mChat Archive

  • DedeLun Apr 30, 2018 7:05 am
    Deci am unul de bcr in euro e simplu si mai am unu atast de lei unde cand intra euro ii convertesc direct din aplicatia bcr in lei
  • arabuLun Apr 30, 2018 7:04 am
    E bine asa merge
  • arabuLun Apr 30, 2018 7:04 am
    Adica sa fac transfer bancar merge
  • DedeLun Apr 30, 2018 7:04 am
    Pai am cont simplu de euro la bcr nu am card
  • DedeLun Apr 30, 2018 7:04 am
    Adica
  • arabuLun Apr 30, 2018 7:04 am
    Dar cardul nu
  • arabuLun Apr 30, 2018 7:03 am
    Cont simplu merge
  • arabuLun Apr 30, 2018 7:03 am
    Da nu e ok :(
  • DedeLun Apr 30, 2018 7:03 am
    Am bagat un cont de euro si unu de lei de la bcr acolo
  • DedeLun Apr 30, 2018 7:03 am
    Daca nu am cardul inca de paxum
  • DedeLun Apr 30, 2018 7:03 am
    Da si nu e ok?
  • DedeLun Apr 30, 2018 7:02 am
    Ca acum iam dat msg si la OCTAV sa il intreb
  • arabuLun Apr 30, 2018 7:02 am
    Da pentru transfer to external CARD
  • arabuLun Apr 30, 2018 7:02 am
    Hai citeste si vezi daca totul e clear
  • DedeLun Apr 30, 2018 7:02 am
    Ce nu e bun contul de bcr sa adaug in paxum?
  • arabuLun Apr 30, 2018 7:02 am
    Ce faci ?
  • DedeLun Apr 30, 2018 7:01 am
    Mai citeam un articol aici la tine postat
  • DedeLun Apr 30, 2018 7:01 am
    Da
  • arabuLun Apr 30, 2018 7:01 am
    Dede mai traiest ? :D
  • DedeLun Apr 30, 2018 7:00 am
    Neata
  • arabuLun Apr 30, 2018 6:51 am
    Morning
  • eldiabloLun Apr 30, 2018 4:01 am
    Ok ..va doresc la toti / toate o saptamana ce urmeaza plina de transferuri reusite si cum zicea "o clasica" : rabdare si tutun :)
  • eldiabloLun Apr 30, 2018 4:00 am
    Neatza Adi :)
  • eldiabloLun Apr 30, 2018 4:00 am
    "Ce face fetilii"?
  • eldiabloLun Apr 30, 2018 3:59 am
    Ho ho
  • eldiabloLun Apr 30, 2018 3:59 am
    Bo
  • WinXPfatherLun Apr 30, 2018 2:41 am
  • betterthansexDum Apr 29, 2018 10:06 pm
    Pup Mery
  • MyScrewDum Apr 29, 2018 10:05 pm
    Agree:P
  • MichelaDum Apr 29, 2018 9:48 pm
    Dar de ce trebuie sa te exprimi tocmai asa?
  • Mery24Dum Apr 29, 2018 9:35 pm
    ;) O:-)
  • Mery24Dum Apr 29, 2018 9:34 pm
    Vă salut cu respect!
  • Mery24Dum Apr 29, 2018 9:34 pm
    Și atunci apar doar când au nevoie de ajutor, că mulți nu sunt în stare să citească nimic de capul lor, trebuie tot timpul să le dai mură-n gură altfel încep cu dramele. Atâta timp cât eu voi fi în domeniu, și poate și după, voi contribui aici cu tot ce pot, din respect pentru oamenii minunați pe care i-am cunoscut aici.
  • Mery24Dum Apr 29, 2018 9:34 pm
    Betteeer!!! Sunt de acord cu tine în absolut tot ce zici. E singurul forum, cel puțin din România unde țeparii și sărăciile nu își pot face de cap cum vor, cel puțin nu pe față. Nu le place oamenilor aici pentru că nu e spectacol, ca la Capatos, ca pe alte forumuri unde se acceptă orice calomnie, cum ar vrea ei să vadă.
  • Mery24Dum Apr 29, 2018 9:33 pm
    :clap: :+1:
  • Mery24Dum Apr 29, 2018 9:32 pm
    Imagine
  • betterthansexDum Apr 29, 2018 7:53 pm
    Io mi s pasnica , eu n am nimic cu nimeni , dar am avut si eu partea mea de cearta pe aicisa :)))
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:52 pm
    Noapte buna toate lume :) :) :D :**
  • MichelaDum Apr 29, 2018 7:52 pm
    Este in regula, eu una nu am venit aici sa ma cert cu nimeni... imi cer eu scuze
  • betterthansexDum Apr 29, 2018 7:51 pm
    Dar eu nu ti sar in cap deloc , ca nu ma intereseaza cate forumuri sunt .. Doar ca membrii de aici sunt putin mai acizi ,, ei contribuind la acest forum de multi ani .. sunt postari de 10 ani aici , mai vechi chiar :))) nu le pica bine
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:51 pm
    Nu a sarit nimin draga tie speara asa eu te am respond si am mers mai departe
  • MichelaDum Apr 29, 2018 7:50 pm
    Momentan nu am nimic aici, si nici nu consider ca am facut ceva rau incat trebuia sa imi sara lumea in cap cu diferite subtilitati, era vorba strict de o informatie. atata tot!
  • betterthansexDum Apr 29, 2018 7:49 pm
    Celalalt*
  • betterthansexDum Apr 29, 2018 7:49 pm
    Pt ca ce faci aici e aici , si ce faci pe forumul celallat ramane acolo
  • arabuDum Apr 29, 2018 7:48 pm
    Asta e
  • MichelaDum Apr 29, 2018 7:47 pm
    Sau ceva de genul, si nu am inteles care era problema, eu am ales sa intreb aiici pentru ca aici mi-a fost mai la indemana vazand chatul