii inchis am facut de 3 ori nu am avut abslout nico probleme
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:31 pm
    Am cont la raiffeisen, e ok ?
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:31 pm
    Nu am o problema cu cei 3%, vreau doar sa primesc mai repede si mai sigur
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:30 pm
    Exact
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:30 pm
    Asta ?
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:30 pm
    To external card
  • betterthansexDum Apr 29, 2018 7:30 pm
    Hehe
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:30 pm
    Withdraw Funds to External Credit Card
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:30 pm
    Arabu, care este cea mai buna metoda de la ei ?
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:30 pm
    Im a nasty girl :P
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:30 pm
    Sal myscrew *
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:30 pm
    Yes :D
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 7:30 pm
    Sal arabu