WebCams.com

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde GlamourFoto » 18 Mar 2015, 23:27

Laura0210 scrie:M-am am primit confirmarea inregistrarii la Webcams. Totul e ok dar ce ma sfatuiti sa aleg la pret? Default era 2,99/minut. Il las asa sau pun si eu ca tot omul la inceput 1,99$?

Optinuile sunt 1,99; 2,49; 2,99; 3,49 si 3,99.

Mersi!

Depinde foarte mult de tine ce fel de model esti, care sunt aspiratiile tale, dedicarea, implicarea, timpul pe care il acorzi, stilul de lucru etc etc,

Eu recomand modelelor sa aibe un pret mare, nu exagerat dar mare, depinde mult de fiecare persoana in parte, pentru ca trebuie sa existe totusi o baza pentru pretul cerut.

Spor acolo.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde Laura0210 » 18 Mar 2015, 23:38

GlamourFoto scrie:

Depinde foarte mult de tine ce fel de model esti, care sunt aspiratiile tale, dedicarea, implicarea, timpul pe care il acorzi, stilul de lucru etc etc,

Eu recomand modelelor sa aibe un pret mare, nu exagerat dar mare, depinde mult de fiecare persoana in parte, pentru ca trebuie sa existe totusi o baza pentru pretul cerut.

Spor acolo.

Ok. Eu l-am pus pe cel minim dar il ridic putin. Mersi mult. Pupici
Laura0210
User Junior
User Junior

Mesajde GlamourFoto » 19 Mar 2015, 02:57

Laura0210 scrie:Ok. Eu l-am pus pe cel minim dar il ridic putin. Mersi mult. Pupici

Foarte bine sper sa te ajute, important este acum sa te tii de treaba si sa fii la nivelul respectiv,

Pana la urma daca tu ca model nu te respecti si incerci sa te vinzi cat mai ieftin, crezi ca membrii te vor respecta? asta nu garanteaza si nici nu inseamna ca la pret mare exista respect total :) dar totusi ...

Spor acolo
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde Laura0210 » 19 Mar 2015, 09:10

GlamourFoto scrie:
Laura0210 scrie:Ok. Eu l-am pus pe cel minim dar il ridic putin. Mersi mult. Pupici

Foarte bine sper sa te ajute, important este acum sa te tii de treaba si sa fii la nivelul respectiv,

Pana la urma daca tu ca model nu te respecti si incerci sa te vinzi cat mai ieftin, crezi ca membrii te vor respecta? asta nu garanteaza si nici nu inseamna ca la pret mare exista respect total :) dar totusi ...

Spor acolo

La pretul minim de 1,99 pe minut am avut un privat de 18 min si cateva secunde pentru care am luat 13,44$. Astia platesc mai bine decat altii? Tot aseara am avut un privat pe ImLive de 22 de minute pentru care am luat "fabuloasa" suma de 3,49$. Intr-adevar nu am inca cele 120 de ore pe Free ca sa pot mari pretul si sunt inca la 0,98/minut dar si asa tot nu am cum sa castig ca la WebCams.

Diferenta dintre ele este ca pe WebCams majoritatea sunt extrem de vorbareti si abia am timp sa fac Tease, ca trebuie sa le raspund tuturor. Dar se merita.

Multumesc inca o data. Te pup
Laura0210
User Junior
User Junior

Mesajde samahol » 17 Feb 2016, 20:47

Am inteles ca banii sunt trimisi vineri.Cat dureaza sa intre pe cardul Payoneer?
samahol
User Junior
User Junior

Mesajde samahol » 17 Feb 2016, 20:51

La ce ora intra banii vineri pe Payoneer?
samahol
User Junior
User Junior

Mesajde adrian_webcams » 18 Feb 2016, 13:06

Salut samahol,

Am inteles ca banii sunt trimisi vineri.Cat dureaza sa intre pe cardul Payoneer?

Odata executate platile, banii vor fi vizibili in contul tau de Payoneer intr-un interval foarte scurt.

Pentru perioada 7 feb - 13 feb 2016, platile au fost trimise astazi.

Cu respect,

Adrian
Webcams.com
Models Support Manager
adrian_webcams

Mesajde samahol » 18 Feb 2016, 15:10

Multumesc mult!
samahol
User Junior
User Junior

Mesajde samahol » 19 Feb 2016, 14:08

Vad ca se raspunde aici mai repede decat pe site deci daca mai poti sa ma ajuti cu urmatoarea situatie:eu vorbesc mai multe limbi si am incercat sa pun asta la profile dar cum dau update apar doar ultima limba selectata.Deci cum fac sa apara ca vorbesc mai multe limbi.

De asemenea,e posibil sa blochez mai multe tari?Am incercar si,la fel,cand dau update e blocata ultima tara selectata.Tare as dori sa scap de guestii din India etc.Multumesc!
samahol
User Junior
User Junior

Anterior

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj