XLoveCam

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde ryuga » 28 Noi 2016, 18:46

SAD^^EYES scrie:Buna Ryuga,

Cel mai probabil au crezut ca e cineva care foloseste un video inregistrat. Testele astea cu "arata 2 degete" etc.. de obicei se fac atunci cand exista suspiciuni legate de veridicitatea contului..

Eu cred ca cel mai bine este sa trimiti un email la ei, calm, frumos, unde sa explici ce si cum.. si cu siguranta se va rezolva.

Toate cele bune.

Cu stima, Ionut

Merci mult Ionut,

Deja le-am scris , e greu sa-ti pastrezi calmul cand stii ca nu ai gresit cu nimic.
Voi astepta sf.lunii si le voi vorbi dupa.
Problema e ca la ei nu stii cu cine vorbesti, sunt mai multi care raspund la webmaster.
E ciudat ca mi-au dat cica 3600 minute suspendare si pe urma s-au suparat ca i-am intrebat de ce ,si mi l-au inchis de tot,adica nu am aruncat cu noroi sa se fi suparat.Le-am pus o intrebare de ce e inchis contul.
Am avut probleme cu un client care m-a votat negativ 300X si i-am pisat la cap sa ma ajute sa fie banat. Si nu m-au ajutat de fel. E singura problema cauzata ,care de fapt nu a fost nici pe departe cauzata de mine. Eu trebuia sa stau linistita calma ,sa vad cum imi zboara notele in jos. Si sa mai si zambesc pe deasupra ,sa le fi multumit eventual ca am incasat alea peste 300de voturi gratie lor.

MA rog,voi astepta cuminte sf lunii si voi vedea eu.
E injust pt bani ,ca site-uri mai sunt.

Cele bune!
ryuga

Mesajde Nekko » 17 Feb 2017, 05:17

Xlove ramane un site ok dar sunt noii campioni la chargeback pentru mine, nu am avut niciodata chargeback pe ImLive de ex, in schimb pe xlove aproape in fiecare perioada, "my luck" :D :D :D
Nekko

Anterior

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat