Website uri in HD

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde ionela232 » 13 Noi 2015, 17:05

Buna seara la toata lumea. Am o intrebare daca ma puteti ajuta cu niste raspunsuri. Multumesc Anticipat. Exista posibilitatea sa lucrezi pe mai multe websiteuri in HD pe acelasi sistem ?! De exemplu pe eurolive am incercat dar nu merge cu splitter, decat direct din sursa video. FMLE-ul ala merge sa-l folosesc cu splitter ? Nu am incercat pana acum. Eu lucrez pe LJ, Xlove, Eurolive, ImLive, Cams, Streamate si Xmodels si am 2 sisteme la dispozitie. Ce combinatie as putea face cu cat mai multe din cele enumerate cu cele doua sisteme sa lucrez in HD ?
ionela232
User Junior+
User Junior+

Mesajde juanvaldino » 24 Feb 2016, 17:33

depinde de sistem ce configuratie are, in principiu cu webcamsplitter verysoft (40$) poti folosii toate site-urile pe un singur sistem
juanvaldino
User Junior+
User Junior+

Mesajde SFG2707 » 25 Feb 2016, 06:04

juanvaldino scrie:depinde de sistem ce configuratie are, in principiu cu webcamsplitter verysoft (40$) poti folosii toate site-urile pe un singur sistem

E suficient cel de $20.
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj