WILDWETPEACH & HornyBanshee & HornyBanshee de pe im

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente

Mesajde ZuzaTicaloasa » 09 Apr 2007, 00:15

Fata care detine aceste trei screenuri sa faca bine sa-si schimbe urgent pozele si sa tina sesiunile inchise o perioada deoarece are o reclamatie pe forumul iml cum ca e o singura fata pe aceste 3 conturi. Banuiesc ca e din romania deoarece are sesiunile ascunse de romania iar mie nu-mi merge proxi sa intru sa-i zic sa inchida sesiunile daca mai e online. E greu sa deschizi o sesiune si e urat cand ti se inchid sesiunile aiurea asa ca daca cineva o stie pe aceasta fata sa o anunte pls.
Bafta maxima
ZuzaTicaloasa

Mesajde Crowley » 14 Apr 2007, 07:55

Nu pare aceeasi fata. Nu m-am obosit sa-i intru in video, dar dupa poze parca nu. Din cate stiu eu, Luana s-a plans ca a/au folosit poze ale unor modele de pe net, iar asta e absolut evident de la o prima privire superficiala. Nu ma intereseaza sa merg cu para la CS-ul IML la fiecare faza de genul asta, dar nici n-as merge pana acolo incat sa le avertizez pe mandrele care incalca reguli de minim bun-simt pe siteul ala.

PS Daca stii hostname-ul n-ai nevoie de proxy sa treci de country block.
Crowley
User Activ
User Activ

Înapoi la Diverse

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj