XLoveCam Intarziere plata

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde ralu_k » 03 Oct 2012, 08:07

Ati primit banii de pe XLoveCam ? Mie imi intrau de obicei a doua zi , acum vad ca e a 3a zi si nimic . O fi de la banca ? Lucrez cu Raiffeisen , insa e prima data cand nu imi intra banii si lucrez cu ei de 4 ani .
ralu_k

Mesajde andra21 » 03 Oct 2012, 12:00

Au intrat de ceva timp :D Intr`adevar, in a 3a zi :D
andra21
User Junior
User Junior

Mesajde trompi » 03 Oct 2012, 17:31

daca vreti sa va intre din prima zi sa va faceti cardul xlove^^
trompi
VETERAN
VETERAN

Mesajde elena 2801 » 05 Noi 2012, 20:38

ati primit banii pe xlove pt perioada 16-31 octombrie? nu inteleg dc intarzie..totusi suntem pe 5
elena 2801

Mesajde daniele » 06 Noi 2012, 16:24

Mie mi-au intrat de sambata
daniele
User Junior+
User Junior+

Mesajde albinutza1 » 06 Noi 2012, 17:09

Cu ce banca lucrezi?
albinutza1

Mesajde daniele » 06 Noi 2012, 22:11

Cu ing-ul ......
daniele
User Junior+
User Junior+

Mesajde elena 2801 » 07 Noi 2012, 13:31

daniele scrie:Cu ing-ul ......

mai are cineva probleme cu incasarea banilor pentru sesiunea 16-31 oct? e culmea nici in ziua de astazi nu i am primit
elena 2801

Mesajde andredeea » 07 Noi 2012, 13:43

buna..eu lucrez cu transilvania si nici macar azi nu am banii..stiti cumva care ar fi problema?
andredeea

Mesajde nivea » 07 Noi 2012, 21:06

Buna tuturor!Nu am primit banii 16-31 oct nici azi.suntem deja in data de 7.e foarte ciudat pentru ca de obicei a doua zi aveam banii in cont.lucrez cu Banca Transilvania.am trimis mail suportului de la site-ul xlove si mi-au spus ca banii au fost trimisi pe 1.tind sa cred ca problema este de la banca.observ ca nu sunt singura in aceasta situatie :cry:
nivea

Mesajde elena 2801 » 07 Noi 2012, 21:50

nivea scrie:Buna tuturor!Nu am primit banii 16-31 oct nici azi.suntem deja in data de 7.e foarte ciudat pentru ca de obicei a doua zi aveam banii in cont.lucrez cu Banca Transilvania.am trimis mail suportului de la site-ul xlove si mi-au spus ca banii au fost trimisi pe 1.tind sa cred ca problema este de la banca.observ ca nu sunt singura in aceasta situatie :cry:

Nu nivea.aici se pare ca e din cauza bancii pt ca si eu sunt tot cu banca transilvania...am trimis si eu email (chiar 2) si mi-au zis ca's trimisi de joi si ca ajung in 3-5 zile.maine ar fi ultima zi.am sunat si la banca transilvania si m-a lamurit aia mai mult de o gramada ...acu sa vedem maine ...
elena 2801

Mesajde amanda1286 » 08 Noi 2012, 11:54

le am trimis si eu vreo 6 mesaje ieri .la primele 5 mi au raspuns ca ar trebuie sa am rabdare 3 5 zile.La al saselea mesaj le am spus ca sunt deja 6 zile si mi au raspuns ca sa nu ma ingrijorez ca o sa am banii saptamana asta .Desigurastazi este joi si inca nu au intrat banii asa ca a avea bani sapt asta devine din ce in ce mai fantezist .Ma pregatesc sa le mai trimit cateva mesaje doar asa ca sa i stresez cum ma streseaza pe mine saracia
amanda1286

Mesajde Gautier » 08 Noi 2012, 12:17

Buna
Elena, sau restul cu pb asta, voua ce vi s.a spus de la banca?
Din cate stiu, cei de le xlovec au trimis banii pe data de 1
Doua prietene ce su cont bancar la BT nu au primit banii nici azi
Mai sunt persoane ce nu au primit banii avand cont la alta banca in afara de BT?
Penibila situatie pt ca cei de la banca, ghiseu, habsr nu au sa ofere explicatii
Cam azi ar fi ultima zi sa intre banii comform celor 3 pana la 5 zile de care cica e nevoie.
Sunt tsre curioasa cum se va rezolva...

*Sorry pt greseli dar sunt de pe telefon
Gautier

Mesajde amanda1286 » 08 Noi 2012, 12:42

Gautier scrie:Buna
Mai sunt persoane ce nu au primit banii avand cont la alta banca in afara de BT?
Penibila situatie pt ca cei de la banca, ghiseu, habsr nu au sa ofere explicati
Cam azi ar fi ultima zi sa intre banii comform celor 3 pana la 5 zile de care cica e nevoie.

am trimis numersoase mesaje la site am primit diferite raspunsuri >5 raspunsuri cu 3 ,5 zile ,al saselea raspuns ca o sa mi primesc bani saptamana asta .am vorbit si cu banca transilcvania si ei se jura ca nu sunt bani in pending si ca nu a fost facut nici un transfer in ultima saptamana .acum jumatate de ora am inceput din nou sa trimit mesaje la site cine stie poate se plictisesc de mine si pun banii.
amanda1286

Mesajde nivea » 08 Noi 2012, 13:15

Se pare ca numai persoanele care lucreaza cu Banca Transilvania au intampinat problema asta cu intarzierea platii.Cei de la site mi-au spus clar ca banii au fost trimisi de catre ei de la 1 si ii voi primi in 3-5 zile lucratoare,tinand cont ca mereu ii aveam in cont a doua zi dupa trimitere,deja incep sa ma ingrijorez ca nu i-am primit pana acum.Si in caz ca nu ii primim nici saptamana aceasta,ce este de facut?
nivea

Mesajde elena 2801 » 08 Noi 2012, 14:08

amanda1286 scrie:

am trimis numersoase mesaje la site am primit diferite raspunsuri >5 raspunsuri cu 3 ,5 zile ,al saselea raspuns ca o sa mi primesc bani saptamana asta .am vorbit si cu banca transilcvania si ei se jura ca nu sunt bani in pending si ca nu a fost facut nici un transfer in ultima saptamana .acum jumatate de ora am inceput din nou sa trimit mesaje la site cine stie poate se plictisesc de mine si pun banii.

se pare ca aceasta problema o au doar cei care lucreaza cu bt( si eu )...cam toate bancile au trimis plata ,numai BT nu :(
elena 2801

Mesajde nivea » 08 Noi 2012, 14:41

Astepam si azi,poate...poate...apar si banii nostri in cont.
nivea

Mesajde amanda1286 » 08 Noi 2012, 14:48

elena 2801 scrie:
amanda1286 scrie:

se pare ca aceasta problema o au doar cei care lucreaza cu bt( si eu )...cam toate bancile au trimis plata ,numai BT nu :(

EU DIN CATE AM AUZIT NUMAI CEI CARE AU CARD xLC au fost platiti ,dar sper ca ceea ce spui e adevarat si ca si cei la transilvania o sa fie platiti astazi sau maine
amanda1286

Mesajde Gautier » 08 Noi 2012, 14:56

Inteleg... Din pacate nu stiu care ar putea fi rezolvarea.. Xlovec au trimis; BT nu i.a primit.
De minune pfff
Daca apar noutati va anunt. La fel sa faceti si voi...
Si amicele mele sunt tot cu BT si tare mai se streseaza
Chiar imi pare rau. Sper sa se rezolve cat mai repede

Keep in touch
Gautier

Mesajde trompi » 08 Noi 2012, 15:26

oameni buni de ce nu trceti pe cardul ala al lor xlove? banii ii primiti a doua zi si in felul asta nici nu va stresati cu alta banca, ba mai mult daca sa zicme sunteti in afara sau in vacanat e mai usor, scoateti banii direct in euro :P
trompi
VETERAN
VETERAN

Următorul

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj