www.streammate.com

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde dritzone » 19 Noi 2006, 03:26

Salutare la toata lumea este primu meu topic postat pe acest site si sper sa nu supar pe nimeni dar am si eu cateva nelamuriri in legatura cu acest site deci sa trecem la ce m-ar interesa: as vrea sa stiu daca acest site lucreaza cu epassporte, daca este adevarat ca primii bani itzi intra fff tarziu ,as vrea sa stiu daca sunt corectzi cu banii,si daca trebuie ceva acte trimise in plus gen www.streamray.com .....tnx si sper sa imi gasesc raspunsul la aceste intrebari de la cineva cat mai repede posibil.....stiu ca aici exista cineva care poate si vrea sa ma ajute :wink: .....toate cele bune si spor la $$$$$$$$
dritzone

Mesajde dritzone » 19 Noi 2006, 04:10

Salut la toata lumea dupa cum vedetzi este primul topic postat de mine pe acest site si sper sa imi gasesc raspunsurile cat mai repede va uramaresc de mult si am vazut ca aici se poate afla orice deci sa va spun ce dureri am : :shock: :shock: ........ am si eu cateva nelamuriri in legatura cu acest site cum ar fi as vrea sa stiu daca lucreaza cu epassporte , daca e adevarat ca primii bani intra fff tarziu, daca mai trebuie trimise ceva acte in plus gen streamray si nu in ultimul rand daca sunt seriosi cu banii
dritzone

Mesajde joeblack » 09 Dec 2006, 12:13

dritzone scrie:Salut la toata lumea dupa cum vedetzi este primul topic postat de mine pe acest site si sper sa imi gasesc raspunsurile cat mai repede va uramaresc de mult si am vazut ca aici se poate afla orice deci sa va spun ce dureri am : :shock: :shock: ........ am si eu cateva nelamuriri in legatura cu acest site cum ar fi as vrea sa stiu daca lucreaza cu epassporte , daca e adevarat ca primii bani intra fff tarziu, daca mai trebuie trimise ceva acte in plus gen streamray si nu in ultimul rand daca sunt seriosi cu banii

Hey There!!
Da sunt seriosi la bani .nu lucreaza cu epass, doar check si wire transfer(care nu convine pt ca bani trec prin bank deci prin urmare sunt impozitati;), iar cu check e ok numai ca dureaza in jur de o luna sa ti incasezi cecul sau mai mult depinde de bank cu care lucrezi.Primul ceck il primesti in aprox o luna si ceva pina se incaseaza inca o luna, dupa aceea iti trimit din 2in 2 sapt ... deci concluzia este ca la inceput e mai greu dar parerea mea este ca merita;)
joeblack

Mesajde fever2007 » 31 Ian 2008, 13:15

Salutare!
Am si eu o problema cu Streamate.Dupa vreo o luna de lucru pe site am primit primul cec de la ei (pe doua saptamani-263$).Cec-ul a ajuns repede, problema este alta: banca la care am pus eu cec-ul m-a anuntat k banca celor de la stremate cere 100$ daca vreau sa-mi primesc suma de pe cec.Asta mi se pare ''jermaneala'' pe fata.A mai patit cineva asa?De ce cere suma asta?Ei spun k cec-urile nu percep comision(bineinteles inafara d cel platit la banca din Romania,de la care scot banii) si totusi am surprinderea asta.Ce pot face?Multumesc anticipat!
fever2007

Mesajde onutxxx » 18 Noi 2008, 15:41

cum adica prin wire sunt banii impozitati?prietena mea numai asa lucreaza si nu a primit niciodata mai putin decat trebuia, si nici nu i s'au luat din cont bani
onutxxx

Mesajde XtremeStudio » 09 Ian 2009, 00:11

nu se impoziteaza nici un ban (doar in cazul in care bani sunt virati in contul societati) daca iti faci un cont ca si persona fizica nu se impoziteaza
La sume mari dai o declaratie de provinienta a banilor atata tot :D

Multa Bafta
XtremeStudio
User Junior+
User Junior+

Mesajde soho71 » 12 Ian 2009, 19:41

cand spui sume mari ptr declaratia de provenienta , cat inseamna peste 10 mii presupun , nu?!
soho71
User Junior+
User Junior+

Mesajde delishia20 » 07 Mai 2009, 02:55

este cu free?ca nu mi-am dat seama ca n-am cont de membru sa pot verifica si doar ca guest nu am deloc acces.Si am oroare de site-uri cu free ....naiba sa-i ia pe cei care au venit cu ideea asta idioata ...sa ne stresam noi din cauza la sute de labagii care ne streseaza si ne intind nervii la maxim!i hate freeeeeeeeee!
delishia20

Mesajde XtremeStudio » 07 Mai 2009, 04:31

Nu as putea sa`ti raspund cu exactitate , cel putin eu am dat o declaratie de provenienta la o suma de 8700$ (asta se intampla acum un an ) , banuiesc ca tine foarte mult si de banca cu care lucrezi
XtremeStudio
User Junior+
User Junior+

Mesajde wulpita » 07 Mai 2009, 13:22

Buna se cheama Streamate.com si ca metoda de plata are si ePassporte un site nici pre bun nici prea rau cat despre plata sunt corecti la timp si toti banii !
wulpita
VETERAN
VETERAN

Mesajde adina29 » 07 Mai 2009, 15:47

delishia20 scrie:este cu free?ca nu mi-am dat seama ca n-am cont de membru sa pot verifica si doar ca guest nu am deloc acces.Si am oroare de site-uri cu free ....naiba sa-i ia pe cei care au venit cu ideea asta idioata ...sa ne stresam noi din cauza la sute de labagii care ne streseaza si ne intind nervii la maxim!i hate freeeeeeeeee!

Da, este cu free
adina29
User Activ
User Activ

Mesajde wulpita » 07 Mai 2009, 23:11

Da este cu free ... doar cu free !
wulpita
VETERAN
VETERAN

Mesajde onutx » 19 Mai 2009, 20:43

am si eu cont pe streamate, dar il fol la altceva. siteul merge? as fi tentata sa'l incerc, fiindca de cate ori am intrat on doar de proba a intrat cineva in pv ;)
onutx
User Junior
User Junior

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat