Xmodels Comision Wire Transfer

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Ed3n » 08 Dec 2015, 01:44

Va salut pe toti si presupun ca deja v-ati dat seama din titlu in ce consta dilema mea. Mi-am facut recent cont pe Xmodels si mi-am selectat ca metoda de plata Wire Transfer direct in contul meu bancar. Vreau sa stiu ce comision se opreste la tranzactie, ca sa stiu daca raman asa sau optez pentru payoneer. Va multumesc !
Ed3n

Mesajde hayat » 08 Dec 2015, 14:42

e fara comision la transfer bancar
hayat
User Junior+
User Junior+

Mesajde Ed3n » 08 Dec 2015, 14:55

Perfect ! Multumesc mult ! :D
Ed3n

Mesajde MichelleM » 08 Dec 2015, 17:30

Daca am ban pe xmodels pe viata ,oare se mai poate face ceva?:P
Nu stiu sa expire cumva sau sa se reseteze?
MichelleM
User Junior
User Junior

Mesajde googlefun » 09 Dec 2015, 09:21

MichelleM scrie:Daca am ban pe xmodels pe viata ,oare se mai poate face ceva?:P
Nu stiu sa expire cumva sau sa se reseteze?

LOL Michelle@

Daca spun ca este pe viata ? ? Ce sa expire ?

Acum , nu o fi dracu asa de negru .Nimeni nu stie la cat o fi estimata la ei acolo speranta de viata . La o prima vedere asa, pe site apar ca date de contact Geneva, Switzerland.

Daca este Elvetia ( ca nu stiu exact ) ea este pe primul loc in europa la speranta de viata , cu aproape 83 de ani !!!!!!

Daca scazi , perioada de cand te-au blocat , probabil nu mai raman asa multi ...

Rabdare si tutun . :lol:
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde Robin » 17 Dec 2015, 17:23

Buna,

Raspuns la intrebarea ta Ed3n, avand in vedere ca Romania este incadrata in SEPA nu se aplica nici un fel de comision, sau cel putin nu ar trebui insa ia in considerare ca pot fi anumite banci care sa aplice comisioane. Aceste comisioane sunt independente de noi iar eventualele probleme se vor rezolva cu respectivele banci.

In ceea ce priveste intrebarea ta Michelle, regurile sunt destul de simple si doar pentru cateva aplicam sanctiuni permanente. Regurile se aplica in mod egal tuturor modelelor si din respect pentru toate modelele noastre aplicam sanctiuni in consecinta atunci cand sunt incalcate.
Robin

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj