mChat Archive

  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:59 pm
    De asta și cu Firstchoice ăsta, eu nu m-am putut stresa pe baza asta cum am văzut la alții, disperare cruntă. Și totuși nu a fost nimic așa grav, ce facem la lucruri mai grave. Nu e ok
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:58 pm
    Asa e m am calmat si eu de vreun an jumate , doi
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:57 pm
    Și stările astea de nervozitate și stres numai rău fac organismului. Eu practic îmi interzic să mă enervez și stresez, că știu că nu îmi face bine, asta în măsura în care reușesc. Dar cu cât perseverez mai mult, cu atât și rezultatele sunt mai bune.
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:55 pm
    E bine că ai depășit
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:54 pm
    Asta fac oamenii puternici
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:54 pm
    Asa e, dar de nervi nu mai gandeam
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:53 pm
    Și e bine că ți le-ai asumat și că poți vorbi deschis despre asta
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:53 pm
    Nu-i bai că le distrugi dacă te ajută, că-s ale tale, numa că ai să le cumperi după din nou și-s o grămadă de bani cu care poți face altceva
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:51 pm
    :blush:
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:51 pm
    Acum nu mai pun la suflet ce zic astia , dar eram ca o furtuna inainte :))
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:51 pm
    Ești pasională, însamnă
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:51 pm
    Daaaa
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:51 pm
    Dacă te ajută să te descarci, ce să zic.
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:51 pm
    Pe bune????
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:50 pm
    Am avut ceva crize din astea in trecut:)))
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:50 pm
    Așa daaa. A mea nu are. Și e făcută dintr-un material foarte alunecos și lucios cumva de îți alunecă printre degete
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:50 pm
    Alta data am luat tastatura si am dat de calorofer cu ea pana s a facut bucatele
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:49 pm
    Asta de acum nu are
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:49 pm
    Vezi ca avea maner a mea :)) aia cel putin
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:49 pm
    Moooor!!!
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:48 pm
    În acest moment mi te imaginez cu unitatea în brațe prin casă
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:47 pm
    >:) >:) >:)
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:47 pm
    Ca un acordeon
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:47 pm
    Dacă ar avea mânere ceva
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:47 pm
    Problema de fapt nu e neapărat greutatea, ci faptul că nu prea ai cum să o cuprinzi și să o plimbi pe sus prin casă,
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:45 pm
    :)))
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:45 pm
    Are cateva kg nu 100
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:45 pm
    E3 e grea
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:45 pm
    Vaiiii
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:45 pm
    Păi și cum ai luat o în brațe? Că unitatea e destul de grea...eu de abia o târâi prin casă
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:44 pm
    A lesinat de ras
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:44 pm
    A venit a doua zi
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:44 pm
    M a vazuit cu ea
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:44 pm
    Ce sa zica ca nu si a dat seama decat ca m am enervat si m am dat jos din pat , iti dai seama ca s a stins calc cand am smult unitatea din priza
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:44 pm
    Sau nu te a văzut?
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:43 pm
    Când te a văzut cu unitatea în brațe
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:43 pm
    Wow! Păi și membrul tău ce a zis?
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:42 pm
    Când eram copil aveam stări dintr-astea de aruncam cu cărți, spărgeam telecomanda. Dar de pe a 18 ani am cam început să mă controlez, iar acum mă controlez foarte ușor. Las impresia că nu am nicio grijă, că mă doare la patină, și la o adică de multe ori chiar nici la patină nu mă doare. Bine, spirit ardelenesc
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:41 pm
    M a enervat un membru si am luat unitatea su pe geam de la 3
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:41 pm
    Da
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:41 pm
    Haaa? Pe bune?
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:40 pm
    Acum mi se rupe de a dreptul si e mai bine :)))
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:40 pm
    Daca ti zic ca acum 2 ani am aruncat calculatorul pe geam :)))
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:40 pm
    Și până la urmă nu e nimic personal, fiecare cu viața lui la sfârșitul zilei
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:39 pm
    Nu e bine nici să te enervezi, că le dai satisfacție. O atitudine cât mai relaxată. Mai bine să pară că ți se rupe decât să te vadă cu nervi
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:37 pm
    Eu am si un mod mai caterincos , nu ma enervez pe ei si i fac sa si ceara si scuze cand sunt nesimtiti
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:36 pm
    Multi tampiti ,dar macar astia nu ma mai impresioneaza deloc
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:36 pm
    Lasă-i că așa învață. Că unii au impresia că dacă dau banul le accepți orice. Educați cât mai "politicos".
  • betterthansexSâm Mai 12, 2018 9:35 pm
    Hahaha nici eu
  • Mery24Sâm Mai 12, 2018 9:35 pm
    Nu m-aș potrivi în funcții unde să am șef, aș rezista greu, nu pot să funcționez după regulile cuiva