www.beneluxcams.be

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde Nephthys » 20 Mai 2008, 04:16

sexybabe scrie:
HotCamStudio scrie:Siteul merge bine, eu am cont de studio la ei, e 0.15 euro centi pe minut, s efac in jur de 50-60 de min pe zi, lejer....banii in banca like ussualy

Adik 0.15 euro X 50 minute = 9 euro = "merge bine"? :roll:

Simplul fapt ca la ora aceasta sunt 9 modele online, din totalul de 720 cate se pare ca sunt inregistrate, ar trebui sa demonstreze cat de bine merge:) But then again, depinde ce inseamna bine pt fiecare in parte, si cat de "bine" le merg celelalte site-uri "consacrate". Poate e un site minune:) Let's do some more math: 0.15E x60min = 9E/ora de pvt x 8 ore = 72E - asta ca sa nu zicem tura de 10-12 ore. Soo... pt suma asta ar trebui ca un model sa fie in pvt o tura intreaga. "Merge bine"... :roll:
Nephthys
User Activ
User Activ

Mesajde INVAIN » 16 Iun 2008, 04:57

intr-adevar, cretinoida treaba, faza cu 10 centi/minut. ar trebui sa specifice si pe site ca romancele sunt platite cu 10 centi iar restul cu 25, dar te trezesti ca iti trimit un contract la sfarsitul caruia iti dau si tarifele, iar cand ceri o explicatie iti trimite zara cel mai cinic raspuns :
Hello, Zara!>> I received the contract and the rules for applying as a performer on > beneluxcams.nl, and there is something I don't understand. On the site > states that the payment for a minute is 0.18 euro, 0.23 or 0.25 euros, > depending on the area from where the visitors are calling. In the contract > u sent me, and also in the rules from the mail, it states that the payment > is 0.10 euros.>> Can you please explane it to me why this difference?>>> Thank you.
Hello, We, and all other camsites work this way for all Eastern Europe performers.The reason is that the performers from Netherland/Belgium receive the amount mentioned on the site because they also have much more costs than the performers from other country's.Live is also much more expensive compared with Eastern Europe. GreetingsZara

spuneti si voi...
INVAIN

Mesajde mimy » 05 Ian 2009, 20:14

sexybabe scrie:
HotCamStudio scrie:Siteul merge bine, eu am cont de studio la ei, e 0.15 euro centi pe minut, s efac in jur de 50-60 de min pe zi, lejer....banii in banca like ussualy

Adik 0.15 euro X 50 minute = 9 euro = "merge bine"? :roll:

Adik 0.15 euro X 50 minute = 7.5 euro/zi .. :lol: merge bine , huh?
mimy
User Activ
User Activ

Anterior

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat