www.cam-hot.com

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde LittleKitty » 21 Iul 2008, 12:13

Va felicit pe cele care reusiti sa faceti 50-70-80 euro/zi pe site-ul asta. Eu una am cont la ei de vreo 2 luni dar vreau sa zic ca imi merge fffff prost, desi cunosc foarte bine limba franceza, ma consider atragatoare, netul e bun si imaginea la fel. Pur si simplu imi intra membrii in free,stau pret de 5-10 minute fara sa zica absolut nimic....parca as fi intr-o padure intunecata si dintr-un tufis m-ar pandi 100 de ochisori mici si curiosi :))...silly stiu...dar orice am incercat sa fac, am intrat relativ rar in pvt. E asemanator din mai multe puncte de vedere cu xlove, pe care imi merge chiar bine...deci nu imi dau seama care e problema. Sa fie doar ghinion?:D Bafta fete si spor la bani! $$
LittleKitty

Mesajde Antoine » 16 Sep 2008, 14:08

Modelele care spun ca fac 50-80 euro la zi pe site-ul asta exagereaza , sau fac parte din alea 0.01% norocoase.
Am avut conturi pe el si sincer modelele l-au urat de la inceput , asta din cauza mebrilor care te sacaie ingrozitor . Vor mult prea multe in free pt un pv de 2 min .
Site-ul are prea multe pretentzii pentru ceea ce ofera .
Antoine

Mesajde mariuca » 17 Sep 2008, 01:44

eu fac parte din restul de 99,99% fara succes. am incercat, da' chiar mi-am dat silinta, si am reusit fabuloasa suma de ... 80 euro. gresit. nu pe zi. mi-a luat 5 zile, o tona de cafea si o rabdare monumentala. m-au capiat cu cerintele in free pentru niste pv scurte si chinuite in care ar vrea eventual 5 orgasme la minut, ca la oferta. cel mai tare a fost un destept care in secunda a treia de pv imi spunea "jouis maintenant, bb!" . s-o fi suparat ca i-am zis de bine la neamuri?
respectele mele pt fetele care rezista aici!
mariuca
User Junior+
User Junior+

Mesajde bunny_yammi » 17 Sep 2008, 07:14

si eu am cont pe acest site, dar sunt la fel de dezamagita ca si voi.ma bucurasem eu la inceput ca mi-au deschis contul repede.si mi-am zis eu atunci, sa vezi ce bani fac. si : prima zi-60 euro....mai parca merge; a doua zi -10 euro, na poate o fi o zi proasta; a treia zi 5 euro; si saptamana s-a terminat cu 83 euro,per total.mi-am dat seama ca-mi pierd timpul degeaba cand as putea sa fac ceva banuti pe alt site.
poate pt umele fete chiar merge, nu le contrazic.eu sunt una dintre fetele carora nu le merge.

bafta la banuti!
bunny_yammi
User Activ
User Activ

Mesajde gorilla22 » 29 Sep 2008, 17:40

....am lucrat toata vara ( si cand zic toata ma refer sculat la 6 dim si stat pana la 11 noaptea fara misto ) si am facut si bonusul lor magnific de 150 euro....apropo ei atunci cand atingi 1000 euro in 2 sapt te trec la 1150 ( ca si cand ai fi facut tu 150 ) deci daca faci inca 100 peste 1000 ai deja 1250 si tot asa
asta a si fost motivul pt care m am straduit asa tare....stiam ca daca fac 1550 primeam 2300 euro ( toate bonusurile adunate) dar...SURPRISE
in august mi am dat seama de o super teapa : cam-hotul NU mai lasa membrii pe tine dupa ce faci o anumita suma pur si simplu ii scoate si i baga la alte animatoare ( cine nu ma crede sa verifice)
in alta ordine de idei....tre sa stii multa franceza ( eu stiu si iubitul meu ma mai ajuta ) si un hot tip pt toate care vor sa stea si sa nu se uite pe pereti pe cam-hot : TRECETI VA LA LIMBI VORBITE DOAR FRANCEZA.....astfel toti ( inclusiv webmasterul a intrat si mi a zis ca fac treaba buna si ca a vazut ca s din franta desi eu sunt din romania) vor crede ca sunteti frantuzoaice si macar va vor vorbi
stiu cum e cu hors cam.....mereu ma amuz cand imi amintesc de nebunii aia tre sa ai nervii tari cu ei :D
sincer va spun din proprie experienta ca sunt 4 fete care fac bani ( ma rog cei care ma stiu de pe acolo probabil ma vor include si pe mine) iar alea toate s frantuzoaice si....arata cam naspa dupa parerea mea
in concluzie eu de 3 sapt nu mai lucrez pe cam-hot si va spun cu mana pe inima k nu regret deloc
kisses
gorilla22

Mesajde carolina » 03 Oct 2008, 14:43

si eu am fost la fel de nemultumita... abia intra un membru la nush cat timp si nici nu vorbea... ca sa nu zic ca mai aruncam cate un ochi din cand in cand pe site si cred ca era la fel la mai toate fetele... abia abia se zarea un privat,. momentan am renuntat la site. de 2 luni nu am mai intrat sa fac nimic, e pierdere de timp.
carolina

Mesajde mimy » 08 Oct 2008, 00:00

unde vedeti voi bonus...? ca ce dau ei daca faci nu stiu cate mii de euro sunt acei 10% pe care ii opresc pt fraude ... deci iti da cadou tot din castigul tau.... :lol:
mimy
User Activ
User Activ

Mesajde gorilla22 » 09 Oct 2008, 23:33

mimy scrie:unde vedeti voi bonus...? ca ce dau ei daca faci nu stiu cate mii de euro sunt acei 10% pe care ii opresc pt fraude ... deci iti da cadou tot din castigul tau.... :lol:

nu ti mai opresc nici un 10 % pt frauda
pai daca ti zic ca eu am primit 150 euro bonus de la ei si niciodata nu mi au oprit nici un ban pt frauda ( din mai incoace toti banii pe care i faci ii primesti)
si astia taxeaza la secunda.... a stat cineva 1 sec l a taxat 2.50 euro ( 1,25 partea ta)
gorilla22

Mesajde mimy » 10 Oct 2008, 02:14

am inteles , am inteles :P scuze :p m-am uitat si eu pe site :) dar tot iti opresc ceva :) ... vreau sa te intreb ceva .. pe tine te-au prins vreodata ca stateai pe mai multe site-uri? mai sunt asa severi cu exclusivitatea sau au lasat-o mai moale de anul trecut....? :?
mimy
User Activ
User Activ

Mesajde gorilla22 » 10 Oct 2008, 10:54

da sa stii ca ceva iti opresc deoarece am facut si eu niste calcule simple....adica daca eu trebuie sa primesc doar sume de 1.25 euro pe 59 secunde partea mea asta inseamna sume rotunde
adica ori 1.25 ori 2.50 ori 3.75 ori 5 si tot asa dar am observat ca primeam si sume impare adica 2. 650 sau 3.125 ceea ce inseamna ca francezii aceia draguti mi au scazut partea mea ( fara nici o atentionare prealabila ) la 1.125 euro pe 59 secunde
sincer eu nu stau decat pe un site odata ma concentrez mult mai bine
dar da sunt paranoici in continuare daca nu ti merge sunetul iti inchid pt cateva zile contul iti intra webmasterul si ti zice sa te imbraci mai decent porcarii din astea
nu te omori cu situl asta deoarece e MULT prea SCUMP pt a atrage multi membri si nu te promoveaza absolut deloc : nu fac tombole nu poti primi emailuri de la mambrii nu fac topuri....nu se implica mai deloc si nu cred ca va supravietui mult pt k totusi taxeaza 2.50 euro pe 59 secunde si nu sunt flexibili ( adica nu te lasa sa ti schimbi rata sau pretul ) a si au si banat romania ( romancele nu mai pot vedea romance in free decat daca au proxy)
sper ca ti au fost de ajutor detaliile
kisses
gorilla22

Mesajde sunflower » 11 Oct 2008, 15:13

E super ok ca e banata Romania...din cate am inteles acum ceva timp erau probleme mari cu romanashii nostri care au decsoperit siteurile de videochat si stau la facut glume si batai de joc.

In privinta banilor sunt f seriosi...nici un cent in minus nici un cent in plus.Si se fac bani...numai k trebuie sa ai atitudine si sa atragi membrii.Asa putem vorbi si de xlove...sunt modele care fac si 130 E pe perioada.Asta nu inseamna ca isi pierd timpul degeaba?

In concluzie,cam-hot e un site bun chiar daca sunt pretentiosi...2 dintre fetele mele lucreaza si pe alte siteuri...n-am avut niciodata probleme din cauza ca ei vor exclusivitate...chiar daca o fata este frumoasa,stie franceza si ceva miscari isi pierde vremea...pt ca trebuie sa stii cum sa-i iei.
sunflower
User Junior+
User Junior+

Mesajde mimy » 13 Oct 2008, 07:19

multumesc gorilla si sun pt raspunsuri :) aveam nevoie... eu stau numai pe site-uri frantuzesti....am ajuns sa stiu franceza mai bine decat engleza :lol: am observat ca clientii pe cam-hot sunt mult mai politicosi decat pe restul siteurilor franceze :lol: ... cei mai insuportabili sunt pe eurolive :roll: cea mai dura faza dintr-un privat a fost cand mi-a intrat omul direct cu " vreau sani , double god vaginal ,anal in acelasi timp si repede ca nu am decat 1 minut" :lol: , bineinteles ca te pufneste rasul cand vezi cat de imbecil poate fi si te mai si trezesti cu un comentariu la sfarsit de toata frumusetea " ia luat preaaaaa mult timp sa faca ceea ce i s-a cerut, sunt foarte dezamagit" :shock:
mimy
User Activ
User Activ

Mesajde mimy » 20 Oct 2008, 11:07

gorilla22 scrie:da sa stii ca ceva iti opresc deoarece am facut si eu niste calcule simple....adica daca eu trebuie sa primesc doar sume de 1.25 euro pe 59 secunde partea mea asta inseamna sume rotunde
adica ori 1.25 ori 2.50 ori 3.75 ori 5 si tot asa dar am observat ca primeam si sume impare adica 2. 650 sau 3.125 ceea ce inseamna ca francezii aceia draguti mi au scazut partea mea ( fara nici o atentionare prealabila ) la 1.125 euro pe 59 secunde
sincer eu nu stau decat pe un site odata ma concentrez mult mai bine
dar da sunt paranoici in continuare daca nu ti merge sunetul iti inchid pt cateva zile contul iti intra webmasterul si ti zice sa te imbraci mai decent porcarii din astea
nu te omori cu situl asta deoarece e MULT prea SCUMP pt a atrage multi membri si nu te promoveaza absolut deloc : nu fac tombole nu poti primi emailuri de la mambrii nu fac topuri....nu se implica mai deloc si nu cred ca va supravietui mult pt k totusi taxeaza 2.50 euro pe 59 secunde si nu sunt flexibili ( adica nu te lasa sa ti schimbi rata sau pretul ) a si au si banat romania ( romancele nu mai pot vedea romance in free decat daca au proxy)
sper ca ti au fost de ajutor detaliile
kisses

am dat "quote" pt ca nu stiam daca vedeai reply'ul meu altfel :P .... Vroiam sa te intreb .... banii intarzie mult la plata? cam cate zile dupa data de 15 intra banii in cont? probabil ai avut epassporte si nu stii sa-mi raspunzi , dar macar o parere ...? ca astazi e in 20 si mie nu mi-au intrat banii si imi fac putine griji ... mentionez ca nu am semnat niciun contract cu ei , ci doar am dat "i agree" "contract" care era online la completarea profilului. Datele bancare mi le-au cerut ei prin email si i le-am trimis apoi au fost validate. Stii ceva in legatura cu asta? :?
mimy
User Activ
User Activ

Mesajde sunflower » 22 Oct 2008, 18:19

Pe Epassporte banii iti intra chiar in ziua cand s-a terminat perioada.Prin transfer bancar cam 3 zile,maxim 4.
sunflower
User Junior+
User Junior+

Mesajde sunflower » 23 Oct 2008, 10:28

Acum depinde si prin ce banca...recomand Raiffeisen.
sunflower
User Junior+
User Junior+

Mesajde mimy » 23 Oct 2008, 19:06

eu am prin BRD au venit in 4 zile ... dar mi-a oprit 28 euro comision :( mi se pare prea mult ... :?
mimy
User Activ
User Activ

Mesajde stefania » 18 Dec 2008, 13:07

gorilla22 scrie:....am lucrat toata vara ( si cand zic toata ma refer sculat la 6 dim si stat pana la 11 noaptea fara misto ) si am facut si bonusul lor magnific de 150 euro....apropo ei atunci cand atingi 1000 euro in 2 sapt te trec la 1150 ( ca si cand ai fi facut tu 150 ) deci daca faci inca 100 peste 1000 ai deja 1250 si tot asa
asta a si fost motivul pt care m am straduit asa tare....stiam ca daca fac 1550 primeam 2300 euro ( toate bonusurile adunate) dar...SURPRISE
in august mi am dat seama de o super teapa : cam-hotul NU mai lasa membrii pe tine dupa ce faci o anumita suma pur si simplu ii scoate si i baga la alte animatoare ( cine nu ma crede sa verifice)

Buna
Am incercat si eu sa fac minunatul bonus de pe cam-hot, in perioada 1-15 dec, dar spre deosebire de tine, eu am primit, asa cum scrie pe site, la 2000 de euro facuti 350 bonus, fara sa se adune bonusurile facute la 1000, respectiv 1500, si fara sa fie trecute bunusurile ca si cum le-am facut eu, deci am facut 2000 si ei mi au dat 2350.
Cum s-a petrecut in cazul tau de zici ca ai facut 1550 si ai primit 2300? Era atunci o promotie, in vara? (cu toate ca eu nu mi aduc aminte de asa ceva.).
As fi tare curioasa sa primesc raspunsul tau, pentru ca datorita postului tau pe forum am vrut sa incerc si eu sa fac bonusul si am fost dezamagita sa aflu ca lucrurile nu stau chiar asa de bine...

De scos membri de la mine si bagati la alte animatoare nu pot sa zic ca am patit, dar am patit sa nu mi apara scrisul, decat dupa f f mult tp, sa am intr-o seara numai pv de 2 min (ceea ce e imposibil in mod normal), sa nu am conexiune online (cu toate ca la restul site-urilor aveam).
stefania
User Junior+
User Junior+

Mesajde ionela232 » 19 Dec 2008, 15:29

m-ar interesa si pe mine sa lucrez pe acest site ... mai vreau inca un site in euro ... se merita fetelor acum in 2008 ? s-au mai remediat din probleme ? merge mai bine acum ? sunt mai corecti ? traficul cum este ?
ionela232
User Junior+
User Junior+

Mesajde stefania » 19 Dec 2008, 17:15

pai ei vor sa stai numai pe site-ul lor, sa nu stai in paralel pe un alt site (probabil european, gen franco sau euro, pentru ca eu stau pe el si in acelasi tp pe un site american si nu s-au sesizat cei de la cam-hot, in schimb nu ma risc sa stau de ex pe cam si pe euro in acelasi tp, nu as avea chef sa imi inchida contul cei de la cam sau alte chestii).
Mai au pb cu conexiunea (mi s a petrecut de multe ori sa se piarda conexiunea in pv), sunt f seriosi cu banii, imediat a 2 a zi dupa incheierea perioadei ei trimit banii.
Traficul nu e foarte mare, ca pe alte site-uri, dar spre deosebire de euro de ex, am observat ca membrii stau mult mai mult in pv.
Poti incerca sa vezi, unele fete se plang de el , alte (si eu ) spun ca e ok, nu grozav, dar ok.
stefania
User Junior+
User Junior+

Mesajde klarisse » 09 Ian 2009, 08:29

Sunt seriosi pe naiba, acum m-am lamurit si de astia, mi-au inchis contul din senin si cand le trimit mail ca nu ma pot loga (nu-mi mergea parola) imi spun "normal ca nu te poti loga ptr ca ai contul inchis ca n-ai mai lucrat 3 luni" pe streamray poti sa revii si dupa 5 ani ca nu-ti inchide nimeni contul. Si banii care mi i-au oprit in fiecare luna, normal ca nu-i mai vad ptr ca au inchis contul fix in a 6-a luna..........
klarisse
User Junior
User Junior

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat