www.crazywebcams.com

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde BellaBella » 01 Noi 2005, 06:14

Daca are cineva ceva comentarii despre acest site,e bun,e romanesc? Multumesc anticipat ! :)
BellaBella

Mesajde CLASSYMATURE » 01 Noi 2005, 06:24

BellaBella scrie:Daca are cineva ceva comentarii despre acest site,e bun,e romanesc? Multumesc anticipat ! :)

da, este romanesc.
Sediul in Primaverii....
nimik mai mult...
classy
CLASSYMATURE

Mesajde BellaBella » 01 Noi 2005, 06:29

CLASSYMATURE scrie:
BellaBella scrie:Daca are cineva ceva comentarii despre acest site,e bun,e romanesc? Multumesc anticipat ! :)

da, este romanesc.
Sediul in Primaverii....
nimik mai mult...
classy
Ohhhhh..... :( si eu care credeam ca ma lipesc de ceva bun... :( Sunt dezamagita.... :cry:
BellaBella

Mesajde blueice » 01 Noi 2005, 10:54

se fac bani pe el-nu multi dar se fac.
Am si eu o intrebare pt tine: ce importanta are daca e romanesc sau nu atata timp cat se fac bani pe el?
blueice
User Junior
User Junior

Mesajde BellaBella » 01 Noi 2005, 11:01

blueice scrie:se fac bani pe el-nu multi dar se fac.
Am si eu o intrebare pt tine: ce importanta are daca e romanesc sau nu atata timp cat se fac bani pe el?
Nustiu daca ai fost sa citesti la ,,Extasy,, E site romanesc,citeste acolo si iti vei da seama ce se intampla.Am inceput sa ma feresc de site-uri romanesti....
BellaBella

Mesajde respect » 01 Noi 2005, 11:36

din cate vad eu crazywebcams.com este un site de redirectionari catre streamray in principal si alte siteuri. Parca despre siteul asta era vorba in postul initzial :roll: , ma lamureste cineva va rog despre ce site atzi vorbit in posturile anterioare ?

Best Regards !
respect
User Activ
User Activ

Mesajde BellaBella » 01 Noi 2005, 11:43

respect scrie:din cate vad eu www.craxywebcams.com este un site de redirectionari catre streamray in principal si alte siteuri. Parca despre siteul asta era vorba in postul initzial :roll: , ma lamureste cineva va rog despre ce site atzi vorbit in posturile anterioare ?

Best Regards !
Recunosc,a fost greseala mea,de fapt e crazywebcam.com Mii de scuze :oops: :oops: :oops:
BellaBella

Mesajde blueice » 01 Noi 2005, 12:48

Deci: site-urile de videochat sunt impartite in 2: cu free (cele americane-majoritatea) si fara free (cele olandeze).
www.crazywebcam.com e un site olandez la fel ca si www.privewebcam.nl sau www.bunnycams.nl sau www.privatecams.nl sau www.xcam.be - care e belgian. De multe ori cele olandeze se confunda cu cele belgiene.
Pana acum cu toate site-urile cu care am colaborat (fie americane, fie olandeze) nici unul nu a dat teapa la bani.
E posibil ca site-urile romanesti sa dea teapa insa nu vor rezista prea mult intrucat vestea se imprastie foarte repede.
Sfatul meu e sa incerci in paralel orice site vrei (romanesc, american, olandez) si sa-ti faci o parere proprie - nu sa te iei dupa ce zice gura targului. Pentru ca am vazut multe cazuri cand anumiti useri se plangeau de anumite site-uri pe care eu sau altul le aprecia.
Concluzia: conteaza si parerile celorlalti, dar dupa cum vezi:cate bordeie atatea obicee, asa ca mai bine fa-ti tu o parere proprie despre site-uri si apoi impartaseste-ne-o si noua.
blueice
User Junior
User Junior

Mesajde BellaBella » 01 Noi 2005, 12:56

blueice scrie:Deci: site-urile de videochat sunt impartite in 2: cu free (cele americane-majoritatea) si fara free (cele olandeze).
www.crazywebcam.com e un site olandez la fel ca si www.privewebcam.nl sau www.bunnycams.nl sau www.privatecams.nl sau www.xcam.be - care e belgian. De multe ori cele olandeze se confunda cu cele belgiene.
Pana acum cu toate site-urile cu care am colaborat (fie americane, fie olandeze) nici unul nu a dat teapa la bani.
E posibil ca site-urile romanesti sa dea teapa insa nu vor rezista prea mult intrucat vestea se imprastie foarte repede.
Sfatul meu e sa incerci in paralel orice site vrei (romanesc, american, olandez) si sa-ti faci o parere proprie - nu sa te iei dupa ce zice gura targului. Pentru ca am vazut multe cazuri cand anumiti useri se plangeau de anumite site-uri pe care eu sau altul le aprecia.
Concluzia: conteaza si parerile celorlalti, dar dupa cum vezi:cate bordeie atatea obicee, asa ca mai bine fa-ti tu o parere proprie despre site-uri si apoi impartaseste-ne-o si noua.
Nu te supara pe mine dar pana la a-mi face o parere despre unu sau mai multe site-uri care se spune ca sunt rau famate,si eu totusi sa-mi fac cont acolo,sa fac niscai bani si apoi sa raman fara ei,mai bine ascult la gura lumii,totusi e mai ,,safety,, ptr.mine,nu vreau sa muncesc de pomana.Multumesc oricum ptr. sustinere.Bafta multa ! :wink:
BellaBella

Mesajde vio_smile4u » 02 Noi 2005, 04:36

nu stiu de ce, dar inclin in a o sustine pe bella..de ce sa blochezi niste bani (pe care te chinui mai mult sau mai putin sa ii faci)...cind poti sa stai pe siteul respectiv si sa citesti "faptele reale" .... vorbesc deoarece sint una dintre cele care a lucrat de pomana timp de citeva luni pentru un site care cu toate ca are mult trafic si modele online , poate la fel de mult ca imlive-ul....(aici e vorba de streamate) ... pacatosul de streamate ...muncesti , faci bani, si in final astepti banii pe care tre' sa ii maninci sau sa platesti darile care stat..... in fine.... ideea e ca trebuie ca din 10 pareri macar 9 sa fie pro si 1 contra.tot intru pe acest forum in ideea ca macar o data sa citesc ceva bine de un site din toate punctele de vedere (si nu una buna 10 rele) dar se pare ca ori cineva doreste anihilarea concurentei ori videochatul a devenit un fel de alba neagra.parerile sint impartite la fel ca si bordeele (ca sa citez pe cineva )... oricum..succes la bani si ....stiti voi mai bine;)
vio_smile4u

Mesajde blueice » 02 Noi 2005, 10:12

vio_smile4u scrie:nu stiu de ce, dar inclin in a o sustine pe bella..de ce sa blochezi niste bani (pe care te chinui mai mult sau mai putin sa ii faci)...cind poti sa stai pe siteul respectiv si sa citesti "faptele reale" .... vorbesc deoarece sint una dintre cele care a lucrat de pomana timp de citeva luni pentru un site care cu toate ca are mult trafic si modele online , poate la fel de mult ca imlive-ul....(aici e vorba de streamate) ... pacatosul de streamate ...muncesti , faci bani, si in final astepti banii pe care tre' sa ii maninci sau sa platesti darile care stat..... in fine.... ideea e ca trebuie ca din 10 pareri macar 9 sa fie pro si 1 contra.tot intru pe acest forum in ideea ca macar o data sa citesc ceva bine de un site din toate punctele de vedere (si nu una buna 10 rele) dar se pare ca ori cineva doreste anihilarea concurentei ori videochatul a devenit un fel de alba neagra.parerile sint impartite la fel ca si bordeele (ca sa citez pe cineva )... oricum..succes la bani si ....stiti voi mai bine;)

Nu te supara, aici pe forum toata lumea trebuie sa vina cu sfaturi. Numai asa vom avea toti de invatat. Asa ca rog pe toti cei care au lucrat/lucreaza cu crazywebcam.com sa-si spuna parerea.
Eu zic ca e ok. Trafic mediu si seriozitate la bani.
blueice
User Junior
User Junior

Mesajde vio_smile4u » 02 Noi 2005, 15:09

pai tocmai mi-am exprimat parerea.si sa fiu mai clara pentru unii:nu stiu fratilor cum ziceti voi ca e trafic cind am stat 3 nopti online de la 20 la 8-10 dimineata si nu am avut nici macar un cent.ma rog...ca sa vorbim ..si sa umplem forumul cu prostii (se stiu ei cine) nu avem decit sa ne spunem parerile.
hai... sa aveti o zi buna si spor la $$$ si euroi
vio_smile4u

Mesajde blueice » 02 Noi 2005, 18:42

Tocmai ce-ti spuneam: prea putin conteaza parerile celorlati. Cel mai bine iti faci o parere proprie. De ex la mine merge. Dar nu e obligatoriu sa mearga si la tine, intelegi?
Trebuie sa mai ai si norok. Mie de ex imi intra marea majoritate a clientilor mai vechi, prea putin clienti noi.
blueice
User Junior
User Junior

Mesajde BellaBella » 03 Noi 2005, 07:57

blueice scrie:Tocmai ce-ti spuneam: prea putin conteaza parerile celorlati. Cel mai bine iti faci o parere proprie. De ex la mine merge. Dar nu e obligatoriu sa mearga si la tine, intelegi?
Trebuie sa mai ai si norok. Mie de ex imi intra marea majoritate a clientilor mai vechi, prea putin clienti noi.
Norocul tau,dar nu prea cred...suntem cam 2 la 1 in ce priveste traficul pe crazywebcam,nu e deloc trafic! Ma rog...daca tu spui ca e...bafta in continuare! :wink:
BellaBella

Mesajde vio_smile4u » 03 Noi 2005, 14:52

norocul si-l mai face amul si cu mina lui.daca tu ai noroc pe siteul asta nu inseamna ca daca te loghezi pe altul vei avea acelasi noroc.inclin ii ai da dreptate celui care a spus ca fiecare model are siteul lui.mie una nu imi merge pe el dar pe altele imi merge struna.si chestia cu membrii vechi... asta e noroc?de ce nu iti intra membrii noi?daca nu ii ai pe aia vechi mai faci banii pe care ii faceai?asta e norocul..sa ai membrii vechi dar sa iti faci si mb noi.oricum nu te contrazic.fiecare cu norocul lui.
vio_smile4u

Mesajde BellaBella » 03 Noi 2005, 16:06

vio_smile4u scrie:norocul si-l mai face amul si cu mina lui.daca tu ai noroc pe siteul asta nu inseamna ca daca te loghezi pe altul vei avea acelasi noroc.inclin ii ai da dreptate celui care a spus ca fiecare model are siteul lui.mie una nu imi merge pe el dar pe altele imi merge struna.si chestia cu membrii vechi... asta e noroc?de ce nu iti intra membrii noi?daca nu ii ai pe aia vechi mai faci banii pe care ii faceai?asta e norocul..sa ai membrii vechi dar sa iti faci si mb noi.oricum nu te contrazic.fiecare cu norocul lui.
Blueice spune ca ii intra clientii vechi,dar ,,vechi,, ai cui,ai ei sau ai site-ului? Oricum nu m-ar interesa si declar subiectul inchis de vreme ce nu ma mai intereseaza acest site.Am intrat sa vad cum e dar pana si designul site-ului lasa de dorit,chiar nu-mi dau seama ce mari si vechi clienti are....m-ar mira faptul sa fie in site bun.Se pare ca e de joasa spetza! :wink:
BellaBella

Mesajde plasma » 09 Feb 2006, 15:44

dar unde gasec link-ul de inscriere pe site?? e plin de link-uri catre alte site-uri dar in rest nimic...
plasma
User Activ
User Activ

Mesajde UGod » 18 Iun 2008, 20:05

plasma scrie:dar unde gasec link-ul de inscriere pe site?? e plin de link-uri catre alte site-uri dar in rest nimic...

Jos de tot, scrie mic, sub copyright..de fapt de cata vreme e postat asta ma gandesc ca ai gasit...si daca ai gasit lasa niste impresii in caz ca ai incercat siteu:)
UGod

Mesajde dnk » 22 Aug 2009, 01:59

nu este romanesc ...cred ca tot olandez dar nu merge deloc treaba acolo
nu este un site in care sa iti pui baza....am colaborat cu ei dar este praf.pierdere de vreme si bani.
dnk

Mesajde sexybabe » 24 Aug 2009, 04:28

Am impresia ca s-a desfiintat si acum e doar un portal pt alte site-uri
sexybabe
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat